Muž má narážky na moju hmotnosť

2. máj 2023

Môj muž mi stále nejak posledné dva roky vyčíta váhu, že som tlsta , že sa mu nepáčim , že som pribrata, tlsta , ..že ho nepriťahujem..ale dnes mi normálne vyčítal ,že si robím placky zeleninové do roboty , že či som sa videla..😔
Normálne mám chuť ,ho zabiť ..

melanta
2. máj 2023

Tak ak si výrazne pribrala a si tlstá, tak je prirodzené, že si ho mohla prestať priťahovať. A je v poriadku to povedať. Akurát niekto je debil a povie to spôsobom ako tvoj muž. Na tvojom mieste by som schudla tak, aby som bola riadna sexy kosť a potom by som mu povedala, že nepriťahuje on mňa.

motylik273
2. máj 2023

Nerob si z toho nic chlapi uz nevedia co od dobroty maju predstavu idealu z filmov a videii na internete. Myslia ze dokonalost znamena byt chuda a vyzerat ako zmachlena kraslica. Ak sa ty citis ok a zdravotne ta to neobmedzuje nevsimaj si to. Odpovedz sebavedomo ano robim si placky a? Ukaz mu ze ta to nezrani. Isto je on dokonaly a ma idealne miery.

autor
2. máj 2023

@melanta pribrala som počas 11 rokov 10kg, umelé oplodnenia,tehotenstva všetko si vybralo svoju daň, mám teraz 60 kg namiesto 50

jaond19
2. máj 2023

Nikoho nezabíjaj. A inak si si istá ze spolu mate este buducnost? Treba mu odpovedat sebavedomo, ze s postavou sa sa vzdy nieco spravit, ale co on spravi so svojou blbou povahou.... a ked sa chce na niekom vysmievat, nech pouzije zrkadlo v kupelni

sheila121
2. máj 2023

60 kg a on sa sťažuje? Ja by som ho s tými plackami preplieskala. Ja mám 80 a muž mi ani raz nepovedal že som tlsta

autor
2. máj 2023

@melanta áno inak prebudilo to vo mne to zmením a potom sa mu vysmejem ja

januska12323
2. máj 2023

60 a tlstá? Ten tvoj milovaný má telo adonisa?

pbra40
2. máj 2023

... mat 60kg, tak zacnem novy zivot ... 🙈

autor
2. máj 2023

@januska12323 áno vraj mám veľký bachor a žiadnu rit

anjelicek26
2. máj 2023

Ók predstavila som si teraz 100 kil a 160cm, ale pre pana nie toto... on pan atlet sa nezmenil za ten cas? Nedovol mu, aby do teba ryl tymto sposobom :( Zenske telo sa meni - casom, porodmi, kazda z nas raz proste bude mat seda vlasy, vrasky, ovisnutu kozu, no a? Jediny dovod, preco to hovori, je aby ta zranil, pripadne si ospravedlnil nejaku bokovku a snivanie o 50 kilovej 20 rocnej kolegyni...

motylik273
2. máj 2023

Ja by som mu navrhla trebars aby ste chodili spolu so fitka. Podla mna nie si tucna, len potrebujes spevnit tuk. Predpokladam ze mas malo volneho casu a si rada ze si rada takze ta viem pochopit.

melanta
2. máj 2023

Tak pribrať za toľko rokov 10 kíl nie je tragédia. A ak nemáš meter, tak ani náhodou nie si tučná. By som mu prestala variť, povedala by som mu, že varím len pre tlstých a urobila by som niečo, aby zo mňa bola sexy mamička a ukázala by som mu papa. Hlavne dúfam, že mu nerobíš doma servis keď sa takto správa.

januska12323
2. máj 2023

No tak ho pekne do tej chudej riti pošli.

laura164
2. máj 2023

Tak nech je každý deň 3 hodiny s deťmi sam a ty vo fitku, hneď by som mu vysvetlila

perdita11
2. máj 2023

Kolko merias? A ako sa citis ty?

autor
2. máj 2023

@laura164 povedala som že budem chodiť do fitka ,vraj nie, cvičiť môžem doma koľko chcem

cocolino234
2. máj 2023

@autorka wau.. 😮 okamžite by som prestala s domácimi prácami pre neho. Jedlo nech si naberie do špinavého, si taká tučná, že už ani nevládzeš robiť.

Toto je teda motivácia do toho, aby si spevnila telo. Žiadna krehkosť, iba sebecké zmýšľanie. Ty sa nepáčiš jemu a preto ťa ide šikanovať? A ešte ide rozhodovať o tom, čo budeš robiť? 🤣 po príchode domov by som mu oznámila, že idem na dve hoďky do fitka. Čo urobí? zamkne ti dvere?

autor
2. máj 2023

@perdita11 160cm , citim sa zle a veľa robí to že mi stále pripomína aká som tlsta, už mi nepovie ani menom , hádam už rok mi nepovedal ako sa volám len že som tlstota

felycity
2. máj 2023

"troška" s tebou manipuluje a evidrnte nevie ako sa má správať k sovej žene ( je to chrapúň), a ked budeš staršia s nepružnou pokožkou tak ťa vymení za inú... u mňa je toto cez čiaru, aby sa takto správal muž, ktorý by ma "akože ľúbil". dá sa to povedať aj inak, ale toto , čo píšeš je o niečom inom ako len o 60 kg

anjelicek26
2. máj 2023

Taketo spravanie je v ak to chceme pomenovat spravnym menom - psychicke tyranie... Potrebujes ho vo svojom zivote? Na co?

caroline_
2. máj 2023

Tvoj muž je tupy kok.t,da sa to povedať aj jemnejšie. Ja som z 55kg teraz na 85,mala som aj 95,môj muž mi stále hovorí aká som pekná, stále ma obchytkava a stále ma záujem o sex, az príliš. Dufam ze tvoj je dokonalý model, a co mu boh nedal do rozumu, mu dal do vzhľadu.

autor
2. máj 2023

@felycity áno môže byť , ale neviem o čom , aj telefón mi dá, v robote má samých chlapov , v peniazoch má neobmedzuje ..

caroline_
2. máj 2023

A ty mu co na to hovoríš? Ze ta tyra?

ika11123
2. máj 2023

To nemýlite vážne aj keby ste nízka 60kg nie je veľa 🙏

autor
2. máj 2023

@ika11123 som 160cm mam

anita6666
2. máj 2023

Čiže máš 60+ 60 aktuálne 😆

terry658
2. máj 2023

Ja Ťa obdivujem. Môj by už ležal a ňuchal kvety odspodu. A to mám výraznejšiu nadváhu.

autor
2. máj 2023
felycity
2. máj 2023

tvoj muž si ťa neváži, každý môžeme mať v živote rôzne obdobia a rôzne vyzerať, je možné že má rád vyslovene štíhlunké baby, ale takto by sa žiaden chlap nemal správať .voči svoje manželke/priateľke... ( váž si samú seba a nenechaj sa takto urážať)

anjelicek26
2. máj 2023

Nie, nie si tlsta. Boze uz ti to tak naockoval, ze si to aj sama myslis :( Ublizuje ti a robi mu to "dobre", lebo vidi, ze tam ta zasiahne... musis si sama seba znova uvedomit, ze si krasna mlada zena a on NEMA pravdu.