Muž má narážky na moju hmotnosť

2. máj 2023

Môj muž mi stále nejak posledné dva roky vyčíta váhu, že som tlsta , že sa mu nepáčim , že som pribrata, tlsta , ..že ho nepriťahujem..ale dnes mi normálne vyčítal ,že si robím placky zeleninové do roboty , že či som sa videla..😔
Normálne mám chuť ,ho zabiť ..

anita6666
2. máj 2023

@anjelicek26 ty si ju reálne videla?

zuzubb007
2. máj 2023

Ja neviem co sa urazas, vsak vadi to aj tebe aj jemu tak nieco s tym rob a zacni makat, ja vravim bezne muzovi, ze boze taka som tlsta a furt zerem cokoladu, ja neviem toto oduvanie za pravdu nepochopim raz

lenrol001
2. máj 2023

Aká výška?

anjelicek26
2. máj 2023

@anita6666 160cm a 60kg je uplne normalna vaha.

zuzubb007
2. máj 2023

@ika11123 no vela ako pre koho, 60 kilo je dost aj na 170 centi za mna, kazdy ma mieru vahy inu, a kazdy sa citi v istej vahe naj

anita6666
2. máj 2023

Milujem tieto témy: "mám 47,ale hovorí mi,že som tlsta lebo už nemám pôvodných 37 " 😆😆😆😆

miadi
2. máj 2023

Vola ta tlstota ? Dufam ze ty ho volas “ primitiv.” Zeleninove placky ak su vyprazane tak to nie je idealne jedlo ak chces schudnut. Jedna vec je povedat slusne ze si dako pribrala na brusku ale co robi on je uz šikana body shaming. Financne ta neobmedzuje Tak si najmi osobneho trenera je to drahe ale da ta raz dva do formy ak to nevies sama.

hama_ba
2. máj 2023

@zuzubb007 hahaha dobrý hlod 😅 ze 60kg na 170 je vela

liusa82
2. máj 2023

No ja mám výšku tak cca 158 ale mám 42 kg a teraz som tak chudá ako ked som chodila na strednú.Mala som jedného času aj 50 kg a to už sa mi bohvieako na sebe nepáčilo.Ako obliekla som S,M ..čo aj vždy nosím ale už to nebolo ono. 60 kg na 160 cm je podla mňa dosť.Ale ono aj záleži ako má kto rozložený tuk.Ale tie zeleninové placky ma dostali ved to je zdravé jedlo

hipuska
2. máj 2023

Však mu povedz, že svoje komplexy z toho, že sa mu nepostaví, nech si lieči na niekom inom....

miadi
2. máj 2023

@zuzubb007 Ja mam 63kg a 172cm este+ 6kg od posledneho teho ale vobec to nie je vela . Postavu mam super 😜

zuzubb007
2. máj 2023

@hama_ba to nieje hlod ale realita no mne by prekypovala slanina z gati

simca06022011
2. máj 2023

U vas je problem, ze si ta muz nevazi. JE proste nacase ukazat mu, ze je dement a jeho spravanie je uplne nevhodne. Nie cvicit doma nebudes (samozrejme ze do fitka nemas chodit, nie si totiz tucna a este by si ta tam nebodaj normalnejsi chlap ulovil, a nikto by ti nebodaj aj zalichotil). Porovnavat sa ani tu so zenami nema zmysel, kazdy vyzera inak pri 50-60kg.. podla tabuliek si ok a hotovo.
Muz si ta nevazi, zacni sa tak spravat, ze bud zacne, alebo proste sa rozidete. Laska z toho uz nikdy nebude. Pritahoval by ta keby sa zrazu zmenil, ked si presla rokmi urazok od neho? Asi nie.
@miadi presne, ja ked som mala 65kg pri 170cm som hrkala kostami, doslova. Moja sestra zase pre prirovnanie s takovu vahou a o cca 5cm menej vyzerala ako gulka.. lebo my sme uplne inak stavane zeny..

zuzubb007
2. máj 2023

@miadi parada, ked si spokojna ja mam 177 a 61 a teda idealne vyzeram pri 58 kg, bohuzial vyzieranie sladkeho je moja zavislost

ckocka
2. máj 2023

Povedz mu aby radšej nerozprával, že je idiot.

nikoletta1712
2. máj 2023

@anjelicek26 Ani nie…

miadi
2. máj 2023

@zuzubb007 to uz je vec vkusu ked sa ti paci mat vychudnute telo zas inym sa paci ked mà zena aj krivky ale tvrdit ze 60kg na 170cm je moc to moze len anorexik . Ja som mala v 23 este 50kg v 30 55kg v teho som pribrala 20 a 24kg ale Mne sa tuk uklada Hlavne do prs a zadku. Takze Ja ked mam 55kg Tak Nemam prsia a ked mam 63 tak ich mam o par cisiel vacsie. A som spokojna.. bola som spokojna ak ked som bola chuducka . Ale 60kg nie je moc 😉 Keby som mala 55kg tak by mi nos trcal z tvare 😂v urcitom veku ked je zena len kost a koza nevyzera to dobre vyzera vyschnuta. Pri tvojej vyske Mozes byt spokojna s vahou 😉

maxalla
2. máj 2023

Je to normalna vaha. Bez ohladu na osobne dojmy prispievajucich, bez ohladu na to, ze ta sa lepsie citi pri takej vahe, ina pri inakej, objektivne si este stale v rozmedzi normalnej vahy (tabulkovo). Obavam sa vsak, ze aj keby si mala postavu modelky, tvojmu muzovi to na rozume neprida.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbora19911
2. máj 2023

No ten by letel raz by mi to povedal a tam máš kufry vypadni ...keď sme sa spoznali mala som 68 kg pri výške 176 cm a teraz v tehotenstve som pribrala vyše 20 kg blížim sa k 93 a ani by ho to nenapadlo mi niečo také povedať ..dúfam že je to vymyslené pretože tieto témy nemôžu byť ani vážne myslené 🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

olimuc
2. máj 2023

Bez ohladu na vahu a vysku, vsetko sa da povedat normalne. Ty mozno schudnes, ale tvoj manzel idiotom ostane a bude uz len osprostievat.

autor
2. máj 2023

@barbora19911 bohužiaľ vážne

micusa2222
2. máj 2023

noo.keď pán manžel má vymakané telo, bez brucha,úplne že wau..tak poznámky by som brala..ale keby nie, tak by som mu povedala, že nech sa radšej sústredí na seba a potom nech kritizuje..

cacianka
2. máj 2023

@pbra40 aj ja darujem 50kg za odvoz, aj kilo kávy pribalim, 🤣🤭

zuzubb007
2. máj 2023

@miadi ono zalezi ako to ma clovek rozlozene, mozno neveris ale ja mam pri tejto vahe boky 98 a nohy dost silne co je dost pre mna, ziadna anorexia

miadi
2. máj 2023

Vies co nechapem ta ze sa nechas rok ponizovat ! Moj muz mà 120kg 185cn nikdy by som Si nedovolila mu povedat ze je tucnota. Jemu to ide do brucha mà velke ako teho. Ja mu len vravim ze keby schudol tak by sa mu lepsie spalo lahsie by sa zohol atd . Ale to ci schudne alebo nie je len na nom. Aj ked schudnes vas vztah uz je .. ublizuje ti verbalne ked schudnes najde na tebe ine “ chyby”. Ked nema k tebe zakladnu uctu a mà potrebu ta zhadzovat.

luccija
2. máj 2023

Povedz mu, že si so sebou spokojná a, keď on nie nech si nájde druhu.To je jeho problém nie tvoj.Ja by som mu vypichla niečo co mi na ňom vadí napríklad, že sa správa ako hulvat.Aky pozicaj, taký vráť

zmrzlinka2021
2. máj 2023

Bola som veľmi obézna a môj muž ani slova, vždy ma ľúbil a vo všetkom podporoval. Vždy som ho priťahovala, lebo láska nie je o váhe, láska je rozhodnutie. Schudla som, ale kvôli sebe.
Tvoj priateľ je povrchný človek pre mňa

autor
2. máj 2023

@zmrzlinka2021 manžel ,už 10rokov 🤷

dominikak4
2. máj 2023

No tak ja som mala 60 kg a 172 cm pred prvým synom, bola to moja štandardná váha a všetci mi výsmešne hovorili, že som jak palica chudá a fakt som bola. Takže ozaj neviem v čom je problém, určite tlstá nie si. Pred druhým tehotenstvom som vážila 64 a stále to bolo ok, síce som nevyzerala dobre vo veľkosti S, ale tlstá som nebola. Určite vyzeráš úplne normálne a bruško po tehotenstve čiastočne ostane veľmi veľa ženám. Ak sa vrátim po tomto druhom tehotenstve na váhu 60 kg, tak si budem veľmi gratulovať. Ak chceš chudnúť, tak jedine pre seba...., ale problém bude asi inde.