Neistota v partnerovi a možná svadba

karina123
14. jan 2013

možno si budete o mne myslieť,že som hlupe detsko, ale ja fakt mam s tymto problem..s priatelom sme 4 roky, mame ročnu dcerku..na začiatku vzťahu som mu našla na fb spravy, ako píše inej, že ju miluje (jeho odpoved-klamal som ju..sranda)..že miluje, iba mna..jasné naletela som..potom som sa od ľudí dozvedela, že ma podvádza -nikto ho,ale nikdy nevidel, ani nikto nechcel povedať viac..on tvrdil,že nie..otehotnela som, potratila som ale strašne som tužila po babatku tak som znovu otehotnela..mali sme mať svadbu, ale zrušila som ju.kym som bola v pôrodnici opať písal nejakej inej, že ju lubi - vraj ju namotaval, aby si niečo dokazal..aa teraz opať riešime svadbu.na jednej strane si ho chcem vziať ale na druhej strane sa bojím - že ma podvedie, príp.že sa rozvedieme... mam taky pocit, že keby nahodou tak bez svadby by sa mi lepšie od neho odišlo..vaše nazory, príp.skusenosti..vdaka

prasiatko30
14. jan 2013

@karina123 ja neviem asi som prilis konzervativna ale pokial ta klame tesne pred svadbou a nie jeden krat - co ocakavas ze bude po svadbe???? ono je pre mna lahko ti poradit lebo podla toho co si napisala je to az prilis jasne ale to by si mala vediet aj ty sama - uz si to mala vediet pred tym ako si ostala tehotna - kazdy si je strojcom svojho stastia!!!!

sintra
14. jan 2013

Prosim ta pekne, co ty s takym chlapom vobec riesis??? Podla toho, ako ho opisujes, je to jedno nezrele decko. Kolko mate rokov? Ako sa da takto budovat trvaly vztah?

sissy27
14. jan 2013

@karina123 každá žena dúfa, že chlap sa po svadbe zmení (čiže bude ju viac milovať, nebude chodiť nikam s kamošmi a bude preňho jediná, keďže je na to papier) a on sa nezmení... a každý chlap dúfa, že sa žena po svadbe nezmení a ona sa zmení 😎 v tvojom prípade by svadba nič nezmenila, ak ťa bude chcieť podvádzať, tak status "ženatý" mu v tom prekážať nebude, akurát ty sa budeš viac trápiť a rozvod je komplikovanejší ako rozchod,čo si iste uvedomí aj on, takže sa bude cítiť ešte istejší...

kykka
14. jan 2013

@karina123 Ty sa chces este za neho vydat???? Preco, aby si to mala kvoli rozvodovemu konaniu k certu tazsie? No rob ako chces, ja by som uvazovala nad rozchodom, nie nad svadbou a teraz je uz jedno, ci mas s nim deti, alebo nie...

moonlight1210
14. jan 2013

ked sa vydavas, beries si chlapa so vsetkym aky je. nie takeho, akeho by si ho chcela mat.
takze bud ho beries s jeho povahou suknickara, alebo sa nevydavaj. percento, ze sa prave kvoli tebe zmeni je mizerne. rovnako ako pri alkoholikovi, gamblerovi, atd - aj tam su pripady, ze laska k zene z neho urobila noveho cloveka - cca 1:100000.

vyplakavat potom, ze si myslela, ze to bude s nim ine, su len falosne slzy rozmarneho decka. a uprimne netusim, preco si na dvakrat vybrala otca svojim detom prave takehoto, ale nejaky dovod si isto mala. dufam, ze bol vazny.

kazdopadne, zazraky sa deju a s dospelym pristupom mozes z vasho buduce manzelstva vykresat pohodu a stastie. ale do toho sa pustaj len ak si pripravena aj na variantu, ze v 50tke zistis, ze to bola zbytocna namaha. a nebudes potom zatrpknuto hladiet na svet, ze si premarnila roky.

bubbles
14. jan 2013

nemas problem s tym, ze mas dieta bez svadby, tak naco to teraz komplikovat? naco si mas brat takeho? ja by som mu neverila.. robi to opakovane..
moze sa stat, ze prides na nieco, je to vytrhnute z kontextu, mojmu pisala spoluziacka, nazvala ho zlato, ze ho potrebuje, ide si vybrat farbu na vlasy.. porozpravali sme sa, vysvetlila som mu, ze nechcem byt stihacka, ale zeby jedna baba nemala kamaratky a jeho potrebovala na nakupy, ze si to mozem zle vysvetlit a to oslovenie mi tiez nepasuje.. takze to pochopil, z nakupov sa vykrutil, to oslovenie jej zrusil.. ze jasne, su kamosi, stretavaju sa, kym bol v skole tak kazdy den.. ale normalne jej povedal, ze je len kamoska a zlatko ho oslovujem ja 🙂
Tvoj aj po vysvetlovani nic nepochopil, alebo to teda ma v pazi.. a ide o "lubim Ta", ziadne zlatko, ziadne nakupy..
ten chlap sa podla mna po svadbe nezmeni, jedine to dotiahne do konca a ak Ta teraz podvadzal len slovne, bude aj fyzicky.. a Ty sa potom trap, natahuj pri rozvode, majetkove vysporiadanie, decko... ked ostanete bez svadby, len par, hocikedy mu vyhodis veci von oknom 🙂
Teda priala by som Ti, aby sa to poriesilo a chlap sa uvedomil, ale ked uz aj deťo má a dokáže vypisovať iným ženám, tak ja mu jednoducho neverím :(

bubbles
14. jan 2013

no.. cerstvy pribeh, ako stvoreny pre Teba.. poriadne si tam precitaj, ze sa chlap po svadbe nezmeni!!! https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/manzel-a-jeho-zavislost-ktora-nam-nici-rodinu/

princeznicka3
14. jan 2013

cele zle a ty si hlupa ze to vobec este riesis

alka221
14. jan 2013

ja sa vobec divim,ze s nim este teraz nieco riesis.. 😉 zjavne si nevazis ani sama seba, preto nema dovod si ta vazit ani chlap.. 😝

popelka5000
14. jan 2013

Ucite si ho neber... ak to co pises je pravda,tak po svadbe to bude este horsie,on ta bude mat istu a bude si uzivat nadalej.... chlap sa nezmeni po svadbe ... Z manzelstva sa "uteka" tazsie....

katecameron
14. jan 2013

je to decko utekala by som od neho svinskym krokom aj s dietatkom ktore za nic nemoze a nco ma trpiet este aj ono