Nevera od partnerky

matofranz
16. mar 2015

Dobrý deň chcem sa spytat moja partnerka ma podviedla z jedným chlapom ja som bol v praci a ona išla sa zabavat opila sa a vyspala sa s jedným chlapom odsťahovala sa odomna, ja som tomu nechcel najprv verit ale potom som zistil že je to pravda poradte mi prosím čo mam robiť ja ju lubim milujem už 4 noci som koly tomu nespal bez nej ma nič nebaví ona bola sucastov mojho života ale neviem čo mam robit

steinarka
16. mar 2015

@matofranz odporúčam si naštudovať niečo o láske a nevere 🙂 http://www.2012rok.sk/wp/laska-a-vztahy/12706-n...

jeennyv
16. mar 2015

@matofranz sam pises, ze ani ty si sa nespraval najlepsie a ze ste spolu dlho a ku koncu ste sa hadali cize vo vasom vztahu urcite nebolo vsetko v poriadku a jej spravanie bolo spickou ladovca, lubit sa z jedneho na druhy den prestat neda, cize nechcem ju obranovat ale skor ci neskor by sa stalo nieco ine co by vas vztah skoncilo....niekedy su ludia dlho spolu pre ten zvyk a zotrvacnost a to nie je fer ani pre jedneho...je jasne, ze teraz je to este cerstve, ale stale je to tak ze casom si clovek veci uvedomi a prejde to...

matofranz
autor
16. mar 2015

Ivanka je to pravda nikdy nebudem mat záruku ale to nebudem mat ani u inej ženy. Teraz chce to čas ja jej odpustím a možno časom to zas dáme do kopy a ohľadom tej dôvery skúsim ju zas knej získať ale keď to nepôjde tak asi nebudem tak silný človek a nedokazem sa prekusnut cez to.

matofranz
autor
16. mar 2015

uz tak trocha premýšľam ja viem pisem raz tak a raz tak som zmetený stoho čo sa stalo neviem proste su to soky.

cervenaruza123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matofranz
autor
16. mar 2015

práve chcem isť na to opatrne takže musím si vycistit hlavu dohodol som si s kamaratmi stretnutia ze pôjdem von trocha vypnut. ja som aj rozmyslal nad jednou variantov že ju ties podvediet nech si potom nemame čo vycitat ale neviem či to neni zlý napad nahodov.

mima4
16. mar 2015

@matofranz

"...že ju ties podvediet nech si potom nemame čo vycitat .."

ale no!! to hadam nemyslis vazne... to fakt si ochotny klesnut na jej uroven??? Praveze tymto by si sa v jej ociach ukazal ako totalny chudak,..ktory si ide nieco dokazovat. Bol by si pre nu iba na smiech.

6699333
16. mar 2015

@matofranz to by som určite Na tvojom.mieste nerobila ved ked ju milujes ako hovoris preco by si to.robil jeden musi byt vo vztahu ten mudrejsi ona uz urcite trpi viac ako si vies predstavit to ze zničila doveru z tvojej strany a krasny sedem rocny vztah za jednu noc s niekým nepodstatnym je uz dost velky trest bude si to vycitat velmi dlho a ta myslienka ju bude zozierat teda ak ta naozaj miluje ale to ze ju podvedies nic nevyriesi !

peneloppe
16. mar 2015

Boze, to je co za riesenie problemu, ze podvediem ju aj ja, nech sme si quit. Hruuuza.
Ako deti na pieskovisku.

luvika
16. mar 2015

@matofranz ak budete (ste spolu) a zvysi vam trochu cas, urcite precvicte sem tam tvoju gramatiku, lebo toto snad nemoze byt ani pravda...neber to nijako zle 🙂 aspon sa zabavite a frajerka nebude mysliet na to, ako ta zas podviest. Mimochodom, vela stastia ;)

matofranz
autor
16. mar 2015

Viem to bola zla myslienka. Ta gramatika ospravedlňujem sa nej som slovak som z Nemecka tak este raz nechodil som sem do skoly ja po skole som sem dosel.

peneloppe
16. mar 2015

Takze ty si cudzinec a prisiel si sem kvoli svojej priatelke a ona ta podviedla? Krute. Ale nezufaj, cas ukaze co bude dalej, mozno si k sebe najdete cestu prirodzene. Kazdopadne by som to nijako nesilila. Nastastie spolu nemate deti takze vas k sebe nic neviaze. Je tazke odpustit neveru. Sama si to neviem predstavit ci by som to dokazala.

luvika
16. mar 2015

@matofranz v pohode, ved ja to chapem a neodsudzujem 🙂 ale sem tam precvicit aj tak mozes 🙂 vyplnite trochu cas a ty sa zas viac naucis.

barcelona94901
16. mar 2015

@matofranz nie si prvý ,ani posledný komu sa to stalo,bud rád,že ste spolu ešte nemali deti,to je vtedy horšie a čas vsetko vyliečí

oldman50plus
16. mar 2015

Aké podvádzanie? To ste ešte stále vo vzťahu? Jej neverou vzťah skončil. Môžeš spať s kým chceš a nebude to podvádzanie. Ak sa niekedy dáte znova dokopy ju nič po tom čo si robil a s kým pokiaľ ste neboli spolu.

miriam11
16. mar 2015

@matofranz zena ked raz podvedie, tak NEMILUJE. Toto si pocut nechcel, zial je to tak. Naozaj mas zaujem " bojovat" o niekoho kto ta nelubi? Spravila to, co spravila. Asi to tak malo byt. Moj názor - aj keby sa vratila uz nikdy nebude nic take ako predtym, stale by si rozmýšľal, bolo by to v tvojom podvedomí. Mal by si sa so situaciou postupne vyrovnat, popracovať na sebe, pouc sa zo svojich chyb a zacni novy život. Lahko sa to hovorí, viem, ale nie je mat dobre pri sebe niekoho, kto ta dokaze ranit a netrapi ho to.

maroli
16. mar 2015

Mato,pises,ze ta zeny podvadzali,tato ta podviedla a ked so sebou nieco neurobis aj dalsia ti bude neverna.Frajerke sa mozes podakovat,lebo ona ti ukazala,ze je problem v tebe a ty na sebe teraz mozes zacat pracovat. 🙂 Tak hladaj na celej situacii nieco pozitivne.Vela stastia. 🙂

mala_hobitka
16. mar 2015

@matofranz Ak ste sa hadali dlhu dobu tak je mozno dovod tohto vsetkeho fakt ze sa k sebe nehodite ale ani jeden z vas si to nechcel priznat a uz vobec nie to riesit.

matofranz
autor
17. mar 2015

jaj jaj teraz tieto večere som sa tak odreagoval bol som s kamaratmi ktorý my pomohli nemyslieť na ňu a konečne citim aj únavu a chce sa my spať. nehovorím ze je to uz za mnou len som trocha uvolniľ mysel.

matofranz
autor
18. mar 2015

teraz ked to tak trocha opada premyslam realne a rozmyslam nad tym ci odpustit a skusit to alebo jej to proste povedat ze uz nemozem a doveru k nej nebudem mat. povedal som jej nech ma necha ze potrebujem volny cas na vsetko a jedno som jej povedal ked ma lubis tak pockas na mna.

adri266
18. mar 2015

@oldman50plus takze ak su dvaja manzelia, jeden z nich podvedie toho druheho, tak to uz potom nie je manzelstvo???

oldman50plus
18. mar 2015

@adri266 Manželstvo je právny akt a v zákone nie je zakotvené že podvedením zaniká - takže trvá. A nikde v zákone nie je napísané že manželia sa musia milovať a ani v praxi to tak často nie je. Do rozvodu ale sú stále svoji aj keď by sa utopili v lyžičke vody.
Oni ale manželia nie sú. Vzťah medzi nimi je na základe dobrovoľnosti a lásky a podľa mňa fakticky neverou zaniká pretože čo bolo už sa neobnoví. Nemajú ani dieťa ktoré by slúžilo ako lepidlo na čas jeho výchovy. Tak prečo by sa mali premáhať a bojovať boj ktorý je prakticky vopred prehratý?

adri266
19. mar 2015

@oldman50plus to si pekne napisal, ale zabudas na to, ze velmi casto chcu chlapi niekolko vztahov simultanne. Aj s manzelkou, aj s frajerkou, aj s milenkou.

oldman50plus
19. mar 2015

@adri26 áno ale každý normálny chlap uprednostní ak má všetky v jednej osobe. Žiaľ, často to nie je možné a v takom prípade časť sa niektorej vzdá, časť funkcie rozdelí medzi medzi viacero osôb 😀 😀 . Predtým opatrne vysiela možno nie dosť zreteľné signály ktoré sú prevažne ignorované a potom nezostáva nič iné ako prikročiť k činu. Z nášho pohľadu je to konanie z donútenia. Znovu opakujem že vyžadujeme aby sex s nami bol dobrovoľný a časť nás (vrátane mňa) by si radšej nechala odťať pár prstov ako to spomenúť inak ako v náznaku pretože potom už nikdy neuveríme že je to dobrovoľné. Nikdy. A to je z nášho pohľadu koniec vzťahu, zostane len partnerstvo na výchovu detí a prípadne na zveľaďovanie majetku.

na_znamenie
19. mar 2015

Pocuj Mato. Daj sa v prvom rade dokopy. Ak odisla uz je uz je to pase. Nehraj sa hlavne pred nou na zufalca. Ak len spravila chyba a chce po tebe odpustenie. Trosku ju vydus 🙂 ale s hrdostou (bez emocii). V prvom rade bud "chlap". Ako citam, hlavne sa nauc zit sam zo sebou. Zien je vela. Tiez som si hovoril ako ty, este v 18 uz nemam cas 🙂. A teraz mam 35. Neveril by si kolko zien sa teraz chyta. Nemas co stratit hlavne na sebe na sebe pracuj. Neviaz sa tolko na zeny .. tym nechcem povedat, ze podvadzaj. To nie. Ale neprezivaj to tak. Osud funguje, ale ide hlavne podla stavu tvojej mysle. Zistis to neskor 🙂 Snaz sa posuvat, a aj velmi zle veci ber pozitivne. Prezil som tiez nepekne veci, a teraz, ked je vsetko fajn. Aj na tie najhorsie pozeram s usmevom. Malo to tak byt 🙂 Inak by nebolo toto dobre. Nech sa dari.

matofranz
autor
22. mar 2015

takže je to už lepšie chodím sa zabávať s kamarátmi užívam si ten slobodný život nasiel som si novu známosť ako neni nič medzi nami len sme si padli do oka a uvidíme nechávam všetko na čase

samanta44
20. jún 2023

@matofranz si trošku naivný či slepý.nejde o jednu neveru inak by sa neodstahovala.jednoducho pri nevere zistila že jej môže byť aj lepšie než s tebou preto odišla.vlastna skúsenosť nič proti tebe