Nevera od partnerky

matofranz
16. mar 2015

Dobrý deň chcem sa spytat moja partnerka ma podviedla z jedným chlapom ja som bol v praci a ona išla sa zabavat opila sa a vyspala sa s jedným chlapom odsťahovala sa odomna, ja som tomu nechcel najprv verit ale potom som zistil že je to pravda poradte mi prosím čo mam robiť ja ju lubim milujem už 4 noci som koly tomu nespal bez nej ma nič nebaví ona bola sucastov mojho života ale neviem čo mam robit

natalym
16. mar 2015

Jedna noc jej stačila aby sa odsťahovala?

nigguska
16. mar 2015

To sa s nim vyspala a odisla????? Za tym bolo urcite nieco viac....dlhodobe problemy ktore ste asi spolu neriesili...neviem,nemozem sudit,ale ak by bolo doma vsetko ok a hoc sa stane aj posmyknutie,nie je dovod na odchod...ale teda ak uz odisla,treba sa s tym zmierit...nic ine ti neostava...

zuzu7899
16. mar 2015

Vsetko zle je na nieco dobre nebola to ta prava mozno som staromodna ale ak niekoho milujes neurobis to.Tiez sa chodim zabavat bez partnera ale to mi nedava pravo vyspat sa s niekym inym.Bud mi veri a ja jemu alebo to nema vyznam.Nato aby ta zena podviedla pri jedinej prilezitosti nemusi s tebou byvat a zit.

matofranz
autor
16. mar 2015

My sme spolu uz 7 rokov poslednich par rokov sme sa hadali ale vzdy sme sa udobrili ja som sa knej nechoval moc dobre ale lubil som ju najviac na svete a stala sa jej ta vec stim chlapom. ona sa ostahovala lebo nevedela co robit to co jej chybalo doma tak hladala inde. Keby nemala vypite tak by to nespravila viem ja som jej veril cely zivot som jej dal do jej ruk. A aj ked sme sa potom rozpravali co sa stalo tak som jej na to povedal ze ju velmy lubim a viem jej odpustit toto. A chcem jej to odpustit ale nejsom si isti ci to bude fungovat vlastne ci urobim dobre rozhodnutie.

matofranz
autor
16. mar 2015

urobil som aj ja chybu ja viem len ja neviem co mam robit mal som pred dnov aj ine baby boli neverne a ukoncil som to snimi vtedy to ukoncili len preto ze ja som vzdy cakal na tu pravu a ked som spoznal moju co mam teraz tak som vedel ze je ta prava nemal som pred dnov ziadne tajnosti rozumeli sme si len hovorim zacalo to trocha skripat a potom islo stale svetko dole vodov

mima4
16. mar 2015

@matofranz
gratulujem, ze si sa zbavil jej skor, ako si si ju vzal za manzelku. Tomu sa hovori stastny muz.

Hladaj si zenu, ktora bude mat urcite hodnoty a bude ta skutocne lubit

zuzu7899
16. mar 2015

Najlepsie by bolo stretnut sa spolu ale niekde na neutralnej pode.Nie doma niekde kde bude ticho a hlavne nie v bare.Sadnut si a porozpravat sa ci ta vo svojej buducnosti vidi ci rata s tebou.A hlavne ci ta stale miluje alebo ta mala len tak.Nevera je hnusna vec viem o com hovorim z vlastnej skusenosti.Ale taktiez si musis aj ty polozit otazku ci si schopny zit so zenou ktoru milujes ale ale ale uz ta strasne sklamala nie ty ale ona by mala mat vycitky.Ona spravila chybu

matofranz
autor
16. mar 2015

ja neviem aj ked si najdem inu bojim sa ze to bude stale iste zatial som sa vzdy sklamal a mam uz 30 rokov a chcem rodinu deti a ked to pojde takto dalej ze sa vzdy sklamem sa mi to nikdy nepodari.

bonaqa2013
16. mar 2015

Kúp si niečo na ukľudnenie, lebo takýmto tempom sa ocitneš v nemocnici - nemyslím to zle, ale spánok je dôležitý. Buď vlastne rád, že odišla, načo je ti takáto kreatúra. A deti máte? Ak nie, ešte lepšie. týmje situácia úplne vyriešená. V tvoj prospech. Po čase všetko prebolí. A po tejto nepríjemnej situácií si časom nájdeš isto niečo lešie, krajšie apod. O niekoľko mesiacov si povieš ja somár, načo som sa tak trápil.

matofranz
autor
16. mar 2015

Jaj neviem spat celu noc sa len prechadzam rozmyslam chodim do prace nevyspatý mozno by som na nu casom zabudol ale co ak nie co ak my ju bude kazda ina pripominat. A aj ona to olutovala a viem ze ma strasne stale lubi ja to citim

nasta55
16. mar 2015

@matofranz nic, taka zenska Ti zato nestoji. Neboj casom prejde vsetko a uvedomis si , ze si dobre urobil. Ked niekto toto spravi raz vie to urobit aj druhykrat.

mima4
16. mar 2015

@matofranz

ale NO!!!!!

v mori plava vela ryb 😉

viem, ze to teraz tak nevnimas, ale ty si ju nestratil v dosledku dopravnej nehody ci niecoho podobneho, ale v dosledku toho, ze ti bola neverna... a ak bola uz raz neverna a este ty si slobodny muz, tak niet o com... bye bye girl 😉

cas to vylieci... v pohode sa vyrev...aj chlapi mozu plakat, je to normalne a zdrave... vypustis takto paru... a bude klud

mimi1237
16. mar 2015

@matofranz Ahoj,je mi luto,co ti priatelka urobila.Poradila by som ti ,skus sa venovat tvojim konickom ,praci..Co najviac teraz zamestnat mysel inymi vecami...Skus na nu nemysliet ..Aspon sa ti ospravedlnila ?Prosila o odpustenie ?
Nechaj ju tak,ak si uvedomi ,co stratila a bude jej luto uprimne co urobila...Mozno sa vrati ,ale je na tebe ci s nou aj nadalej budes vediet fungovat.Nieze sa jej budes este ty teraz doprosovat,nevolat,nepisat,ziadny kontakt s tvojej strany....Sam uvidis ako sa to vyvynie...Ak by nahodou nastala situacia ,ze sa chce vratit,je na tebe ci s nou dokazes potom nadalej fungovat,hlavne maj potom oci otvorene.
Pises ,ze aj ty si urobil chybu a aku prosim Ta ?Mozno ti to nevedela zabudnut a takto sa ti pomstila...HM.

lubkavargova1
16. mar 2015

Vies co? Na tvojom mieste sa pojdem poriadne opit a budes spat ako babo. Samozrejme za predpokladu ze pojdes potom spat a nie vystrajat a robit hluposti kade-tade. Ja som mala poblem s maminou, 4 dni som tiez nespala a to chodila na nocne do prace...nakoniec sam sef ma zobral a sam mi ulial a vyrevala som sa jak male decko....a teraz uz s cistou hlavou a chladnokrvne riesim co mam.

romana19
16. mar 2015

@mima4 Nikto za nikoho a ani za seba sa nemôže zaručiť, že v živote neurobí chybu, na ktorú má právo a v prípade, že to potom ľutuje, tak to je chyba, ale ak to neľutuje je to chorý charakter. A keďže do hlavy nikomu nevidíme a ani človeku, ktorého milujeme nevieme odhadnúť či charakter má alebo nie.

Neviem, či je zrovna šťastné riešenie si hľadať hneď inú, pretože niekedy sa to hľadanie môže stať celoživotným koníčkom. Ak je toto pravdivý príspevok, čo mi nepríde ako pravdivý tak baba pochybila odišla a niet tu čo riešiť.

@matofranz Toto by chcelo fľlašu a dobrého kamoša na výplach emócii a nie babské klábosenie. 🙂 🙂

laura1804
16. mar 2015

Keby napisala zena, ze ma uz 30 rokov a chce rodinu, to by som sa necudovala...ale ty mas pocit, ze si musis za kazdu cenu udrzat tuto, lebo uz mas dost rokov na rodinu? Si este mlady zajac...este stretnes lepsiu, ktora si ta bude vazit...vies, mozno prave v tom je problem...ze stale stretavas zeny, ktore ta podvedu, lebo si priliz naviazany a dokazes tak rychlo odpustit...ked to urobila raz a tak lahko jej to prejde urobi to znovu...Nemas sa kam ponahlat, moj manzel mal 39, ked sme sa brali a vraj sa mu oplatilo pockat :D tak sa neplas, aj ked e to tazke a teraz mas pocit, ze bez nej nemozes zit, daj si cas, nedoprosuj sa jej, uzivaj si slobodu a ja verim, ze stretnes coskoro taku, ktora ta bude lubit tak, ze ta nepodvedie...lebo, aspon ja to vidim tak, ze ked tam uz bola nevera, nelubi ta tak, ako by si si zasluzil...a tak je lepsie to teraz skoncit, ako sa cely zivot trapit.

amanda0405
16. mar 2015
Používateľ amanda0405 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od amanda0405.

@matofranz
ak toto nie je príspevok z dlhej chvíle, tak ti môžem povedať len jedno...buď rád že sa zbalila a išla kade ľahšie teraz v štádiu chodenia...ak by to spravila neskôr a nechala ťa dajme tomu s tromi spoločnými deťmi, tak by bola situácia horšia...daj všetkému čas, ako sa hovorí pro jedno kvíti slunce nesvítí.....do budúcna hľadaj takú čo sa a/ neopije
b/ keď sa aj raz za rok opije, tak vie čo následne robí

hlavu hore a poriadne sa vyspi... 🙂

laura1804
16. mar 2015

A pocuvaj...na kazdu sa da zabudnut...aj na najväcsiu lasku v zivote sa da zabudnut, len niekedy to trva par dni, niekedy mesiacov, niekedy aj par rokov...ale raz zabudnes...a aj keby si nezabudol, a budes par rokov porovnavat a aj po rokoch nieco citit, minimalne tvoje city ochladnu do takej miery, ze sa s tym naucis zit...a potom pride ina, ktora ju zatieni a bude pokoj...

lenadka
16. mar 2015

@matofranz a kde teraz býva? u NEHO? s ktorým ťa podviedla? A čo myslíš, ona spí na gauči, on v spálni? Na to zabudni a najlepšie bude ak aj na ňu.

lavinis
16. mar 2015

@matofranz čo máš robiť? zvykni si. držím palce, prebolí to.

jahodka8
16. mar 2015

@matofranz kam sa odsťahovala? Mali ste nejaké problémy? Ona sa odsťahovala k tomu druhému?

matofranz
autor
16. mar 2015

Mali sme problemy ale to sa dalo aj inak vyriesit nie neni snim uvedomila si ze urobila chybu a skoncila to snim a chce byt somnov len sa bojim ci si najdem dvoveru knej taku aku som mal alebo ci ju nenajdem uz nikdy ja som jej veril vzdy nepola prvy raz vonku a proste ani to netajila predomnov dosla domov a povedala my co sa stalo proste bola uprimna ku mne aj ked urobila taku hlupost

matofranz
autor
16. mar 2015

a ani nebýva snim je u jej sestry doma

laura1804
16. mar 2015

@matofranz mam pocit, ze ty jej chces za kazdu cenu odpustit a len dufas, ze ti tu niekto napise, ze "jasneeee, odpust jej, uz to urcite nikdy neurobi a budete stastní..." Ale ja si myslim, ze ludia, co maju nadhlad a triezvo si o tom precitaju ti take nieco nenapisu...takze teraz ti uz ostava len posluchnut rady väcsiny a poslat ju kade lahsie...alebo sa sam utesuj, ze to bude dobre, zase to skus a potom tu o par mesiacov zase napis, ako ta sklamala....je to krute, ale je to tak..

matofranz
autor
16. mar 2015

Ja len hladam malu iskru maly plamienok proste hladam sancu mat spolu zivot aky sme si vysnivali ale nehovorim ze namate pravdu 99% ludi by spravilo hnet rozchod lebo je to normalne ale ja som clovek ktory hlada ten plamienok az pokam nevyhasne uplne vase rady su my velmy cenne lebo tieraz viem objektivne jak to vnimaju aj ostatni

laura1804
16. mar 2015

@matofranz Ja ta uplne chapem...ale na to ti mozem napisat len jedno...ak mate byt spolu, a ak je to ta prava, jedneho dna sa vrati, ci chces, alebo nie...a ak nie, tak je dobre, ze sa to skonci, hoci je to teraz tazke....len to nepokasli tym, ze sa jej budes doprosovat...daj si cas...aj par tyzdnov, aj dlhsie...ak ta lubi a mate byt predsalen spolu, pocka na teba aj rok...

trdielko007
16. mar 2015

dobre,ze si sa jej zbavil....a teraz budes mat viac casu venovat sa slovencine

macamac
16. mar 2015

@matofranz mňa zarazila jedna veta
že si vložil svoj život do jej rúk
prosím Ťa, ste 7 rokov spolu, nikam ste sa neposunuli...toto sú tie dnešné "priateľstvá"
nevkladaj svoj život do ničích rúk, možno tak do Božích 😉
a zapamätaj si - tvoje šťastie nesmie byť nikdy závislé na 100% na iných ľuďoch
tvoje šťastie, resp. spokojný život, závisí len od teba, od tvojich postojov a sily, s akou sa dokážeš popasovať s problémami alebo užívať si úspechy, ktoré ti život prinesie
tvoj vnútorný a ani vonkajší svet nemôže byť otrocky závislý na inej osobe
inak - aj pre tú osobu to môže byť veľmi frustrujúce a veľký tlak, žiť s vedomím, že niekto je na mne takto otrocky závislý

daj si pauzu, uprac si v hlave a nauč sa žiť sám so sebou
osud je osud - ak ste si súdení, budete spolu 😉

ivanka12311
16. mar 2015

Jedna noc jej stačila na to ako ONA, teba lubila..spravila to raz spraví to možno viac krát,nikde nemáš záruku, pozeraj sa na to triezvo, budeš jej znovu dôverovať tak ako predtým?..Človek si uvedomí čo vlastne mal až keď spraví blbost, ktorú potom ľutuje..

matofranz
autor
16. mar 2015

ja verím na osud a nechám to zatiaľ tak keby mame byt spolu tak to bude a keď nie budem sa musieť zmieriť. Je pravda ja som mal tiež pokúšanie zatiaľ som odolal.