Nevera s láskou

bublinka2802
12. okt 2013

Ahojte potrebovala by som poradit od tych co maju podobny problem. S partnerom sme spolu sedem rokov,mame spolu syna.Za tie roky co sme spolu sme prezili vela dobreho aj zleho,ale vzdy sme drzali pri sebe a vsetko sme spolu zvladli...Zili sme 5 rokov v zahranici,teraz sme 2 roky tu na slovensku.A tu zacal nas problem(aspom on to tvrdi).Ked sme sa vratili na slovensko,zistili sme ze zivot tu je tazsi,viac stresovejsi,problemovejsi...Ja som bola na materskej a on zacal robit.Cele dni bol v praci len aby nas uzivil a nas dal do uzadia,nevenoval sa nam,obcas sme sa pohadali pre malickosti,tak ako v kazdom pare.Az doteraz som si myslela aky mame super vztah,ako sa lubime.Prisiel jun tohto roka a kedze som nemohla najst robotu,rozhodla som sa aj zo synom vratit na tri mesiace do zahranicia,s tym ze partner ostane tu,lebo mal vela roboty.Cely cas sme boli v kontakte,stale mi pisal ako ma miluje,ako mu chybam a ze uz nikdy ma nikam nenecha samu odist....V auguste sa odrazu nieco zlomilo,citila som ze jeho spravanie je ine...Zacala som cez telefonaty a smsky do neho rypat a zistovat...Povedal mi ze nieco sa zmenilo voci mne ale nie je to nic vazne...A povedal mi ze niekoho stretol s kym si dobre rozumie ale ze je to len kamaratka...Vratila som sa pred dvoma tyzdnami a odvtedy to stale riesime...Povedal mi ze sa do nej zamiloval a ze ku mne nic neciti,ze iba ako kamarat...hlavne ze celu dobu mi pisal nieco ine...zacal mi tvrdit ze ta laska sa z neho pomaly vytracala a ze to trva uz dlhsie...Tak preco nikdy neprisiel?Zlozilo ma to a povedala som dobre koniec aj ked som nechcela.Uz som sa mala stahovat z bytu,prisiel za mnou chytil ma za ruku a povedal mi ze nechce o mna prist,ze chce zachranit nas vztah a spravi pre to maximum.Cely den mi rozpraval co je pre nas vztah ochotny spravit,ako ho chce zmenit,ako sa mozme poucit a napravit chyby ktore sme spravili.Ospravedlnoval sa mi ze zabudol co je v jeho zivote najcennejsie...Ale...stale je tam ona....su alebo aspom do vcera boli spolu v kontakte...stale jej pisal ze ju miluje a ze mu chyba a ona jemu tiez.povedala som mu ze naco chce zachranovat nas vztah ked miluje ju.Povedal mi ze lebo vie ze by sme ho mohli napravit a ze by sme mohli byt spolu stastny...ze to co citi k nej chce opat citit ku mne....je zmateny a raz rozprava tak,potom zasa povie alebo spravi nieco uplne opacne....vcera mi povedal ze sa v nom biju tri pocity 1,ze ma ma rad len ako kamaratku ale ze to chce zachranit lebo citi ze mozeme byt zasa spolu stastny 2, ze si za tie tri mesiace zvykol na to ze je slobodny a ze nikto ho v podstate neobmedzuje a za 3, ze ju miluje ale nechce s nou zit!!!! Chce ostat so mnou a skusit spravit preto vsetko,dohodlli sme sa ze skusime poradnu....Problem je aj v tom,ze ona je z rovnakeho mesta,takze aj ked prestanu spolu komunikovat stale sa budu stretavat....Som z toho nadne a zmatena....Nechcem ho stratit lebo ho milujem a povedala som ze budem bojovat a spravim preto vsetko,Ze dam tomu tu sancu....Som ale strasne zmatena a mam z toho strach.... babenky ktore mate skusenosti poradte dakujem

luciaholincova
12. okt 2013

bublinka2802
Neviem co narozpraval tej svojej druhej znamosti, ale nech sa deje cokolvek a aj ked ho urcite veeelmi milujes a urobis pre Vas vztah vsetko , nezabudaj ze - Na vine su vzdy obaja!
Mala som ako slobodna veeelmi dlhy sedem rocny vztah a partner ma podviedol o com som ale nevedela a taktiez ani o tom ze maju spolu tri mesiace vztah kym som na to prisla.Odpustila som mu lebo som ho milovala , ale uz nic medzi nami nebolo ako predtym aj ked mi on stale hovoril ako ma miluje a znamost ukoncil.Moje city ochladly a ked som stretla noveho , prijemneho muźa, ktory mi daval najavo ako sa mu pacim a ze stojim za to aby mi skladal poklony a uprimne sa so mnou vedel porozpravat a zasmiat, vztah s dlhorocnim priatelom som ukoncila. Az potom som pochopila ze som bola zaslepena laskou k debilovi co si to nezasluzi a ziskala som viac. A nakoniec som zistila ze predchadzajuci partner ma nepodviedol len raz.
Kdo raz podvedie priatelku , alebo zenu, urobi to znova. V tomto si myslim ze chlapy su ako psi - ked zacitia haravu fenu , utecu za nou aj pre chvilkovu roztopas a neuvedomuju si ze zahadzuju dlhorocny vztah. ☹
Niekedy pre mraky nevidis slnko, ale vzdy vies ze tam je a pride cas kedy bude bezoblacno!
Moja rada je , kasli na neho, ked len rozprava a nekona, bude ta dalej tahat za nos.

bublinka2802
autor
12. okt 2013

@kveta presne si toto vsetko vystihla on chce nas vztah zachranit a povie ze spravi pre to vsetko,ale na druhej strane hlada dovody preco to asi nevide- ja sa zamilujem a ty ma podrazis, ty mi to nikdy neodpustis, a ono uz to nebude nikdy take ako predtym... dovody koli ktorym sa akoze vytratila laska su to ze si ho nevazim,ze som mu to nikdy nedala najavo, to ze sme mali v sexe problem, to ze sa obcas stalo ze ked prisiel s prace domou a sme sa hned pohadali.... proste veci,alebo problemy ktore riesi kazdy par a on koli nim akoze prestal ku mne citit to co citil a chcel to ukoncit...
stale mi tvrdi ze ja sa na to pozeram moc pozitivne,ze som si ista ze nas vztah bude zasa v poriadku...no ale ak sa takto nebudem na to pozerat a budem si stale hovorit ze uz to nepojde,tak naco to vobec skusat nie?
a dovod ktory mi povedal preco ju stale kontaktuje,je ten ze je to lahsia cesta a samozrejme je zbabelec a ma strach z tej tazsej cesty....

bublinka2802
autor
12. okt 2013

@maribell @sante81 viete ja sa necitim ponizena,ja som to zobrala jednoducho tak ze take veci sa stavaju a to ze on tvrdi ze ju miluje ano zranuje ma to,ale podla mna je to len pociatocne pobluznenie ktore vzdy na zaciatku byva.... a viete aj ja som vzdy hovorila ze neveru neodpustim a bohuzial dnes ju riesim...
a ked si uvedomim ze s tym clovekom som sedem rokov,mam s nim dieta a neskutocne ho milujem jednoducho nedokazem povedat je koniec a ist a preto som si povedala ze dam tomu sancu.Samozrejme ratam s vysledkom pozitivnym pre mna,ale ak by to aj nahodou nevyslo viem ze sa budem trapit ale poviem si ze som preto spravila maximum nevyslo to a budem moc ist dalej.... ak by som to hned ukoncila aj napriek tomu ze ho milujem cely zivot by som rozmyslala ze co ak to mohlo byt inak ak by som mu tu sancu dala a skusili to napravit.....

kveta
12. okt 2013

@bublinka2802 Cize hlada dovody preco to nevyjde a preco by ste to mali ukoncit.. No, nechcem byt zlym prorokom, ale tiujem, ze tak do troch tyzdnov Ti oznami, ze chce rozchod, lebo ju miluje.. Uz teraz si na to pripravuje podu.. Nechytaj paniku.. aj potom je vztah zachranitelny..

Preco vlastne nechce zit s milenkou?

tajomna21
12. okt 2013

@bublinka2802 to, ze je teraz zmäteny, je logicke .... hovori, ze teba nemiluje, ju ano, ale sex s tebou mu nevadi, pri nom dokonca necitis, ze ta nemiluje, takze asi nejde len o cistu prirodu bez emocii .... takze asi az tak velmi ju nemiluje ....
sam si je uz teraz vedomy toho, ze ten vztah nema perspektivu, ze s nou nebude? ak by ju miloval, tak by nepripustil, ze s nou nebude si myslim
ako neviem, ci sa budes vediet cez to vsetko preniest, ako sa hovori, odpustit sa da, zabudnut nie .... dokazes mu este verit, ze sa to nebude opakovat? ja som to nedokazala, vzdy som ho podozrievala, ci je tam kde povedal a nie u nej
v kazdom pripade do poradne chodte, moze to odkryt pozadie, verim, ze aj pomoct
a inak, to, ze riesi biznis s jej otcom neznamena, ze musi kontaktovat aj ju .... trvala by som na tom, ze ziadny kontakt cez SMSky, mail, osobne len nahodou na ulici ....vsak ku kadernicke moze ist aj inde, nie?

darkabarka23
12. okt 2013

@bublinka2802 ja si myslím,že tvoj manžel si neuvedomuje,že ťa má stále rád,má pri tebe pocit istoty,neuvedomuje si,čo by cítil,keby ťa stratil,vie že ho miluješ,a budeš s ním.Na druhej strane,je ona,ktorá je ďaleko a je pre neho momentálne vzácna.Tvoj manžel vraví,že má pocit,že ťa má už len za dobrú kamarátku,ale on si neuvedomuje,že práve to je správne manželstvo,keď počiatočná vášeň vyprchá,a môj partner sa stáva životnou láskou a a zároveň najlepším priateľom,ktorý so mnou všetko zdieľa.On ako keby sa stále rozhoduje,a ťahá ho to aj na druhú stranu,a asi sám seba momentálne presviedča,že toto je najlepšie riešenie,ak zostane s tebou,kvôli tebe,kvôli rodine,ale v skutočnosti pocitovo si nie je istý.Ja,ak by som mala možnosť,by som odišla,ak máš kam,na nejaký čas,a nechala mu priestor,s tým,že nech sa rozhodne,že je voľný,aj keď viem,že toto je hrozne ťažké,ale on si musí v sebe ujasniť,čo naozaj chce,aby bol na 100%rozhodnutý,ak budete pokračovať ďalej spolu...,ak mu budeš naozaj chýbať,a príde za tebou,tak má ťa stále veľmi rád a ľúbi ťa,ak pôjde za ňou,je to jasné,že k nej stále veľa cíti,a teda budeš zbytočne hocičo robiť,umelo udržiavať tento vzťah,nepomôže ani poradňa,ak on už je citovo inde,ak by ste to celé teraz aj ustáli,časom by to aj tak nevydržalo.V každom prípade držím palce 😉

maria1989
12. okt 2013

@darkabarka23 veľmi pravdivé 😅

adri266
13. okt 2013

@kveta 😀 😀 😀 citujem: Moja stetka chcela s mojim muzom byvat po druhej sulozi.

vidno, ze si uz nad vecou, ze sa p ozeras na veci z ineho pohladu...

@bublinka2802 tak toto su kecy podvadzajucich chlapov...mali sme problemy dlho, Ty si bola taka a taka...Ty si na vine.... 🙄 🙄 🙄 typicke...a miesto toho, aby to riesil, hladal utechu v naruci inej naruzivej zeny...
On to nema v hlave este poriadne poriesene, chodte na tu terapiu...a v prvom rade nech OKAMZITE prerusi kontakty s onou zenskou...
schizofrenia to nie je, je to len sposob, akym sa chlapi dokazu vysporiadat s neverou. Dokazu oddelit tie dva svety, svet s milenkou a svet s manzelkou, od seba...

kika1111
13. okt 2013

@bublinka2802 nehnevaj sa, ale aj keď ho lúbiš. toto je nenormálne ponižujúce... povie ti, že ťa má rád ako kamarátku, píšeš že rozbieha biznis s JEJ otcom a ONA ma kadernictvo u otca na firme... to znamená že aj keby nechceli tak sa budú stretávať, čím viac sa on bude snažiť zalúbiť sa do teba, tým viac ho to bude ťahať k nej, keďže bude v jej blízkosti veľmi často..a vieš si predstaviť, že ty sa budeš starať o domácnosť, variť mu, prať... prať spodné prádlo, ktoré mu vyzlieka ONA a nie ty??? byť doma, čakať na to čo bude a pritom vedieť že on túži po nej a že ti je s ňou neverný? 😕 😕 😕 😕
dievča, zažila som neveru, nenormálne to bolelo, bola som fakt na dne! pol roka ma ex podvádzal a aj keď som ho milovala po 6 rokoch som ho poslala do kelu, za jeho štetkou, a začala som pozerať konečne dopredu a konečne myslieť na seba... ja viem, že máte spolu dieťa, ale toto nie je život a bola by len otázka času kým by to skončilo.... a sama môžeš vedieť, že sa nedá zalúbiť do niekoho nasilu..!

nenka83
13. okt 2013

@bublinka2802 Nepýtaj o radu ľudí, ktorí nevedia čo cítiš, ako žiješ, kto si... Každý Ti poradí za seba. Ty vieš čo k nemu cítiš, či ti za to stojí a takto čítaním tu tých rád sa len zneistíš, budeš ako na vode, raz tak raz tak... Ak si silná, nerieš a ži ďalej.. z vlastnej skúsenosti, len sa priprav aj na to "zlé". Držím Ti palčeky, veľmi, viem čo prežívaš!

danielahamar
13. okt 2013

niektorí chlapi si nejako neuvedomujú, že milenka nie je na upratovanie, pranie jeho vecí a hlavne sa nestará o jeho zadok, ale nato príde až potom ako sa rozídete a on to bude banovať, ver tomu 😉

aliza
13. okt 2013

@bublinka2802 ja ti poviem tak, ty nemas co zachranovat vztah, ale on! robis velku chybu lebo on ma byt ten, co sa snazi, prosi, slubuje, bojuje....iba tak by to malo vyznam. Ale vlastne teraz ty si ta, ktora prosi o zachranu a to je chyba. Sam ti povedal, ze si velmi pozitivna ohladne zachrany vztahu, cize ani on sam tomu neveri. Ty si sa mala stiahnut, dat mu cas na rozhodnutie, ci ty alebo ona, ale nie to cele organizovat. Lebo ty mas vo veci jasno,lubis ho, chces s nim zit, ale on jasno nema, inak by ti netvrdil, ze ta uz nelubi a dobra rada, ver tomu, co ti hovori, neprekladaj si to, ze to je len pociatocne zalubenie a pod., inak budes velmi sklamana. Ak raz niekto preciti a povie, ze k tomu druhemu nic neciti, tak to treba prijat a nie si to ospravedlnovat. On je podla mna len pohodlny, chce mat teba so synom, ale velmi sa pre vas vztah trhat nebude, ved ta ma len ako kamaratku 😕 a zajtra, pozajtra, o mesiac, ci rok pride zase do jeho zivota nejaka, do ktorej sa zalubi. Ak by mne muz povedal, ze ku mne nic neciti, uz by som bola pobalena alebo by som zbalila jeho, podla okolnosti. Do lasky sa neda donutit, ani si ju vynutit...to je podla mna dost ponizujuce, cakat na niekoho, kym ma zacne lubit. Ja som tiez zazila neveru, ale ten moj ma stale lubil a rok o mna bojoval. Rok sme byvali od seba a ja som bola pevne rozhodnuta, ze je koniec, aj ked som ho stale lubila. A on cely rok dokazoval, ako ma lubi a ako chce so mnou zit a ako ho mrzi, co spravil.... takze este tak by sa to dalo, ale nie opacne, ty nemas byt iniciatorom, to musi byt on.

kveta
13. okt 2013

@aliza Tvoje riesenie je ale prezitelne hadam naozaj len vtedy ked sa zena rozhodne to s chlapom ukoncit a teda nebojovat.

matozazzo
13. okt 2013

@bublinka2802 Urcite co najskor chodte do poradne, stanovite si tam urcite pravidla, ktore bud dodrzite a vas vztah zachranite, alebo ie. Je dobre pocut nazor niekoho nezainteresovaneho. A kontakty s nou musi definitivne prerusit, ukoncit. Ak nie, nezalezi mu na vas. Netreba si nahovarat, klamat.. :( Bud je s vami, alebo s nou. Caka ta dlha cesta... verim, ze uspesna! A suhlasim s @aliza Chlap musi byt ten, co bude chciet bojovat, inak to nema vyznam. On ta zranil, nie ty jeho. On si nasiel inu, nie ty..

adri266
13. okt 2013

@aliza viem, co chces povedat a suhlasim...on by mal teraz, ked sa prevalila jeho nevera, bojovat o nu...a ona by mu mala dat sancu...lebo ako moze ona bojovat o muza, ktory ju ani nemiluje?

SAmozrejme, nechcem tym autorku odradit....

aliza
13. okt 2013

@kveta ja len, ze nevidim dovod bojovat tam, kde ma nechcu 😖

kveta
13. okt 2013

@aliza Lebo to nechcenie byva docasne. Lebo ona ho chce. Lebo ona sa tak rozhodla.

Pozri odist a byt nedobitna je jednoduche riesenie, ked Ti na muzovi nezalezi. Viem to. Tiez som hned zrusila kontakt s exom. Ale pre zenu, ktora muza chce spat, je to enormne bola e riesenie. Len to Ti vysvetlujem.

evapistovic
13. okt 2013

Neviem ti veľmi poradiť...ale je smutné, že pritom všetkom zabudol na vlastného syna. A rozmýšľa nad tým, že by žil s inou ženou a vychovával jej dve deti. A čo to vlastné? netúži zažiť všetko s vlastným dieťaťom? Časom mu bude ľúto, že žije s cudzími deťmi a vlastné vidí 2 víkendy do mesiaca. Držím palce, aby ste zase boli ako rodina a nech to dobre dopadne!

aliza
13. okt 2013

@kveta ale ja som nenapisala, ze mi na muzovi nezalezalo, jasne, ze ano, ako som pisala, stale som ho lubila....ale nemohla som mu len tak dat druhu sancu....tu nejde o nedobytnost, ale o to, ze po takomto prusere si muzi zvyknu sypat popol na hlavu a urobili by cokolvek, aby im zena odpustila a castokrat su to len take sluby, kedze to na nas plati, ze ano a nemaju naozaj precitene, ze o co vsetko mozu prist, neprecitili, ake to je, naozaj o tu rodinu prist...a az ked to preziju, tak potom mozu zacat rozmyslat, ci naozaj tu rodinu chcu alebo nie, vtedy to bude uprimne, ale nie takto, ze ona mu hned tu druhu sancu sama ponuka a prosi o nu, takto si on nebude vazit tu druhu sancu, vlastne mu ta nevera super presla,nepocitil nasledky svojho konania, tak preco by to neurobil aj nabuduce? co sa vlastne na tejto situacii naucil? ze sa v podstate nic nestalo, ved zena to hned odpustila a este aj prosi, aby sa k nej vratil. Chapes, co tym chcem povedat? A z jeho strany to nechcenie nie je docasne, neverim tomu. Moze sa stat, ze muz lubi obe zeny, ale on tu svoju nelubi, povedal jej to a stale jej to hovori, takze nie je o com. On sa nadalej s tou milenkou stretava, akoby nic, chodi sa k nej strihat, ma biznis s jej otcom a podobne. To len naznacuje, ze on sa pre svoju zenu nerozhodol, len ju nechce pustit, ako kazdy jesitny chlap, ktory tazko znasa, ze by ho zena opustila.

anatalia77
13. okt 2013

@aliza tiež to vnímam ako ty,ona sa snád plazí po zemi,a on jej stále opakuje,že vlastne ešte nič nevie...Brutál situácia,a len pre silné povahy.

saxxxana
13. okt 2013

@bublinka2802 Ak je to tak ako pises a mas sancu s nim odist spat do zahranicia, chodte spolu prec. Pokial budete byvat v tom meste nikdy to neskonci...

kveta
13. okt 2013

@aliza Ale ja Ti naprosto rozumiem. Tiez som manzela velmi lubila a aj tak som ho poslala prec z mojho zivota, lebo co urobil, bolo neodpustitelne.. Viem presne ako to vidis, lebo som urobila to iste. Len upozornujem, ze v nasej situacii, v Tvojej aj mojej, bolo to poslanie nevernika prec lahsie, lebo sme sa rozhodli pre rozchod. Zena, ktora rozchod nechce, ma omnoho tazsie poslat chlapa prec. My sme brali ich odchod ako cestu k lepsiemu stavu. Ona ako naplnenie nocnej mory.

kveta
13. okt 2013

@bublinka2802 Mna len zaraza ako jeho podnikanie stavias pred seba. Kvoli podnikaniu nemozete odist a zaxranit manzelstvo. Kvoli podnikaniu musi chodit k nej do rodiny.

K comu ho dovedie podnikanie s muzom, ktory necha dceru prostituovat sa so zenatym obchodnym spolocnikom? Ten otec tiez nemoze byt uplne v norme ked toto trpi.. A moralne postoje su "nakazlive"..

aliza
13. okt 2013

@kveta no ja som tiez rozchod vlastne nechcela, ale ine riesenie nebolo, nedalo sa len tak mavnut rukou, ze nevadi, stava sa, podme dalej....ak by nebojoval, tak by som vedela, ze mi za to proste nestoji, ze ten jeho zaujem nebol uprimny. Museli sme obaja prejst obrovskou vnutornou premenou, vyvojom, pochopit mnohe veci, zmenit mnohe veci na nas samych a len tak sme mohli ist dalej. U nas to trvalo rok, kym sme prisli k zaveru, ze teda ano, chceme to spolu este skusit a mne trvalo dalsie 4 roky, kym som sa s tym celym zmierila a nasla vnutorny pokoj. Ale opakujem, chceli sme obe strany. U zakladatelky temy chce len ona sama. A vlastne k ziadnej zmene ani u nej, ani u neho nedoslo, len ona ho chce silou mocou spat. A to si myslim, dlho nevydrzi. Ani keby isli do zahranicia. Ona by mala prekonat svoju citovu zavislost na nom a nechat ho ist, aby sa mohol slobodne vratit, ak to naozaj bude chciet.... pretoze nejaky problem u nich urcite bol, inak by sa tak rychlo nerozhodol pre druhu...ved ona aj pisala, co jemu vsetko vadilo a ze prestal k nej cokolvek citit a pod., cize ten proces bol dlhsi, nielen zo dna na den.. My nevieme, ako sa veci naozaj maju, ale vina bude na oboch stranach, preto som radila ten rozchod, aby mali obe strany cas na sebareflexiu, na precitenie, co naozaj chcu....iba tak vidim zachranu vztahu, cez vnutornu premenu ich oboch.

nice202
13. okt 2013

Maj troska sebaucty a hrdosti a odid od neho ty. Ja by som sa hanbila sama za seba, keby som ostala s takym chlapom. Uz nikdy by sa to nenapravilo a nechcela by som byt handra.....

daniela1978
14. okt 2013

myslím, že tu je každá rada zcestná.....nepoznáme ani ju ani jeho, ich manželstvo a podobne.......takže radiť, ostaň, alebo odíď, maj sebaúctu, to je trošku mimo si myslím. Ak by odišla a necíto to tak, tak by si celý život vyčítala, že to mohla skúsiť, ak to skúsi a nevyjde to, bude to možno pre ňu ľahšie.

motylikova3
14. okt 2013

Je mi ta strasne luto, viem presne co prezivas. Milujes ho celym srdcom a zda sa ti, ze on to nevidi ako trpis. Z vlasnej skusenosti uz teraz viem, ze by si mu nemala dat najavo, ze chces zachranit vztah za kazdu cenu. Vsetko nie je len o tom, ako sa on rozhodne a ty budes zatial plakat do vankusa. Zneisti ho aj ty. nemusis ho rovno podviest, ale aby sa zaujmal ako si sa vyparadila a kam ides a skym telefonujes....A tym sa uvidi, ci ho este zaujimas. Lebo ked od teba odide, tak vsetko to bude uz len tvoja vec a on si to musi uvedomit. Drzim palce, je to na velmi dlhu dobu. Ja sa s tym trapim uz 3 roky. Ale su medzi nami aj take chvile, ked si poviem, ze to este stale stoji zato. A to, ze ma mozno znovu podvadza, alebo bude podvadzat, uz postupne prestavam riesit a zacinam si konecne uzivat aj ja. Treba sa nad mnohymi vecami poriadne povzniest.

ma77
14. okt 2013

@motylikova3 Neviem či toto zneistenie že s azačne paradit atd.chlapovi pomôže on ma teraz v hlave len milenku manželku nevnima aspon u nas to tak bolo tiež som tak robila akože sms do mesta vyparadena nepomohlo ☹ mm si ma ani nevšimol ani sa neopytal kam ideš kde si bola 😒 moj sa spamätal až ked som odišla a dozvedel sa že sa stretavam s jednym chlapom 😒 kamošom ale on nevedel kto to je až vtedy začal konat ono sa aj tak hovori že človek pride nato o čo prišiel až ked to strati aspon v mojom pripade sa to potvrdilo 😎

motylikova3
15. okt 2013

ma77 A si so svojim mm stale alebo si odisla nadobro? To, ze si sa zacala stretavat s jednym chlapom pomohlo tebe, alebo vasmu vztahu s mm? Si s tym novym chlapom? Ja som si tiez nakoniec nasla jedneho chlapa, ked to ten moj mm nevedel ukoncit,len ma klamal. Vtedy sa spamatal a zazil tu bolest v srdci, ktoru mi sposobil. Ale teraz by som sa k takemu niecomu nikdy nepriznala. Je lepsie zatlkat-zatlkat. Preto som jej radila aby ho skusila najprv zneistit, ze aj o nu maju chlapy zaujem a ak sa nespamata, tak moze prist aj on o nu.