Niekto s podobným príbehom - pobláznená z druhého

viki120
27. dec 2016

Ahojky, chcem aby sa k tomu vyjadrili iba tie zeny, ktoré si niecim podobným presli.

Som 13,5 r. vydatá mám dve baby vo veku 11 a 13 rokov . Nikdy som neverila ze sa mi moze stat ze sa pobláznim z iného chlapa /sama som bola iniciatívna on sa do hry len zapojil/ v manzelstve to bolo vseliaké divoké dobré divoké hrozné pekné. a teraz k veci ....
Ani nie po 3ch týzdnoch písania to všetko prasklo a muz sa uvedomil, že kolko chýb narobil a ze chce vsetko zmenit aby sme spolu dalej fungovali, len ja to tak necitim mozno casom sa to vráti ale teraz som skor v stave ze sama neviem co chcem .... pocas toho obdobia mi bolo fajn citila som sa ako znovuzrodená zabudla na starosti.žiarila som... proste ma to opantalo celu - mladý tiez povedal ze je namotaný a ze mu je somnou dobre .... muz mu zacal vypisovat vyhrazné smsky a tak sa zlakol a stiahol, že radsej mi dá pokoj ako mat zbytocné problémy - svojich má dost.
Citim len uzkost a taku prazdnotu - muz by mi zniesol modré z neba a ja mu neviem ani pusu dať taku uprimnu - viem ze mu tým ublizujem ale takto to momentálne citim.
Ako ste vy vyriesili takúto situáciu ako to zmenilo Vás zivot ....

oldman50plus
6. jan 2017

@kika050 Zase nepreháňajte, firmy vykazujú kamiónistom minimálnu mzdu ale platia diety, normálny čistý príjem pracovitého kamiónistu je €1000-1200 (aspoň mojich známych). Takže až tak zle platené ako to tu vykresľujete to nie je.

oli18
6. jan 2017

@kika050 no veď práve preto, že je to strašná robota, tak sa potrebujú odreagovať. Nie všetci, to nepopieram, iste si mladí vážia svoju mladú rodinku, ale starí, podľa mňa sú viac náchylní. Veď v tv každú chvíľu ukazujú nejaké stanovište tých radodajok, sú rôzne kategórie, to vieme všetci. Za tými čo sú popri ceste chodia aj lepšie situovaní muži, lebo výber je veľký, každý si nájde to, po čom túži. Zovšeobecňovať sa to nedá, ale majú viac príležitosti, ako chlap pri pase 🙂

oli18
6. jan 2017

@majky1985 mám v rodine kamionistu, ktorému sa rozpadlo manželstvo práve kvôli práci, takže som sa dozvedela veci... 🙂 Vidíš, ako to dopadne, ak riešite s manželkou svoje súkromie na nejakom fóre. Ja svoje riešim tam, kde sa má, nie tu 🙂

kika050
6. jan 2017

@oldman50plus No ak ti stojí tých 1000-1200 dosť na to že nie si z rodinou tak to je super. Podľa mna jeden chlap čo si vidí ženu raz mesačne plus aj deti ma mat aj zaplatené a to nehovorím o pokutách a čo všetko ešte im v terajšom svete hrozí!!

kika050
6. jan 2017

Inak nepopieram je to náročne na vzťah atd. Tie radodajky čo sa tu vykreslujú tak ano maju to lachšie aj moj kolkokrat vravel že sa mu ponukali atd. Tak isto parkoval u nas blizko a tiež mu bolo ponuknute že vedia zariadiť všetko🙂 Ale tak neviem ja môjmu verím neviem ako ostatný ale za seba zatial sme ok.. A nerobi to rok!

kika050
6. jan 2017

@oli18 skôr tý mladší čo nemajú rodinu su tam 🙂 Ale tak ty vieš najlepšie veď videla si to v správach🙂 .-)

silvia31
6. jan 2017

Pán manžel - neberte to v zlom, nechcem nikomu ublížiť a ani nič rozvrátiť. Ale strašne na manželku tlačíte. Tak tlačíte na pílu, že sa zlomí - mala som podobnú skúsenosť a ten chlap sa mi zhnusil, liezol mi na nervy a chcela som od neho len svätý pokoj, nech zmizne a nehovorí na mňa, keď už je v jednom byte so mnou!! Ja chápem, že sa bojíte, že Vás opustí - ale ako ste sám napísal - obaja musíte chcieť váš vzťah dať dokopy a napraviť. A či to chce aj ona, musí to zistiť sama, čokoľvek jej budete vnucovať a radiť ako manžel - pokašlete to a dosiahnete opak. Ak ju nechcete stratiť, len robte doma veci, čo treba, okolo detí, bývania, snažte sa, ale netlačte ju do kúta, sama sa musí rozhodnúť. Áno, mladého oplače, ale tie slzy nie sú len preňho, v nej sa bijú všetky emócie a musia ísť von, sama musí prísť na to, že chce rodinu pokope, inak budete mať doma len nešťastnú zatrpknutú ženu ako chodiacu múmiu. Skúste aj vy svoje sklamanie a hnev ventilovať nejak užitočne (šport, dielňa a pod.) držím palce

oli18
7. jan 2017

@kika050 Od manželky kamionistu neočakávam, že bude súhlasiť s mojim názorom 🙂 Ani ho nikomu nevnucujem, je to môj subjektívny pohľad na vec 🙂

kika050
7. jan 2017

@oli18 tak jasné hlavne že ty máš pravdu,lebo si to videla v spravach alebo počula. Nevnucujes svoj nazor ? Sama si napisala že to tak je pomenovala pritom nic nevies. Aký ma kamionista život poznám ich strašne veľa a nie je to lachke ! Ale nebudem sa tu hádať tema bola uplne o niecom inom. Oni dvaja majú problem v komunikacii radila by som manzelsku poradnu..

oli18
7. jan 2017

@kika050 nebudem sa s tebou doťahovať, je mi jasné, že nečítaš, čo píšem 🙂

libawet
8. jan 2017

@oli18 nie každý kamionista je taký a naozaj ako píše @majky1985 - tie ženské sú dosť hrozné, takže neviem, či normálny chlap, čo si váži aj svoje zdravie, by s nejakou šiel, to už by čo muselo byť za zúfalstvo? A ešte čosi - každý má inú životnú situáciu, pre ktorú robí takú prácu alebo onú. Nie každý si môže vyberať, čo bude robiť a kde bude robiť. Ľudia na strednom a východnom Slovensku žijú podstatne ťažšie ako ľudia na západnom Slovensku, jasné, neviem, odkiaľ je majky, ale záleží to aj od regiónu, kde žije...veľa ľudí robí na týždňovky, vracajú sa domov len na víkendy a čo majú robiť, keď si doma prácu a slušnejšie platenú nevedia nájsť, aby uživili rodinu? Kto za to môže? A samozrejme, že to má potom dopad aj na ich vzájomné vzťahy v rodine. Tá viky sa možno celkom slušne nudila a hľadala inde, čo nemala doma. Áno, nemala to robiť, pretože má deti a manžela, ktorý zarába mimo domov a mala ho čakať a byť mu verná, lenže zdá sa, do takého levelu ešte vekom a asi ani rozumom nedozrela. Možno raz dozreje a bude ľutovať, čo urobila, pretože môj názor je, že ak ju jej manžel ( majky1985 ) opustí - dokedy ho bude baviť ponižovať sa pred ňou a prosiť ju? - a jej milenec zistí, že je voľná, tak ju odkopne, tak to býva, nemyslím si totiž, že viky by bola výnimka, navyše s deťmi, pre milenca sú to cudzie deti, prečo by ich mal živiť? A že majky1985 mal kamarátku, s ktorou sa radil o manželke, lebo bol zúfalý? Áno, lebo bol zúfalý, inak neverím, že by to urobil, svoju ženu miluje, no ona je momentálne niekde inde a nevidí, čo by vidieť mala.

libawet
8. jan 2017

@viki120 škoda, že to takto vidíš, možno by vám obom čosi z toho pomohlo otvoriť oči a zachrániť váš vzťah a navyše - vy ste sem napísali, obaja...prečo asi ?

utarana
8. jan 2017

držím ti palce aby si mu tu pusu vedela raz s láskou vrátiť... budeš to mať fakt ťažké lebo žiť s tým že zostaneš do konca života s clovekom ktorého nelubiš aj ked máte deti je take isté ako si to vyčítať na konci svojho života... neviem aký je tvoj muž...môj ex bol hrozný a aj keď ľutovala tvrdil že bude dobré dnes som najšťastnejšia žena že som to neurobila a neostala sním pretože to čo robí teraz je len znakom toho že by sa nikdy nezmenil a vzal by mi tie najkrajšie roky života ktoré som prežila ako sen po ktorom som túžila...rozhodovanie je ťažké, nikdy nevieš ako to dopadne...ak je tvoj manžel dobrý človek, stojí to za to zachovať....ak je dilino tak skús pouvažovať... držím ti palce... Majka

tinuskamartinuska
8. jan 2017

tri týždne si píšeš s cudzím chlapom a chceš kvôli nemu opustiť manžela,s ktorým si trinásť rokov ? dobre chápem, či ?
toto nedáva logiku,to je proti zdravému rozumu,, fakt..
Toto si snád, milá zakladateľka, nemyslela vážne...prosím že nie?

tinuskamartinuska
8. jan 2017

eeeejha, teraz čítam celú diskusiu, no pánečku, tak sila. ešte aj manžel sa tu zakomponoval, zas daľšia fake téma,aby sa zvýšila návštevnosť a popularita MK?
myslím,že žžiadna žena neni taká krepaňa,aby toto tu čo vypisuje ako miluje mladíka, dala rpečítať svojmu mužovi a ak hej,tak si riadna psychouška.

kika050
8. jan 2017

@libawet To je tak krásne napísane perfektne uplný súhlas! Pre to mna tak oli18 nahnevala s tými tvrdeniami,lebo mali v rodine pripad aj v spravach atd. Ano aj manželovi kolegovia koľkokrát dajú svôj pribeh ako to u nich zle skončilo. Lenže tu nie je iná praca ! Keby mali možnosť aspon teda môj určite by sa neterigal dakde v kamione nevidí si svoje deťi vyrastať,ale ak ich chceme uživiť tak to musime trpieť žiaľ☹

kika050
8. jan 2017

@tinuskamartinuska Skôr si myslim ,že nema im kdo pomôcť tak to skusili takto,ale tu sa pomoci nedostane,len osočovania. Ak je on stále na cestach ich komunikácia je sms,pc ,telefon...

tinuskamartinuska
8. jan 2017

@kika050 neviem,prečo by mal on byť na cestách ?
osočovanie ?však jasné,ako inak tu na fore...MK je povestný osočovaním. ako inak,za každých okolností.
ale oni by si mali pomoct sami,ale myslim, ze plati v tomto jednoznacne, .." aky isiel, taku nasiel "🙂

kika050
8. jan 2017

@tinuskamartinuska on je na kamione preto na cestách :D :D No už sa nebudem zapajať to už si oni musia vyriešiť držím im ale palce🙂

libawet
8. jan 2017

@tinuskamartinuska @kika050 osočovanie - záleží kto napíše, kto odpovie...nejde tu vždy len o osočovanie a nadávanie a ak k tomu príde, sú tu stále aj takí ľudkovia, ktorí to dotyčným nadávajúcim a urážajúcim iných vytmavia, aby to nerobili a správali sa slušne, vďaka im za to...takže sú tu aj takí a takí, veľa záleží aj od témy a kto ju napísal, pretože veľa tém je od takých pisateľov, čo si nevidia ani špičku svojho nosa a s takými je veľmi ťažko. Toho majkyho a tú viky obdivujem, že sa tu tak otvorili, jednoznačne si nevedeli inak pomôcť a niektorí k nim mali byť trošku viac zhovievavejší a tolerantnejší, to je pravda, len ich ešte viac ubili a zranili.

alaguema
9. jan 2017

pozerám, že koník dal telenovelu na pokračovanie, dej graduje, drámu dokresľuje "manžel" (kvôli autentickosti to sype dialektom a dáva pozor aj na štylistiku a pravopis hodný pastiera kráv 😉), len už v tom má taký chaos, že nevie, z ktorého nicku sa prihlasuje 😀 Chýba už len mladý milenec...nezahrá ho niekto? 😎

tamtamka26
9. jan 2017

@alaguema tiež ma to napadlo, že este tretí by mohol napísať, ako to vidí... 😍