Partner sa divne správa

28. okt 2021

Partner má v poslednej dobe znepokojuje. Keď príde domov z práce je bez nálady, bez života, nechce sa mu nič ani len rozprávať čo inokedy keď prišiel z práce tak sme mávali často dlhé konverzácie alebo sa venovali spoločným záujmom. Teraz len príde, privita sa a je ako nemý a neprítomný. Keď sa ho opýtam čo sa deje tak mi povie že nič, všetko je v poriadku. Keď už sa dáme do debaty alebo aj pred spaním, odchodom do práce alebo podobné a medzi rečou mu poviem že ho ľúbim tak mi na to nepovie nič. Tvári sa akoby som nič nepovedala a pokračuje napr v konverzácii ďalej alebo proste odíde. Aby nebolo málo minule sme boli na obede v reštike a medzi rečou mi s kľudom angličana povedal, že mu naša známa vypisuje, že by sa s ním chcela znova stretnúť pretože sa dlho nevideli a chýba jej, posiela mu fotky z výletov a píše správy dobrú nocku môj krásny a podobne. Ako by ste reagovali vy? Čo by ste robili na mojom mieste? Na jedenej strane som asi aj rada, že sa mi s tým priznal ale na druhej strane ma to dosť znepokojuje a možno to jeho správanie spájam s tými správami.

madeline1
28. okt 2021

Kontaktuj tu znamu mailom, ze nech sa nestrapnuje, ze ste sa o nej s partnerom bavili...medzirecou mozes ju uistit, ze vam to klape dobre a aj v posteli...
No priatela to asi trapi a mozno aj mrzi, ale je to tvoj priatel, zabojuj...

deti95060810
28. okt 2021

rovno by som sa opýtala tej známej či jej šibe... 🙄

fleur1111
28. okt 2021

A čo myslíš, že s tým spravis? Nič. On keď chce, tak sa s nou prinajmenšom stretne. Nevere sa nedá zabrániť, nemôžeš partnera držať na uzde ako psa. To nie je o tej dotyčnej, ale o tom, že tvoj chlap uvažuje o schôdzke s inou + zmenil správanie. Čiže niečo sa deje z jeho strany, vážny rozhovor možno pomôže pochopiť čo, i keď si myslím, že najskôr bude zatĺkať.

terezka1947
29. okt 2021

Jasné,vypisovať tej žene bude ona.
Veď toto ma riešiť muž,on si ma upratať v hlave.

michaela789
29. okt 2021

Nikdy by som sa neznížila na to aby som kontaktovala potenciálnu známosť môjho muža.
Čo som jeho matka? To je snáď jeho vec a on si to má s ňou vybaviť.
Autorka - pekne si ho posaď a povedz mu od brucha, že nie si ani slepá ani hluchá a že vidíš že s ním niečo je. Tlačila by som naňho, nech mi vysvetlí, prečo má potrebu si písať s niekým iným, prezerať si jeho fotky a podobne. Nepytala by som sa nahnevane ale skôr s úmyslom, že čo môžem zmeniť aby sa to zlepšilo, aby sa zas ku mne domov vracal rád tak ako kedysi.... Nevycitaj mu zatiaľ nič, ktovie ako vníma čo on, možno si tiež myslí že si sa v niečom zmenila a neostáva ti nič dlžný. Určite najskôr s chladnou hlavou

anja27
29. okt 2021

Asi mu stuplo ego lebo o neho prejavila nejaka mrcha zaujem. Podla mna nic menej nic viac. To su proste chlapi. Ako sa zachova ty asi velmi neovplyvnis zavisi od povahy tvojho partnera aky je v tomto..

3petka
29. okt 2021

Ja by som ho nechala nech sa stretnú. Aspoň zistíš na čom si

mabenn
29. okt 2021

bud ma uz inu alebo sa chysta ju mat, tou znamou si testoval tvoju reakciu, alebo tu je nejaka forma manipulacie...nepaci sa mi, ze ignoruje tvoje vyznania, ako dlho ste spolu? nepises

danina09
29. okt 2021

zacala by som komunikaciou s tou znamou, evidentne nieco skusa a na neho to dobre neposobi, treba urobit tomu jasny koniec aby teda ste si opat boli blizsi 😉

autor
29. okt 2021

@mabenn spolu sme cca 4 roky ale ta známa je skôr z mojej strany nakoľko sa poznáme cca 15 rokov ... Partnera s ňou som zoznámila len nedávno cca 3-4 mesiace dozadu pretože sa rozvádzala tak som ju zavolala na pokec aby išla s nami len sa prejsť, nie k nám domov ... Odvtedy čo viem sa videli asi 4x s tým, že vždy som tam bola aj ja pri tom ...
Partner zase mi povie že má má rád, že som pekná, že sa mu páči na mne to a to ale nepovie mi také to ĽÚBIM TA alebk MILUJEM ŤA

77daniela77
29. okt 2021

Velka chyba zoznamovat rozvadzajucu sa so svojim muzom....ach jaj.....

retatka
29. okt 2021

Autorka ,keď ti ani predtým nehovoril ,,ľúbim ťa,, tak nečakaj to ,po 4. rokoch .Nie každý chlap vie vyznávať lásku slovne .Slová nič neznamenajú .Veľa chlapov vie krásne ódy spievať na lásku a za rohom podvádza .Upriam sa viac na budovanie Vášho vzťahu ,objednaj welnes ,výlet a snaž sa tráviť čas s ním .Keď sa chce so známou stretnúť ,trvaj na tom aby si bola v ich prítomnosti a uvidíš ako sa k sebe majú ...to ,že mu vypisuje chrumkavé slova ,nieje v poriadku ,keď je chlap zadaný !
Toto by mal stopnúť chlap ,ak mu na Tebe ešte záleží ..

michaela789
29. okt 2021

@77daniela77 prečo chyba? Snáď nebudeme omotávať manželov ostnatými drôtmi. Majú svoje hlavy, ak budú chcieť podvedú aj s takou čo sa nerozvadza.
Tu nie je problém tá známa, ale muž. Že sa s ňou vôbec má potrebu baviť na takej úrovni, že to jeho partnerku znervozňuje. Keby bol čestný, mohla by sa mu doslova holá na krk zavesiť a mal by ju v paži.

77daniela77
29. okt 2021

@michaela789 Lebo si to myslim.....mam kamaratky co tiez urobili tuto chybu😎

bluka2
29. okt 2021

Nič sa nedá robiť. Buď ho to prejde alebo nie. A kamarátstvo by po 15 rokoch pre mňa skončilo. Podľa nálady by som jej (jedine osobne) niečo k tomu povedala, ale určite nič nevypisovala ako nejaká chudera, čo sa musí biť o svojho partnera

michaela789
29. okt 2021

@77daniela77 chápem, nevravím, že sa to nestáva. ale ak sa nechali ich chlapi zviesť tak nebol problém v tom že sa nejaká rozvádzala ale v tom, že mali na prd charakter a asi by to urobili tak či tak

bluka2
29. okt 2021

@michaela789 presne, nebola by to kamarátka, ale kolegyňa, trénerka vo fitnesku, hociktora iná, čo sa primota do cesty, pokiaľ ich teda ženy ako @77daniela77 nedržia v pivnici

77daniela77
29. okt 2021

@bluka2 Dovod preco ma takto slovne napadas?Co o mne vies?Co si to dovolujes?!Vadi ti moj nazor?Nepisem ho tebe,roluj dalej ty hrdinke!

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
77daniela77
29. okt 2021

@tayla Teda fakt takato reakcia....zjevne je pošahana🤦

bluka2
29. okt 2021

Baby, to malo byť trochu humoru akože... napádať vôbec nebol úmysel! Myslela som proste ženy, ktoré radšej nezoznamia mužov ani so svojimi kamarátkami ako prevencia nevery. Ak sa to zdá všetkým blbé, radšej zmazem.sorry teda

autor
29. okt 2021

@retatka praveže mi to hovoril, len teraz v poslednej dobe akosi je poticho...

sari24
29. okt 2021

Nechcem ťa znepokojovať, ale tá jeho známa si ho podľa mňa omotala okolo prstu. Hovorím z vlastnej skúsenosti a tvoj priateľ má jasné znaky chlapa, ktorý je myšlienkami pri inej. Povedz, že sa ti to nepáči a ak nebude ochotný s tým nič spraviť, tak hold nepriviažeš ho k radiátoru alebo nezakážeš mu písať si s druhou. Za to si je zodpovedný on sám.

h2
29. okt 2021

Tiež by som ja nekontaktovala jeho kamošku, ktorá po ňom ide. Ale ako čítam ďalej, ona je vlastne Tvoja kamoška, s ním sa pozná cez Teba len 3-4 mesiace. Tak v tom prípade by som si "kamošku" pekne krásne podala. Čo to má byť, že vypisuje Tvojmu chlapovi "dobrú nôcku, môj krásny"?! Aký je on "jej krásny"?! On jej na to odpísal čo?

zmrzlinka2021
29. okt 2021

mila autorka,
ak ta tvoj frajer lubi, nemas sa coho bat, mozno ma len take obdobie, je unaveny.
Ak ta nelubi a nikdy nelubil, odide tak ci tak...
Vobec by som neanalyzovala jeho spravanie a netrapila sa zbytocne, ved ak odide, pride o teba, o cloveka, ktory ho ma rad, o vzacnu a cennu zenu, ktoru zahodil... stoji za nieco taky frajer? podla mna nie
A uz vobec by som nikoho nekontaktovala, ako bud ma priatel resp. muz lubi alebo nech ide do kelu...

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. okt 2021

@h2 on jej neodpisuje, aspoň mi to tvrdí ale keď už aj jej niečo odpíše tak vraj ju "krotí" že sa to nehodí ... Ale nemám to skontrolovať keďže mu do mobilu neleziem a správy nečítam ... Veď aj o týchto cien len preto lebo mi to povedal

luccija
29. okt 2021

Tak buď rada, že ju "krotí"🙂???
Tak ja neviem ty vieš, že dlhoročná kamarátka Ti bali chlapa a vypisuje hlúposti a ty si ticho?
Vieš o tom, že takéto ženy sa nechajú radi polutovať aké to mali ťažké s rozvodom blabla..upustí slzu a chlap je jej ochranca.
Ja by som scény nerobila, ale raz jej povedala, že je to tvoj partner a budeš rada, keď ho nebude zaťažovať a vypisovať mu.Tvoj muž je aspoň ako tak charakter, že to vyklopil, ale ber to s rezervou nemôžeš vedieť čo je medzi nimi.Ved ona ho bali dlho ho nevidela, chyba jej??
Pokým on neukončí konverzáciu ona bude dobiedzat a on sa buď zaľúbil preto je iný a tichý, alebo....máš všetky indície, že to nie je na správnej ceste

autor
29. okt 2021

@luccija s ňou som sa nevidela už pomaly 2 mesiace a partner tiež ... Začala mu vypisovať neviem prečo ...dnes sme sa akurát z partnerom o tom bavili a povedal že on jej neodpisuje ... Nereaguje na jej správy tohto typu a snaží sa ju neriešiť ale že ona si nedá pokoj ... Ja s ňou nepíšem vôbec a ako písali už ženy predomnou nechcem zbytočne robiť scény a na ňu vybehnúť ... Myslím si že môj chlap je rozumný a asi ho to trápi že dostáva takéto správy ... Po Tom ako sme to preberali tak mi povedal že ma stále ľúbi ale je taký bez života a sám nevie prečo ... Tak mu budem veriť že nekuje žiadne pykle ... Zajtra máme naplánovaný pekny spoločný deň kde budeme jeden pre druhého tak snáď doriesime už úplne všetko

luccija
29. okt 2021

No dôveruj, ale preveruj....Ci myslíš, že je iný, lebo mu niekto píše a je mu to nepríjemné?väčšinu mužov to netrápi, že im píše známa skôr sa potešia a poflirtuju, ale fajn, keď veríš...