Môj priateľ sa správa divne

21. dec 2023

Čaute baby . Ja viem že niesom prvá ani posledná ale môj priateľ sa správa proste divne . Ja mám 20 rokov on 25. Poznáme sa už dlhšiu dobu ale chodíme spolu ani nie pol roka .
Jeho správanie je také odmerane čo sa týka citov .
Keď mu napríklad poviem že ho ľúbim . Iba zabruči akože na súhlas, alebo odpoveď že " hej na to si ako prišla ?" Alebo je celkovo voči mne odmeraný. Stále sa sťažuje na prácu a ja neviem moc čo mu na to hovoriť. Snažím sa mu vždy zlepšiť náladu . Ale on proste ide ďalej. Ja ho vždy s radosťou vypočujem . Ale nikdy mu to nepomohlo a bol potom nervózny aj na mňa . Neviem či je to z práce alebo čo .🙄🤦 to už aj môj pes mi prejaví viac lásky . Ja viem že je to chlap a chlapom to moc nejde ale niekedy to trochu zabolí..
Nemá rád ani také tie veci keď ho pohladkam alebo niečo také . Keď už niečo také chce viem že mu ide skôr o sex než iba o pritulenie sa . Neviem čo si o Tom myslieť. 😩 Vždy keď mi povie že mal zlý deň v práci prídem za ním alebo mu zavolám . Snažím sa ale asi tam chýba nejaká tá iskra

thereisabear
21. dec 2023

Čas ísť ďalej. Zjavne nie ste pre seba stvorení.

colsami
21. dec 2023

Na to je chodenie, aby ste prisli na to ci to klape a ci sa mate dostatocne radi. Odpoved poznas. Po pol roku "vztahu" taketo spravanie voci Tebe?

Tazko sa to bude pocuvat ale nie, nie si prenho naj. Najdes niekoho, pre koho budes.

ivangeline
21. dec 2023

...tak s takym by som nebola. Aspon v case prveho chodenia to proste iskri.. a potom je dobre,ked aspon jeden z dvoch jazykov lasky mate rovnaky.

autor
21. dec 2023

@colsami ono ja som sa s ním o tomto ani nerozprávala lebo sa celkom bojím . Neviem ako mu to vysvetliť

alalajka
21. dec 2023

Nespravila si mu niečo, keď sa správa tak odmerane?

micusa2222
21. dec 2023

si mladá,,nemárni čas s chladným tvorom...

deti95060810
21. dec 2023

to ozaj radšej toho psa ako takého chlapa...
zaľúbený chlap ti znesie aj modré z neba, spraví pre teba priam aj nemožné... tento tu fešák má k tomu zjavne ďaleko...😉

minka201
21. dec 2023

Asi bude môj komentár krutý, ale možno si iba prestupná stanica, na ktorej si uspokojuje svoje potreby, kým príde pre neho niečo zaujímavejšie :/

terezka1947
21. dec 2023

Čoho sa bojíš?ver,že úprimnosť vyrieši veľmi veľa vecí. A že sa rozidete?no rozidete.
Nie je pravdou,že muži sú všetci studené čumáky,aj muži vedia prejaviť lásku,nežnosť a tak isto ako ženy to potrebujú počuť a cítiť.

autor
21. dec 2023

@alalajka čo by som mu mala spraviť preboha ? 😩

autor
21. dec 2023

@terezka1947 už aj nad tým som premýšľala. Ale asi som fakt iba mladá a sprostá . 😩 A zaľúbená

domkakvet
21. dec 2023

Ze ako si na to prisla, tak to je uplne od veci, zabudni na neho.

januska12323
21. dec 2023

A teraz si povedz prečo ste vôbec spolu? Láska žiadna, občasný sex, nemáte spoločnú reč.

lavender94
21. dec 2023

A to by ste mali mať ešte obdobie zamilovanosti. Takto sa správa chvíľu alebo už dlhšie? Môže to byť obdobie, ale neviem. Hoď s ním reč. A zváž, či je toto ten vzťah, ktorý v živote potrebuješ. Keby si si mala teraz zosumarizovať, dôvody, prečo s ním si aké by to boli? Mne príde ako taký chalan, čo ma frajerku len na to aby mu podržala a občas popratala keď príde

autor
21. dec 2023

@lavender94 proste ja ho ľúbim je to tak proste . Boli sme spolu aj v dobrom aj v zlom . Bol pri mne keď ostatný neboli a ja zase pri ňom . 😩 Vždy mi dal prednosť pred kamarátmi. Vedel ma rozosmiať. Dával si záležať na každej maličkosti aby niečo nepokazil . Chránil si ma aby sa mi nič zle nestalo . 🙃 Ja neviem čo sa zmenilo. Asi už nemá čo získavať tak už si myslí že už tieto veci nemusí robiť

lavender94
21. dec 2023

Mohla to byt pretvárka, alebo si len zamilovaná a máš pocit, že je najlepší na svete. Po polroku vyhlasovať, že bol pri tebe v dobrom aj v zlom mi príde trošku pritiahnuté za vlasy, je vidieť že si ešte úplne omámená hormónmi. Ale zas nebudem zlá, naozaj to môže byt len obdobie a inak je zlatý. Bez rozhovoru to budú len dohady. Aj si mu povedala, že ti na tých prejavoch záleží? Lebo zas mužom treba občas povedať narovinu čo chceme, oni si koľko krát vôbec neuvedomujú, že je niečo v neporiadku.

jana_eyre_2
21. dec 2023

Bohužiaľ z toho čo píšeš mi príde že ťa úprimne neľúbi a ty mu svoju lásku dávaš až moc najavo..

veronicka88
21. dec 2023

Človeku ktorý ťa bude naozaj ľúbiť svoje city nebudeš musieť dokazovať!budú to dokazovať maličkosti denného fungovania,z oboch strán. Tentokrát je to jednsotranne a trápenie len a len pre teba

autor
21. dec 2023

@lavender94 poznáme sa 5 rokov . Čiže mám s ním niečo zažite 🙂

veronicka88
21. dec 2023

Osobné nechcem byť zlý prorok ale šípim tretieho človeka vo vzťahu zatiaľ na platonickej úrovni.ak tá zmena prišla nečakane.nevhcem tavstrasit ale vyzerá to tak

autor
21. dec 2023

@lavender94 a no nepovedala som mu že mi na Tom záleží . 😩 To sa priznávam .

lavender94
21. dec 2023

Tak sa s ním porozprávaj a uvidíš. Zas keď sa tak dlho poznáte, mohla by si ho vedieť aj trošku odhadnúť, aký je keď ma horsie obdobie a tak

lavender94
21. dec 2023

Nevies niečo o tom aké vzťahy mal pred tým? Či mu to vydržalo alebo to boli len krátke vzťahy? To tiež o človeku vypovedať niečo

autor
21. dec 2023

@lavender94 žiaden vzťah za tú dobu čo sa bavíme nemal

autor
21. dec 2023

@lavender94 poznáme sa od mojich 15 a on mal tak po strednej . Mal vzťah na strednej a po strednej to ukončil a potom sa už viac bavil so mnou . Neviem už o ničom

svokrinjazykmonika
21. dec 2023

Si myslím že ťa neľúbi ale je rád, že má niekoho na sex.

lubkovaandrejka
21. dec 2023

Autorka,viem,ze ho lubis, ale podla toho spravania nie je tvojej lasky hoden. Takto sa zalubeny chlap nesprava. Ako ti pisali vyssie, zalubeny chlap ti znesie aj modre z neba. Si mlada,cely zivot mas pred sebou. Porozpravaj sa s nim narovinu, co si o jeho spravani myslis, ako to vnimas ,a ak sa to nezmeni, proste to nechaj. Uvidis, motyle v bruchu budes citit este tolkokrat!🌹🌹

hanelka1
21. dec 2023

Si mladá, on lepší nebude. Kašli na neho. Ak ti nepovie, že ťa ľúbi, potom ťa neľúbi. Vidieť to aj na jeho správaní. Odťažitý, chladný. O ničom. Najlepšie urobíš, keď sa rozidete. Príde iný, ktorý si tvoju starostlivosť a lásku zaslúži! 👍

bibi502
21. dec 2023

Ako dlho sa takto chova? Ak bol na začiatku v pohode a teraz je takýto - niečo ho trápi a nechce o tom hovoriť asi... Chlapi to uzavrú do seba a chcu si to riešiť sami.. Možno potom keď sa to ustáli a vyrieši ti povie o co išlo a bude to v pohode. Daj mu čas

lauritta0407
22. dec 2023

Milujem ked jedina rada znie rozid sa .. Zla praca vie cloveka uplne znicit, a potom to schytaju jeho najblizsi..
Na tvojom mieste , skus byt viac nedostupna, skus si najst nejaku zalubu a obcas ho ignoruj, neozvi sa den-dva, nepytaj sa ako sa ma, nereaguj na jeho staznosti. A uvidis ci zmeni spravanie.