Perly vašich manželov

lubikan
29. jún 2014

Ak mate zaujem,piste sem perlenie svojich manzelov,ktore by som povedala ze hranici az s psychickym terorom....resp. ako si se*u do huby.....

😀 😅 ☹

Mna tak narychlo napada ,ze:

keby nebolo mna,tak si na ulici,s bezdomovcami a pijes cuco,a dam ta sledovat kamaratmi a budem sa na tebe smiat....to na margo,ked som si ako zena na MD bez prijmu dovolila na iste veci nadavat 😠 ,chudacik,citil sa obmedzeny.....

tato diskusia ma nielen pobavit a podporit v situacii,v ktorej sa citime bezmocne a jedine na svete s takymto chlapom 🙂

mlady_par
19. jan 2021

Isli sme s manzelom pesi do obchodu aj s detmi. Tam sme stretli nahodou monich rodicov.boli autom.deti sa im do neho hned nasackovali tak ze ich vezmu povozit a domov. Tak my sme teda sli peso s muzom a vravim mu: konecne aka romantika bez deti ruka v ruke,tma a domy vysvietene. A muz na to: ano ano len treba mi surne na zachod tak bud pobezis so mnou slebo ta tu necham.tolko o romantike...uz len cuchovu stopu po ulici mi zanechaval.. 😅

denkatn
21. apr 2022

moja dcera našu mačku nazvala Srdiečko. ja som objednala nasu mačku k veterinarovi, ktory je moderny a notifikacie o terminoch robi cez sms. kedze sme na veterine boli vsetci spolu a ja som drzala macku, muz vypisal na formulari svoje telefonne cislo. a potom po par mesiacoch mu zacali chodit sms z "neznameho" cisla, ze "Tvoje Srdiecko ma stretnutie dnes o 14 hod"....!!! muz z toho skoro odpadol, kym na to prisiel, ze to ma ist vlastne s mackou na objednany termin k veterinarovi. (myslim, ze zena by si to spojila rychlejsie🙂 on z toho bolo dost mimo, ze kto mu to pise🙂)