Pomáhate chlapom nosiť pelety?

11. jan 2023

Ahojte

Chcem sa spýtať ci pomáhate chlapom nosiť pelety?
Nám ich zložia a prenášamé ich zo 15 m do domu 4 tony a je to na mňa celkom dosť, lebo sa to musí urobiť rýchlo do 2 hodín, nenosime to pomaličky....chceme to mat z krku, nechcemé to nechať von.

Tak je to ôk, robíte to aj vy?
Neviem netuším, som z bytu toto sme doma nikdy neriešili ...

mamelka
12. jan 2023

@casavina ja som ručne 😄😁ale stále sa pýtam na túto masinku 😄 bodla by. Ale mame nachystané momentálne dreva až až...

maryetta
12. jan 2023

@lucmirka124 tiez som si to hovorila. Ja ani len na rebrik nepojdem. No robili sme pristresok na auto jednak dvihat stresne tramy kde som musela aj kusok hore to bolo ok. Ale ked sme chceli dat krytinu. A jasne ze sam to nedaval tak hup ma hore. Reku okej hore som vysla ale dole ma uz len hodis 😂😂😂
Si hovorim ze uz ked som toto dala tak uz ozaj všetko.

casavina
12. jan 2023

@mamelka ručne už nemôžem aj keď aj to bolo... zdravie nepustí 🙁

zmrzlinka2021
12. jan 2023

Nikdy sme pelety neriesili, ale ked bolo treba prenasat tazke veci, moj manzel vzdy si zavolal brata a otca a vsetko ponosili.

Nie,nenatahujem sa s tazkymi vecami a moj manzel by s tym ani nesuhlasil.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1ryba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jakoma
14. jan 2023

Ja aj muz sme vyrastli v dome, som zvyknuta pomahat a on je zvyknuty ze mamka pomahala otcovi. Pomaham asi az dost a sama musim povedat, ked uz nevladzem, manzel si to obcas neuvedomi, ze nie som chlap ale mala chuda zienka.
Ked pride kamarat na navstevu, "nedovoli" mi ani preniest mu stolicku z izby lebo to je na mna tazke, proste bol vychovany inak, poznam jeho rodicov a jeho otec zas jeho mamku velmi setril (zili v byte)