Mačka stratená v dome

2. nov 2023

Ahoj , už asi 3hodiny hľadám kocúra v dome ,(neušiel von dvere von boli zavreté)sedel pri mne a teraz ho neviem nikde nájsť netuším kam sa mohol schovať a som s toho neuveriteľné v strese tak sa chcem spýtať či sa to stáva aj vám že sa vám mačka niekde schová a potom ju po hodinách nájdete

dskjhfdlkdjhl
2. nov 2023

Nasa macka sa objavi v tom momente, ked otvorim chladnicku😉 Tak to mozes vyskusat. Ale tiez sa nam uz tak skryla, ze sme ju vsetci hladali a nenasli a potom sa zrazu objavila-doteraz nevieme, kde bola.

anjelicek26
2. nov 2023

Ano, dojde vyspata a spokojna... minule spala na bojleri 🙄

deedol
2. nov 2023

stavalo sa, otvor pre istotu vsetky skrine. u nas vzdy vyliezla vyspinkana

deti95060810
2. nov 2023

možno niekde niečo žerie... rezeň z nedele...😝

autor
2. nov 2023

On je taký typ že sa neozýva ani keď nás vidí (nemňauká )tak dúfam že bude v poriadku a že sa nezadusí ak je niekde v skrini

lucia147852
2. nov 2023

U nás stačí zasuchorit s mnamkou a hneď bežia obe, keď nebezia, viem že sú v skrini strcene

lucia147852
2. nov 2023

A teda v skrini sa ti určite nezadusi, skriňa nie je vzduchotesná

dada5000
2. nov 2023

To sa nemusis bat, keby bol v nepohodli, tak by mraucal ako o zivot, skriabal a hrmotal. Je zalezeny a spi, on sa vytiahne odniekial po par hodinach🙂 nas raz zaliezol do postele pod rosty, doteraz nevieme ako sa mu to podarilo. Tam to slo, von uz nie, ten rambál co narobil, hned sme ho nasli😀

heln
2. nov 2023

macku nemame, ale civava sa nam schovavala do skrine medzi oblecenie. prvy krat sme ju hladali asi hodinu, kym sme prisli na to, ze je zatvorena v skrini.

isis234
2. nov 2023

Naše vošli do skrine, aj sa za nimi zatvorilo. Pod dekou sa schovali. V spálni mali naši periny, vankúše na posteli a zakryté veľkou dekou. Vošla pod paplon tak, že bolo všetko narovnané 😅 Na stolici zasunutej pod stolom, kde bol veľký obrus, previsnutý na bokoch. Volali sme ju, ani nedžumla 😝 Otvorila som chladničku a už bola pri nej.
Mačka keď sa schováva do tepla, cíti že sa vonku ochladí. Alebo bude mať mačiatka. ( ale to teraz nehrozí... na zimu nemávajú). Vyjde keď to budete najmenej očakávať

ariannazara
2. nov 2023

Napíš potom odkiaľ vyšla

isis234
2. nov 2023

@lucia147852 spala na verande, bola som v obývaťke- je to cez dlhú chodbu, otvorila som napolitánku. Doleteláááá. Musela som i jej dať kúsok.. až funela

duracellko
2. nov 2023

ano, viackrát, aj na 5 hodín zmizla a videla, ze salieme a placeme ani nemnaukla, bola zalezena v televizorovej skrinke v tom otvore na video. urcite aj vas kocur je dakde a pozoruje vas, napis, co nove

duracellko
2. nov 2023

a este skus, ci nie je vopchaty v kuchyni zozadu pod kuchynskou linkou, odtial tiez uz vytahovali kocura, spredu davali dole listu

diewcatqoo
2. nov 2023

Nam sa tiez tak stratila macka 2x. Prvykrat bola nezvestna asi 4 -5 hodin, nasla som ju potom spat zatvorenu v skrini medzi zimnymi svetrami, spokojnu, zasuchorenu vo vlne. To bolo v zime, tak tam sa vyhrievala.
Druhykrat sa to stalo, ked bol doma len sam manzel. Ani nevieme, ako dlho jej nebolo, ale min 12 hodin. Nasiel ju v komore v takej tej polstrovanej termotaske na suchy zips. Este aj ten suchy zips sa jej tam zatvoril asi ako sa mrvila. A musela tam byt uz teda dost dlho, lebo sa tam aj vytoto 💩. Asi odtial nevedela vyjst ako sa jej tam ten suchy zips zalepil. Ale muz hovoril, ze ju vobec nepocul mnaukat, ani driapat.

moonlight1210
2. nov 2023

U nas kocur zistil, ako sa vziahnut uzkou skarou medzi sedackou a operadlom dovnutra do operadla gauca. Medzi vypchavku a vonkajsiu potahovu latku zo zadnej strany.
Nasla som ho tak, ze som si nahodne vsimla, ako mu cez potahovu latku trci von zakvaceny pazur. Inak sa neunuval prezradit svoju skrysu.

Drvivou vacsinou sa tam skryl, ked bola burka. Ale aj ked chcel mat svaty pokoj a spat.

mk1111111111
2. nov 2023

Skus ten suchot, pripadne, ako ho volate na jedlo. Nasa sa tiez sem-tam zasije, opica jedna. Oni maju z toho asi zabavu, ked sa nas ide porazit, ze ich nevieme najst, hlavne, ked sa niekam ponahlame.😬🤣

lenkakoc444
2. nov 2023

Mame 3izbak a niekedy sa nas kocur tak schova,ze ho nie je mozne najst. Ked otvorim skrinku kde ma kapsicky vzdy sa zazracne objavi 🙂

roja01
2. nov 2023

Tak ja uz som vonkajsiu macku aj zatvorila v zahradnej chatke a nasla som ju az po 3 dnoch. Zial som musela nejake textilie vyhodit. Vzdy ked a blizi burka snazi sa schovat vnutri. Musim davat velky pozor. Kedze vie, ze ju pred odchodom chcem z chatky vyniest, tak hlada ukryt, kde by som ju nenasla...

jaja20
2. nov 2023

Naše hneď dobehnú, keď začneme brúsiť o seba 2 nože,ako keby sme išli krájať mäso.

doris11
2. nov 2023

Skontroluj práčku, nás kocúr najradšej tam spával 😂

levandula7
2. nov 2023

jj, to je klasika. buď sa zašije v skrini, zalezie mi do batohu alebo vyskočí na chladničku :D keď je búrka, tak sa zašíva do kúpeľne pod skrinku alebo pod postel.. ale väčšinou, keď spravím nejaké asmr s pytlom granúl alebo zabuchocem s jej miskou, tak doletí 😀

h2
2. nov 2023

@roja01 Aj my sme už raz takto zamkli mačku v šope, našťastie tam bola len 1 noc. A raz dokonca v aute, muž prišiel v zime už potme, vykladal niečo z auta. Bolo tam teplúčko, tak tam vliezla.
Autorka, ešte sa nenašiel?

autor
2. nov 2023

@h2 Nie ešte sa nenašiel

kika147
2. nov 2023

Nechodil na balkón ? Okno? Nás tak vypadol z balkóna a našli sme ho na druhý deň vonku pod schodiskom.

roja01
2. nov 2023

@h2, my sme ju raz zatvorili v priestore pod terasou a nakolko mi sused zo zahrady volal, ze sa u nich uz 3 dni neobjavila, tak sme isli 25km na chatu, aby sme ju zachranili ak bude niekde vnutri, ale napriek volaniu a lakaniu sme ju nenasli. Mysleli sme si, ze sa zatulala. Za dalsie 3 dni sme isli opat na chatu a nahodne som otvorila dvierka pod terasou a vyrutila sa hladna macka. Zjedlla 3nasobne mnozstvo krmiva ale prezila. Uz ju tam mame cca 12 rokov.😃

cafelatte
2. nov 2023

Naša spala v synovom pisacom stole, 2 hodiny sme ju hladali, mysleli sme si ze vyskočila cez strešné okno a teda bye-bye a ona rozospata šišata sa objavila.

vkatush
2. nov 2023

Manžel, keď bol malý, zavrel mačku do mraziaku 😂

A jeho kolega stratil 2 veľkých nemeckých vlčiakov v jednoizbovom byte 😂

Všetko sa dá.

aandrea9
2. nov 2023

Ja som ju raz jednu nedopatrením zavrela do skrine a druhú do kuchynskej linky 🙈 pri hľadaní som otvárala všetko možné aj nemožné 😁

shinon258
2. nov 2023

Moja mačka sa raz schovala za posteľ a čakala, kým ju nenájdem 😆 a keď som ju po hľadaní objavila, hneď vyliezla