Pomohol vám psychológ v oblasti rozchodu?

15. okt 2023

Ahojte, prechádzam si ťažkým rozchodom a mám pocit že sama si na to nevystačím. Je to o to ťažšie nakoľko je v tom dieťa a dotyčného vídať musím.
Myslíte že psychológ dokáže pomôcť? Pripadne nemáte tip na niekoho? Najlepšie keby poskytoval online poradenstvo, keďže mám babo, ale neviem či to bude mať taký efekt…

lindous
15. okt 2023

Pomohlo veľmi, voblasti vzťahov celkovo, sedenia som mala online cez platformu ksebe… mne to veľmi vyhovovalo touto formou, z pohodlia domova, keď som po sedení mohla zostať ležať, spracovať to všetko, ukľudniť sa 😊

autor
15. okt 2023

@lindous ako funguje tato platforma Prosim? Aj máš tip na niekoho konkrétneho? 🙂)

lindous
15. okt 2023

Ja som ich vyhľadala, keď ešte len začínali, takže tam bolo združených iba zopár psychológov, odvtedy sa rozrástli, každý tam ma svoj profil, vieš si pozrieť na čo sa zameriava, niečo o ňom, či ti je sympatický aspoň na prvý pohľad a potom si priamo cez stránku vieš rezervovať a zaplatiť termín, na mail ti príde potom link na hovor 😊

lujza123
16. okt 2023

Určite, poznám dve ženy ktoré boli po rozvode u psychológa s obidvom to veľmi pomohlo. Je to iné než sa len vykecat kamoske, dobrý psychológ ta naučí ako spracovať emocie, ako situáciu zvládnuť a pohnúť sa ďalej

anketkarka
16. okt 2023

Chcela som nestranný názor na rozvod a jeho dopad na deti, prípadne dopad keby manželstvo pokracovalo. V tomto mi to pomohlo. Vyplakala som sa tam. Ale keby som chcela spracovať rozvod, tak by mi to nepomohlo. Pani psychologička by mi pri tomto určite nepomohla. Vtedy som zistila, že veľmi záleží na kvalite psychológa, a keby som potrebovala, tak určite hladám niekoho iného.