Priateľ nás opustil kvôli inej žene

trubka123
27. máj 2016

Ahojte, potrebujem sa vyrozpravat, mozno poradit aj ked tazko v takom niecom asi radit. Priatel nas so syncekom opustil kvoli inej zene. Ledva sa narodil maly ked si s nou zacal. Ked sa to prevalilo, plakal a prosil ma nech mu dam sancu, ze to skoncilo. A ja mu tu sancu dala. Ale tahal sa s nou nadalej a aj ked som to vedela, stale klamal. Pomalicky odchadzal a vzdaloval sa od nas. Ale ja som sa ho nechcela vzdat, chcela som aby sme boli rodina. Ponizovala som sa, stratila vsetku hrdost. A dlho to tahal na dve strany. Nakoniec sa k nej odstahoval a zostal s nou. Lenze ja zamilovana stale, strasne som sa trapila. A hlupana najvacsia som s nim stale spavala. Najprv podvadzal mna s nou a potom ju so mnou. A co som mohla cakat, ze sa stane. Zostala som s nim zase tehotna... :'( a ja neviem teraz co mam robit. Myslela som, ze aj blbost ma svoje hranice ale ta moja je nekonecna... povedala som mu to a teraz cakam ako sa zachova. Stale ho milujem, ale aj keby sa chcel vratit neviem ci by to malo vyznam len kvoli tomu babatku ked doteraz nas nechal samych. Vycitam si, ze som to vobec dopustila ale na to uz je asi neskoro. Neviem ako zvladnem sama dve deti ale na potrat ist nechcem. Prepacte ze je to take dlhe. Ja fakt neviem co mam robit. Viem, ze rozhodnutie je na mne ale ak sa niekomu stalo nieco podobne... som strasne hlupa :'(

bluka2
27. máj 2016

Som skepticka k temam, kde su zeny v 1. tt 😅 Nechapem sice, naco si toto niekto vymysla...

marinablue
27. máj 2016

Dievča čo ti na toto napísať??? Sama vieš kde si spravila chybu a ja ti už len môžem zapriať do ďalšieho života viac šťastia a hlavne viac rozumu. A veľa zdravia tebe aj deťom.

moni244
27. máj 2016

Si v 1tt? To posobi fakt doveryhodne, mas aspon poucenie do buducna, nesexovat alebo davat pozor na ochranu, teraz ti uz ostava len pobrat nejake zvysky rozumu, poriesit vyzivne a ist si vlastnou cestou 😉 a nabuduce si vymysli lepsi pribeh

natalym
27. máj 2016

Dosť blbé. 😢

trubka123
autor
27. máj 2016

Moni244 ja som nenapisala, ze som v 1tt. Neviem termin este. Ak si myslis, ze je to vymyslene fajn, samej sa mi to zda ako sen. Nemam potrebu si vymyslat. Chcela som sa len vyrozpravat sama zo svojej hluposti, anonymne.

natalym
27. máj 2016

@trubka123 Stávajú sa všelijaké veci. A on to už vie?

trubka123
autor
27. máj 2016

@bluka2 neni som v 1tt. Zaregistrovala som sa len narychlo, neprikladala som tomu vyznam aj ked vidim, ze som asi mala. Chcela som len sa vyrozpravat. A nie ze sa tu budete do mna pustat lebo som v 1tt. Ach jo ☹

trubka123
autor
27. máj 2016

@natalym ano. Povedal, ze nevie co ma robit. Ze rano pride a porozpravame sa.

natalym
27. máj 2016

@trubka123 A Ty si to ako predstavuješ? Chcela by si ho ešte?

dekys
27. máj 2016

@trubka123 to tu večne čítam tie názory že niečo je vymyslené, nič si z toho nerob. A držím palce!

trubka123
autor
27. máj 2016

@natalym ano. Povedal, ze nevie co ma robit. Ze rano pride a porozpravame sa.
@natalym nikdy som nikoho tak nemilovala a ani sa nikdy kvoli nikomu neponizila. Ale tiez mi tak nikdy nikto ani neublizil... bojim sa, ze keby sa aj vratil tak len kvoli detom a taky vztah by asi nebol k nicomu. Stale som hlupana verila, ze sa mu v hlave rozsvieti, ze je len poblazneny a nedospel. A verila som, ze sa zmeni. Stale sa ku mne choval, ako keby ma mal rad a daval plane nadeje. Viem, ze ten drobcek ma pravo na zivot a nemoze za moju blbost ale... mal by vobec taky vztah aj keby sme sa dali dokopy vobec sancu?

trubka123
autor
27. máj 2016

@dekys dakujem. Stale som sa modlila, nech sa ten zacarovany kruh uz skonci, nech sa to uz nejako vyriesi a stalo sa este horsie.

natalym
27. máj 2016

@trubka123 Ja to chápem, keď človek miluje je schopný toľkých blbostí. Ale asi sama cítiš, že aj keby sa vrátil, tak je to na prd. A Ty sa cítiš na výchovu dvoch detí? Add on sa nebál, keď ťahal na dve strany, že otehotniete jedna alebo druhá? Toto ste neriešili, či ako? Lebo ak si sa Ty nechránila a on o tom nevedel, tak je to od Teba naozaj veľmi hlúpe. Hm?

bluka2
27. máj 2016

@trubka123 Tak prepac. Ja by som ho nechcela, ak by mal aj 1000 kvalit, co nie su napisane. Mne by len ostavalo dufat, ze nebude robit problemy detom. Ze napriklad sa o ne nebude zaujimat a potom si vysudi nejake blbosti :( Tak sa na neho vykasli, muz do zivota to nie je a triezvo sa pozri na to, co od neho mozes cakat. Rozmyslaj nad tym a potom si sprav plan do buducna, aby si sa vyhla moznym kompikaciam. Inak v takychto situaciach pomoze aj navsteva psychologicky (a ak nepomoze, nic si nestratila). Drzim palce

jeennyv
27. máj 2016

@trubka123 taky co podvadza bude to robit stale, ak chces niekou robit madrac a k tomu ako tehotna ak som spravne pochopila, tak si daj jednu celovku po hlave, aby si rozum dostala.....taky chlap ta poriadne milovat nikdy nebude, baby by mali pochopit, ze ak tam nie jelaska, ucta atd. ani dieta nic nezmeni, lebo ak ti na niekom nezalezi...je ti jedno aj ked sa pre teba rozkraja..preto, vzchop sa a zaujimaj sa o seba a dieta....on si z tvojho milujem ta, akurat tak vies co robi...tak zariad sa podla svojho..napisala som to bez ladu a skladu, ale toto co robia zeny so sebou sa citat uz ani neda...akoby sa bez chlapa nedalo zit..

trubka123
autor
27. máj 2016

@natalym neviem, ci sa citim na vychovu dvoch deti ale tiez si to nechcem niekedy vycitat. Vedel, ze sa nechranim. A ja kedze som bola zamilovana... tak bola hlupa. A za hlupost sa plati

trubka123
autor
27. máj 2016

@bluka2 tak maleho zboznuje. Aj financne mi dava vsetko co ma. V tomto na neho nemozem povedat krive slovo

trubka123
autor
27. máj 2016

@jeennyv viem, ze mas pravdu. Viem to ☹

bluka2
27. máj 2016

Vedela by si s tymto spokojne zit? Ja si neviem predstavit nic ine nez rozchod. Ked sa budes niekedy rozpravat s povedzme dospelou dcerou s ktorou mas blizky vztah a ona sa ta napriklad spyta, ci si niekedy uvazovala o interrupcii, ci bola planovana, ako si sa citila, ked si zistila, ze si bola tehotna. Ja by som jej chcela odpovedat pravdivo. A nechcela by som jej dat dojem, ze ocko mal este jednu zenu, a ty si s nim ostala preco?, ze toto ma mozno aj ona od chlapa akceptovat. Nie stalo sa to a to a logicky dosledok toho je to, ze sme s ockom uz nezili spolu. Ciny maju svoje dosledky a tak je to spravne

jeennyv
27. máj 2016

@trubka123 tak rob nieco so sebou a nebud ako x prispievatelok, co sem nieco sice daju, ale v konecnom dosledku nic nezmenia, ale len fnukaju...treba byt silnou..deti nas potrebuju...ako sa vravi otec nie je nikdy isty....aj nevlastny otec moze poskytnut to co vlastny, kasli na takeho chlapa a snaz sa riadit podla seba a dat svoj zivot dokopy...

bluka2
27. máj 2016

@trubka123 Maleho moze zboznovat aj nadalej, dobre pre neho...

natalym
27. máj 2016

@trubka123 A on je ako ok? Alebo mu je to jedno? Vyčítať si to budeš vždy. Čo povieš tým deťom? Kde majú otca, čo je to za človeka. Teda sprostí ste obaja, nehnevaj sa.
Pozri sa uvidíš zajtra po rozhovore a budeš sa musieť na to pozrieť úplne pragmaticky. Bývanie, príjem, keď usúdiš, že sa to nedá tak by som zvážila UPT. Keď si s takýmto rozumom fungovala doteraz nebude to lepšie ani odteraz. Možno sa to vyrieši aj samé. Ak vieš, tak sa modli.

charity
27. máj 2016

@trubka123 "Ledva sa narodil maly, ked si s nou zacal." Toto mala byt konecna. Taky chlap nestoji za nic.

natalym
27. máj 2016

@charity Mala, lenže skutočnosť je iná a čo sa stalo sa už neodstane. Treba to poriešiť čo najrozumnejšie.

natalym
27. máj 2016

To je ale fakt somár chlap, spáva s dvoma naraz a ktovie či aj nie s troma a nestará sa či majú antikoncepciu. No to je nenormálne.

marinablue
27. máj 2016

@natalym Pokiaľ sa ten chlap nevolá Boris kollár. Pre toho je to normálne 😀

trubka123
autor
27. máj 2016

Baby dakujem vam ze som sa mohla aspon vyrozpravat. Ja neviem sama co urobim. Sama si stale hovorim preco som to dopustila. Aj ked na to uz je neskoro

natalym
27. máj 2016

@marinablue Už ho nechajme toho Borisa. Nemám rada keď sa stále rieši len on. On si to môže dovoliť, tento zjavne nie. 😀

natalym
27. máj 2016

@trubka123 Ja som Ti tiež narobila blbostí a tiež si trieskam hlavu o stenu.......
Zváž si svoje materiálne postavenie + uvidíš ako sa k tomu postaví on a toto je potrebné riešiť, nič iné.

trubka123
autor
27. máj 2016

@natalym pockam na ten rozhovor s nim. A uvidim