Priateľ žiarli na našu dcéru. Je to normálne?

zuzu8888
15. nov 2010

ahojte .chcela by som sa vas opytat ci sa vam to zda normalne ze priatel ziarli na nasu dcerku od kedy sa narodila...stale vyzaduje pozornost ked si ho chvilku nevsimam alebo aj druhy ked si ho nevsimaju ,,,pred tym bolo vsetko perfektne ale jak sa narodila vsetko sa otocilo ..stale sa len hadame a uz ma to nebavi..strasne sa zmeniz je zneho uplne iny clovek k malej je perfektny aj mi s nou pomaha a aj na prechadzky ju berie sam od seba ale uz ani spolu nespavame a nechat ho nechcem lebo ho lubim a dcerka ma iba pol roka a ked som mu raz povedala ze ho necham tak mi povedal ze mi malu zobere a ze ju nikdy neuvidim ,lenze ja ivem ze by to s nou sam nezvladol a jeho rodicia uz vobec ...neviem co mam robit uz mi aj moja rodina hovori ze je iny nez bol ze co sa snim deje ...stale vyzaduje pozornost..je horsi nez male decko a to ma 26rokov...skuste mi nejako poradi.. a este ma nikam nexce pustit von ze sa budu na mna lepit chlapi co je blbost a ja jeho pustim ked chce niekam ist 😢

janka5861
15. nov 2010

je to pako .....

nikush
16. nov 2010

ak to nejde s komunikaciou a vysvetlenim na domacej pode, tak by som osobne sla do manzelskej poradne. nie je pako, len niektori chlapi su taky, boja sa o svoje tzv. prve miesto u zien narodenim dietata. cisto teoreticne by sa to malo zmenit 😉 drzim prsty

laurelle
16. nov 2010

@zuzu8888 ked chlap ziarli na vlastne dieta je to chore .. chapem ze niektore zeny to prehanaju a fakt ti chlapi sa mozu citit ohrdnuty ale ked sa normalne zaujimas o dieta ako kazda milujuca matka tak to normalne nie je .. skus manzelsku poradnu .. 🙂 🙂 🙂

rosslyn
16. nov 2010

Normální chlap nikdy nevyhrožuje ženě, se kterou se rozhodl mít dítě, že jí ho sebere a že ho v životě neuvidí. To může říct fakt jenom ubožák

kirkee
16. nov 2010

Souhlasim s rosslyn i laurelle, ten chlap mi neprijde normalni, nechtela bych s takovym zit... 😒

janka5861
17. nov 2010

@ nikush ja som napisala ze je pako a ine dievcata ze je uboziak ,nenormal ...je to stale to iste.
zuzu a ich babenko ma jej priatel milovat a nie sa takto chovat.

claudica
18. nov 2010

Prvá odpoveď bola výstižná - že je pako. Jeho chovanie je nenormálne a neospravedlniteľné... Nech je rád, že má zdravé dieťa aj ženu.... A keby sa mi takto vyhrážal, neviem, či by sa mi chcelo s ním chodiť ešte niekde do poradne...
Mne pripadá ako egoista a asi aj mierne zakomplexovaný... to sú veci, ktoré sa na ňom len ťažko zmenia. To je môj názor... 😉

meandra
18. nov 2010

o tom, že chlap žárlí na dítě, resp. na pozornost, kterou mu matka věnuje, jsem už slyšela. Ale svědčí to o jeho nezralosti. To, že vyhrožuje, že ti dítě v případě rozchodu sebere, nepotřebuje komentář. Je to slaboch. A nevím, jestli bych s ním dál mohla a chtěla být.