Priateľov kamarát

26. feb 2022

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o Vaše názory na situáciu v mojom živote, ktorá už nie je aktuálna, ale stále mi vŕta v hlave.
Našla som si priateľa ale po cca roku a pol som sa zabuchla do jeho kamoša, neviem prečo, proste sa to stalo. Dosť ma to aj ovplyvnilo, aj som chvíľu rozmýšľala nad rozchodom (nielen kvôli tomu). Nejako to potom všetko prasklo a obaja na to prišli. Frajer bol nešťastný, ale nejako sme si to vysvetlili. Keď som sa potom ešte bavila s tým druhým, len sa ospravedlnil, že ak povedal niekedy niečo čo ma viedlo k tomu myslieť si, že tam je niečo viac z jeho strany a že pre neho budem vzdy jeho dievča (jeho kamoša, môjho priateľa). Stále mi to vŕta v hlave, myslíte že naozaj ku mne nič necítil alebo ho brzdí len svedomie? S priateľom sme ostali spolu, ale niekedy sa mi to vynorí v hlave.

petamich
26. feb 2022

nie nic k tebe necitil alebo nie dost na to, aby podrazil kamarata - co v tebe vobec vyvolalo dojem, ze by mohol? pises, ze ty si sa zalubila

autor
26. feb 2022

@petamich tak sme si rozumeli, vždy sme vedeli dobre pokecať, vždy pomohol keď dačo, sem tam nejaký letmý dotyk keď išiel náhodne okolo, jeden večer sme sa pripili a stali sme.oprpti sebe v objatí ale takom odtiahnutom a ja taká prípita som trápne nariekala, že má nemá rád a podobne a on, že nech si to nemyslím, že má má rád, a hľadeli sme si do očí, a potom mi tak zastrcil vlasy za ucho... Lenže ja nie som veľmi dobrá v čítaní ľudských prejavov a podobných veci. ..čiže ja si môžem povedať že to možno smerovalo k bozku a on mohol mať iný pocit 🤦🏻🤷 potom nás prerušil frajer tak sme.odskocili...

zmrzlinka2021
26. feb 2022

no stalo sa ti to, co sa stava vela zenam - domyslame si a fabulujeme vlastne predstavy a vlastny pribeh

autor
26. feb 2022

@zmrzlinka2021 veď toto, že si uvedomujem že asi robím z komára slona, len som sa asi potrebovala uistiť

autor
26. feb 2022

Keby napísal ,,nie si môj typ,, ok, chápem...ale takto tam furt hľadám ,,niečo,, 🤷

dadulamamula
26. feb 2022

Nehladaj nič, ak máš svojho priateľa rada ak ho ľúbiš, buduj si vzťah s nim a nemysli na druhých.. Ak ti niečo vo vzťahu chyba, tak to povedz otvorené svojmu priateľovi.. Drzim palce.

kittykat22
26. feb 2022

si si uplne ista, ze ti ten vztah ktory mas vyhovuje?

autor
26. feb 2022

@dadulamamula
@kittykat22 vyhovuje, ja viem, že lepšieho nenájdem a viem že toto bolo len také poblaznenie... Je to iracionálne celé ja viem... Ale proste niekedy to tak na mňa príde a zase sa v Tom začnem vŕtať a spomínať.

miadi
26. feb 2022

Nie si jeho typ. Nepovie ti to tak lebo Ta nechce urazit. Ta opita scenka snim kde si plakala ze Ta nema rad .. 😊 tvoj frajer mà teda stastie v tebe ze snivas slintas po jeho kamosovi to nebude velka laska medzi vami. Mala som taku spoluziacku. Mala priatela ktory sa jej nepacil no sponzoroval ju a snivala o jeho kamosovi co bol fesak no nemal nudzu o baby.. po par rokoch som ju stretla a vytesovala sa ze ho dostala., uz Neviem ci len na sex ci bol z toho vztah.. Aj Keby si sa kamosovi pacila tak nemas unho sancu Lebo mà zasadu bros before hoes

brembo
26. feb 2022

možno nie je ten typ,čo by podrazil kamaráta kvoli žene.

petamich
26. feb 2022

neviem kolko mas rokov a nechcem sa ta dotknut ale tieto infantilne "ty ma nemas rad" sceny 🙈 to tak v 16-tich je v poriadku za mna, kto normalny, ti povie v takej situacii, mas pravdu si koza a nemam ta rad 🤷‍♀️ a na druhej strane je to chlap, ktoremu chlapovi nelichoti pozornost zeny, ked mu to dviha ego

a ktovie mozno si mu sympaticka bola, kazdopadne, bud nie dost na to, aby prisiel o kamarata alebo holt dal prednost kamaratovi

trosku sa mi sem hodi slovenske: bolo koze dobre, sla sa na lad smykat 🥴 pises, ze mas dobreho priatela ale snivas o inom

autor
26. feb 2022

@petamich to s tou kozou má presne napadlo pred pár dňami. Že nič mi nechýba, ale nedám si pokoj a zbytočne to riešim v sebe. nikdy nič z toho nebude a minulosť nezmením... Možno som len čítala veľa románov 🤷

petamich
26. feb 2022

ono asi kazdy vztah sa raz za cas dostane do stereotypu, kde nam "nieco" chyba - pozornost, vasen...cokolvek, skus sa zamysliet co to bude u teba a mozno na to prides, ono snivat o niecom/niekom obcas nie je zle, vsak preto aj tie romanticke knihy a filmy maju taky uspech, len asi treba mat zdravu hranicu ;) drzim paste!

autor
26. feb 2022

@petamich ja to už teraz beriem len ako takú ,,sexi predstavu,, viem, že som priateľovi veľmi ublížila vtedy a som mu nesmierne vďačná, že mi odpustil. Už by som mu to nedokázala urobiť zas. Nechcem o neho prísť, ale tento mi proste sem tam príde nazad do hlavy 🤷 a zase odíde...a príde...a odíde... Ale len také sny a predstavy... Žiadne ,,plány do budúcna,,
Keď si to tak aj reálne vezmem, myslím, že by som s ním nebola taká šťastná a že by sme si asi nerozumeli v dlhodobom vzťahu...

autor
26. feb 2022

Keď sa dlhšie nevidíme, som úplne v pohode, ale napríklad vyhýbať sa mu úplne nemôžem. Po Tom incidente sme sa pár týždňov nebavili vôbec ale postupne sa to nejak vrátilo do normálnych koľají. Keď sme celá partia, s ním si tak najviac pokecám, keď všetci idú von fajčiť, on ostane so mnou dnu, on sa má stále pýta či niečo nechcem... Také totálne kraviny si všímam!!! Až som už sama sebe smiešna niekedy..

kitycat
26. feb 2022

No nehnevaj sa, ale pises ako nrjaka vypocitava 19ka. Opita scena, ze ta nema rad, oddkakovanie a hladenie si do oci? Odpustenie priatela a tvoje neustale sa vracajuce myslienky na jeho kamarata.

Keby kamarat luskol prstami tak by si toho tvojko nechala, nie?

Vy sa rozidete, bud preto, ze sa zahladis do ineho alebo preto, ze pri nom vyckavas na niekoho ineho. Na tom noc nie je, zaujimalo by ma preco on s tebou je, ked si sa mu na kamosa lepila..

karolinakr
27. feb 2022

Lepšieho nenájdeš a fantazíruješ nad druhým?? No to je taká sebe odporujúca veta...či ty toho najlepšieho odkopneš pre niekoho, kto ti dava falošne nadeje? keby kamarat ťa tak veľmi chcel aj sa pobije pre teba a neni to tak vždy, že kamarat na 1.mieste hehe