Priateľova sestra a mama mi robia peklo

12. dec 2020

Ahojte možno mi to budete mat každá za zle ale skúste sa vžiť do mojej situácie prosím chcem sa vam trošku vyspovedať a dať zo seba von čo ma trápi aj keď len cez internet. 😔 som tehotná mam priateľa ktorý je posledný rok na VŠ a pracuje popri tom, bývame zatiaľ u nás mame veľký dom a moji rodičia nám dosť pomáhajú tešia sa na vnúča.. ale je tu problém ktorý ma stále žerie a stresuje iba pri myšlienke na tie spomienky... Môj priateľ je úžasný naozaj stará sa o mňa je zábavný milý pomáha aj mojim rodičom pomáha mne zo všetkým krásne sa ku mne chová ale je tu stále ten problém a to je jeho rodina nemajte mi to za zle ale ja som ich začala nenávidieť za všetko celu jeho rodinu... od začiatku tehotenstva mi jeho sestra a sesternica aj jeho mama robili peklo.. oni ma nikdy nemali radi ani moju rodinu lebo vraj sme veľmi namyslený a že mame peniaze a bla bla potom mu jeho mama kričala že som biela že prečo si nenašiel Rómku (oni sú rómska rodina) jeho mame vadilo keď bol u nás keď mi niečo kúpil skratka všetko... a keď zistila že som tehotná samozrejeme že sa nám otočila chrbtom aj keď majú veľký dom... ale ide o to že jeho sestra a sesternica mi od začiatku tehotenstva vypisovali výhražne správy ako som im zobrala brata že za všetko môžem ja kvôli mne neni s rodinou aká som ku... a že som spávala vraj s tým a s tým a že ma dajú na voziček že dieťa vo mne je skur... a že ma skapat aj somnou a stále takéto správy mi chodili aj keď som ich blokla tak potom to začalo tak že sa neviem akým zázrakom začali baviť s mojim ex snúbencom cez ktorého mi začala jeho sesternica aj sestra pisat že keď ma stretnú ma nakopu do brucha a podobne hnusne správy do toho začala jeho sestra spávať s mojim ex ale to neriešim to je ich vec... no a potom to nejako prestalo priateľ sa snimi prestal kontaktovať a po dvoch mesiacoch išiel za mamou pozrieť a tam sa mu začali oby dve ospravedlňovať ako im to je ľúto aj jeho mama zrazu že ona chce vnucatko a jeho sestra že chce byt krstná mama a podobne... na to samozrejme ja mam názor taký že ich vidieť nechcem nikoho z tej rodiny a teraz píšu stále priateľovi že oni by boli radi keby je krstná jeho sestra že chcú aby mala take meno take meno ale ja im to nezabudnem nikdy ja ich vidieť nechcem veľmi mi ublížili počas tehotenstva chodila som po pohotovostiach kvôli bolestiam z psychiky čo mi robili musela som chodiť psychologovi lebo som začala trpieť úzkosťou veľmi sa to na mne podpísalo ... a teraz sa hádame s priateľom za to lebo on začal byt na mna hnusný že ja ich nechcem a podobne .. prosím čo mam robiť ja už neviem 😔😔😔😔

ninusa221
12. dec 2020

Vykašli sa na nich ja mam tiez s prepáčením prijebanych svokrovcov a celu jeho rodinu a vies co som spravila ? Prestala som tam
Chodit stale menej a menej zacali sme spolu byvat jasne že daleko od nich a mame pokoj a tak im to vrátim že ak raz budeme mať spolu deti tak jej ich nenechám ani 2 dni tam a tym bude trpieť 🙂)))) sústred sa na seba a nerieš ich 🙂 ty si teraz dôležitá a babo nie jeho rodina 🙂

sidhan
12. dec 2020

Manžel rom a ja biela viem o com rozprávate. Tiež z ich strany rôzne psychické nátlaky ani neviem ako som to ustala. Našťastie nebývame blízko seba. Ja som manželovy dala na výber buď ja a syn alebo oni.Treba im ukázať ze aj vy nie ste handrova bábika a mat aj svoj názor a presadiť si ho. Áno oni teraz budu vymýšľať že chce byť krsny a oni chcú dat meno... Nedovoľte im to je to len začiatok a potom vás budú chcieť riadiť. Oni su ako jedna veľká komunita každý o každom všetko vie a je tam jeden vodca co všetko riadi a keď nebudete skákať podľa neho budete najhoršia. Nemusíte sa im ani za páčiť a váš priateľ by mal zakročiť to ako môže dovoliť takéto aby vám niekto písal. Aj môj muž mi kolko razí povedal keď zase volali ze chcú aby on došiel sám ved nebuc už historická,, idem a večer som doma " ale aby na mňa niekto takto škaredo útočil to by nedovolil. A je to ich figel aby ho zase získali domov lebo oni sa neradi hnevajú a budú ho presviedčať že vy ste ta zla.... A vy ste tomu všetkému na vyne aj u nás to tak bolo kým som si nenahrala jeden nepríjemný rozhovor a potom zbadal co ma za rodinu.. Nuž priateľ sa bude musieť rozhodnúť bud vy alebo oni ak je na vás hnusný bohvie co mu doma tlacia do hlavy. Netreba ho tam púšťať samého. Aj vy keď chcete zostať s nim budete musieť dat všetko bokom a ísť s nim na nastevu aby ste vedeli čo sa tam deje a nebudú mu môcť rozprávať somariny a tváriť sa ako keby nič lebo to bude len horšie. A tuto ako píše ninusa221 pre nich vôbec nebude potrestanie že im to dieťa neukazes alebo nedáš oni budu len šťastný viem to podľa svojej svokry na chvíľu len po pestuje a potom vráti,, na ja už nevládzem ". A švagriná to isté ani po strážiť by mi ho nemal kto keby nie je mojej mami lebo oni nikdy nemajú čas. Čiže ani nie sú na vnuka zvedavý len aby sa ich synacik mal dobre. Ale my sme si v tom už porobili poriadky a som už spokojná len musíte zabojovať obidvaja a ujasniť si co chcete. Nie ste len vy sama a on sám. V takom prípade sa akurát tak rozidete

miadi
13. dec 2020

No super rodinka. A panko vie co ti robili? Co ti pisali? Osoba co sa vyhrazala ze ti kopne do teho brucha ( zabije ti dieta ) mà byt teraz krstna a vyberat meno pre dieta ? Tito primitivci by pre mna skončili. Jasne zeby som ich vo svojom zivote nechcela . A on je este na teba hnusny?Zijete u tvojich rodicov prepac priatel Ta dokazal len zbuchnut a este ide vyskakovat? By som mu povedala ze bude mily a bude respektovat ze jeho rodina si to u mna navzdy dost@la alebo sa moze vratit k nim. A to som velmi tolerantny clovek ale toto je moc co ti robili.

oli18
13. dec 2020

Rom je ako moslim. Zvlastna komunita, kde platia ich pravidla. Biely je votrelec. Akokolvek je Rom vzdelany a zije mimo komunity, z casu na cas sa u neho prejavi volanie ohna. Mam s Romom pracovnu skusenost. Nedala som na neho dopustit. Trvalo mu to dlho, ale predsa sa prejavil ako Rom. Tym nasa spolupraca skoncila.

viikkki
13. dec 2020

Ja to mam rovnako svokra je taka ach to sa len tak nevidí jej mama tiež od začiatku ma nemali radi keď ma videli tak si ma premeriavali, blbé komentáre a presne toto jeho mama tiež vykrikovala keď sme ešte boli "deti" že prečo si našiel takúto ako som ja od zbohatlikov a prečo si nenašiel nejakú z ich mesta atď.😔 ...no a potom som tam prestala chodiť bola som u nich za 8-9 rokov 3krat 😏aj to tam ona raz nebola... Jeho otec je ako tak dá sa aj sestra... Ale nič moc... Našťastie môj muž má úspešnú firmu tak sa im otočil chrbtom a tiež sa s nimi prestal baviť... Keby mne toto jeho sestra povedala alebo mama tak by im natiahol ústa 🙄a ty prosím ta nebuď taka blbá a nezačni sa s nimi rodinkovat ved to sú špiny 🙄... A tvoj partner je tiež divný keď po hentom všetkom si ich ešte zástava

viikkki
13. dec 2020

@oli18 súhlasím,....