Rozišli ste sa, alebo rozviedli ste sa?

babatkoling
1. máj 2014

Prosim LEN pre tie, ktore si tym naozaj presli, dakujem...
Ako ste prisli na to, ze prisiel 'cas'. Kedy ste dosiahli stadium, ze uz nemalo vyznam viac bojovat o zachranu vztahu? Co bolo tym 'zlomovym bodom'?
A ako ste prezivali 'potom'? Kto Vam najviac pomohol / co Vam najviac pomohlo? Ostali ste same s dietatom?
Kludne do IP, mam obavy, ze sa tu nejake dobre duse budu zase montovat do veci, o ktorych nic nevedia.
Dakujem.

maria1989
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenorka21
2. máj 2014

@babatkoling Ja som mala 5 rokov kreténa, alkoholika, lenivca a maznáčika jeho mamičky (v 25 rokoch mu stále hovorila macinko moj jediny). Prve 3 roky boli ok, bola som velmi mlada, uzivala som si zivot, vela sme cestovali..... potom mi jedneho dna docvaklo, ze on sa o mna nikdy nedokaze postarat, ked sme sli na rodinnu oslavu, vsade ma strapnil alkoholickymi vystupmi, bol egoista, nechal sa vydržiavať mnou.... neskutocne sa mi zhnusil. Urobil mi vela zlych veci, ktore sa neodpustaju. Jedneho dna som povedala, ze koncime, vysvetlila som mu vsetky dovody.... neuverite, ale on to nechapal :D mamka ho však mala rada a stála chvilu na jeho strane, kym neukazal svoju pravu tvar!
Teraz mam priatela 5 rokov, je to moj poklad, zodpovedny, milujuci.... staviame si domcek, chystame sa zalozit rodinu... poradim ti jedno, ak si nim nie si ista, nestracaj s nim drahocenný čas! Zaslúžiš si byť šťastná. Je smutné byť uviaznutá vo vzťahu.
držím palce

hanatom
2. máj 2014

@maria1989 aj ja presne tolko 🙂

hanatom
2. máj 2014

@maria1989 je to asi tak, že žena ak má 37, tak hm,,hm. no chlap je vždy vo výhode, aj ked má 40,50,60 atd 😀

sissmiss
2. máj 2014

@miselkawm u nas to ex s tym obetovanim nepovedal, on to urobil 😉 Zena a decko napospas, hlavne ze on sa zdekoval k mamicke a my sme par mesiacov ani nevedeli ze sme na rane 🙄 Zato ked sa zacali hrubokrki vyhrazat jemu, odrazu si spomenul ze ma znamych na policii a ze potrebuje policajnu ochranu. Paradoxne, toto jeho hrdinstvo mi doslo az kus po rozvode.

maria1989
2. máj 2014

@hanatom tak tak 😀 práve preto mám teraz mladšieho o 5 rokov 😀 😀 😀

maria1989
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanatom
2. máj 2014

@maria1989 dobreee 🙂

hanatom
2. máj 2014

@maria1989 haha, ktorá by takého nechcela 😉

deniss111
2. máj 2014

@maria1989 a táto nová mu obmedzila krčmy?

znovuzrodena
2. máj 2014

Oficiálne som bola pod iným nickom. Tiež pod prídavným menom a keďže sa nedá zmeniť login, tak som sa musela zaregistrovať znova. Baby, ktoré poznajú môj príbeh - to je od oktobra skoro až do teraz som prispievala do mojej témy. Musím povedať, že som šťastne rozvedená 🙂 S ex komunikujeme našťastie na slušnej úrovni a pýtala si sa, čo bolo tým dôvodom pre odchod. V mojom prípade to trvalo dlhšie, kým som sa rozhodla naozaj využiť šancu, kým nebol doma skoro celý víkend, pobalila si malý kufrík a utekala do hotela. Aj keď na mňa zaútočil už predtým a teraz keď sa to znova opakovalo a ešte takým spôsobom, že sa moje telo otriaslo na zemi, pukalo mi srdce, mi ešte k tomu vyhádzal oblečenie za dvere bytu, som si povedala dosť!!! Tak ponížená som nebola v živote. A o predchádzajúcich manipulatívnych praktikách, psychickom týraní ani nehovorím. Mne osobne pomohlo hlavne toto fórum, otvorilo mi tu oči veľa kočiek, potom sesternica, psychologička, ku ktorej chodím do teraz a baby, s ktorými momentálne bývam v prenájme. A teraz som spokojná 🙂 a neľutujem ani jednu sekundu, že som nazbierala silu, odišla a podala o rozvod.

tomiholjubavi
2. máj 2014

@znovuzrodena este len nebudes lutovat s neskorsim casom...kazdym jednym dnom ktory prejde od rozvodu budeš stastnejsia, vyrovnanejsia a spokojnejsia...a raz ked pride ten skutocne pravy budes lutovat iba to, ze si to nespravila uz davno... 🙂 moja vlastna skusenost

znovuzrodena
2. máj 2014

@tomiholjubavi ďakujem, chi za pekné slová 😉 však vieš 🙂

tomiholjubavi
2. máj 2014

@znovuzrodena ak som niekomu uvaznenemu v podobnej situacii ako bola moja a nerozhodnemu ist za lepsim zivotom aspon trosicku dopomohla, potom moja skusenost s G. nebola uplne zbytocna 🙂

znovuzrodena
2. máj 2014

@tomiholjubavi tak to veru nie 😉

milena123
2. máj 2014

Ahojte,tak ja som uz pred rozchodom len sa este neviem rozhybat..Vela problemov mame kvoli svokre co sa do vsetkeho miesa a dnes to zas bolo kvoli tomu a sme sa zas pohadali a prvykrat mi povedal ze som hlupa k.... a odisiel ze bude spat u jeho mami a este mi pisal sms ze hlupejsiu osobu ako mna nepozna..tak po tomto neviem ci este dokazem byt snim a mu to odpustit 😢

lyzzy
2. máj 2014

@milena123 .....to je strasne

milena123
2. máj 2014

@lyzzy 😢 😢

lyzzy
2. máj 2014

@milena123 .....hadat sa kvoli svokre.....cele zle

lenka1208
2. máj 2014

ja som bola s byvalym skoro 7 rokov, mali sme spolocnu hypoteku, zasnubeni..ale, vacsinu casu travil v praci lebo ze 'zit z niecoho treba' a to ja som tiez vcelku fajn zarabala...no a potom som nasla spravy typu 'mojko' atd, zistila som ze chodi na sexzoznamku ale to ma este k rozchodu nedokopalo..potom k nam do prace nastupil novy kolega, s ktorym mi bolo uplne super, travili sme spolu cas kym moj byvaly bol v praci, nebolo to lahke, nevedela som sa rozhodnut ci rozum (zazemie a dlhy cas straveny s byvalym) alebo srdce (kolega do ktoreho som sa zamilovala)... no a bod zlomu prisiel ked som prisla na to ze sa kvoli mne nezmeni a neprehodnoti svoj postoj k praci a zoznamke..plus, mala som niekoho kto ma podporoval a utesoval ked som kvoli rozchodu plakala a nevedela ci ozaj robim dobre. takze, ak je tam nieco ze uvazujes nad rozchodom, urcite chod do toho..

hanatom
2. máj 2014

@milena123 je to smutne, ale dost silný signál, že nemá význam s ním byt, ver mi... 😒

milena123
2. máj 2014

@hanatom ano ja viem len sa nemôžem rozhýbať už sme 7 rokov spolu a stále premýšľam nad všetkým. Ale už mi aj môj syn občas povie že chce od neho preč nech si nájde novú ženu len zas sa bojím keď odídem že sa bude pýtať naspäť 😢

hanatom
2. máj 2014

no, my sme boli spolu aj s chodením 18 rokov,,,

hanatom
2. máj 2014

no, my sme boli spolu aj s chodením 18 rokov,,,
@milena123

hanatom
2. máj 2014

čo ti mám na to povedať....ver mi, bude sa to len stupnovať

milena123
2. máj 2014

@hanatom tak tých mojich 7rokov je nič. A ako si to zvládla?

hanatom
2. máj 2014

@milena123 a ked to uz vníma ja váš syn - neviem, kolko má rokov, je to ten najvyššší signál 😒

hanatom
2. máj 2014

@milena123 som tu, žijem, iná možnost nebola, mám dcéru, pre ktoru žijem a ktorá ma potrebujee

hanatom
2. máj 2014

@hanatom svoj príbeh som popísala vyššie v tomto príspevku, tak sa pozri, či sa dalo dalej takto zit ..aj keby som neviem ako chcela...aj tak to bolo manželstvo v trojici,so svokkrou, kedze sme zili u nich, takze psychicky vela aj na kona 🙂a ako bonus nevera manžela.... no radost 😀

milena123
2. máj 2014

@hanatom bude mať 6 rokov.Len ja som za ním odišla do zahraničia teraz keby že odídem pôjdem späť na sr tak malý by sním bol veľmi málo a sa bojím že mi to raz bude vyčítať i keď teraz chce od neho preč. .