Smer šťastná budúcnosť

danica333
9. dec 2014

Niekedy je ťažké urobiť zásadné rozhodnutia vo svojom živote, je to ako hodina vo fitku, človek každú chvíľu myslí, že to už už vzdá.. No poviem vám ten kto vydrží dlhšie, vyhráva.. Tak je to aj v medziľudských vzťahoch.. či už sa to týka lásky, alebo súdnym ťahaniciam o deti...Poradím vám ako riešiť váš konkrétny problém do úspešného konca..Poradňa na 0900605111(1.60eur/min). Je to platená linka, takže si dopredu pripravte popis vášho problému či situácie, nech nestrácame čas a dostanete čo najskôr návod na riešenie.

ikke
9. dec 2014

uf...no nic, lepsie nez reklama na politicku stranu 😀

katarinamarkova
9. dec 2014

@danica333 predpokladam, ze platene od minuty, kde zdvihne automat: cakajte na linke prosim, operator sa vam hned venuje........
cena je bez DPH? 🙂
rada by som verila,ze takejto somarine nikto nenaleti.......ale ano, niektori ludia su blbi....preco na nich nezarobit, ze?

krissy1
9. dec 2014

co toto tu robi??????????????

moonlight1210
9. dec 2014

@danica333 mna by zaujimalo, ako chces dat konkretny navod. ono sa to da, ale po rozobrati celého problemu, co je napriek opisu, co da vopred (z toho vies, len kam sa odpichnut) na hodne dlho. za 1,60 na minutu? nez sa dotycny dostane k jadru problemu, bude platit aj 60 eur. hodina u psychológa ho vyjde na 20 eur.
rovnaky sposob poradne, aku ty ponukas, cez online psychológa cez skype je za 20 eur a cez mail okolo 13 eur.

alebo zahrnas aj aktualne platne pravne a socialne rady?

pride mi to ako zarabanie na strastiach druhych? a ti, co ich vacsinou maju, nemaju dost penazi.

krissy1
9. dec 2014

@moonlight1210 tak nejako som to myslela ,hlavne tu poslednu vetu

A podla mna tked to je platene,nech ide pekne medzi firmy a tam ponuka svoju sluzbu

danica333
autor
9. dec 2014

dievčatá prečo sa hneď jedujete 😝 všetci sú spokojný s mojou predpoveďou.. zaoberám sa veštením numerologiou algoritmom a psychologiou..Dokážem počas hovoru aj písať a veľmi rýchle reagovať , pozrite sa na to z inej stránky. Keď pôjdete na hodinku k veštici zaplatíte 15 a viac eur..Ja sa budem venovať konkretnej otázke a odpovedi na ňu a zaplatíte 1,60 3,20 príp. viac

danica333
autor
9. dec 2014

@moonlight1210 právne poradenstvo v znení platných zákonov SR tiež nie je problém..pripravím bezproblémov aj návrhy na súd či už vo veci zverenia, predbežného opatrenia a pod. Len to už nebude za 1,60eur.. dlhodobá prax v právnych úkonoch

desore
9. dec 2014

ok....takže, keď ti zadám otázku...napr. neviem sa rozhodnúť medzi dvoma mužmi....ako mi pomôžeš...???

guiseppinka
9. dec 2014

@danica333 ty v podstate nie si vestica, hej? 😀 iba "vidis buducnost" vo vesteni, numerologii, algoritmoch a psychologii. no parada...

nechapem ludi, ktori veria takymto bludom...

danica333
autor
9. dec 2014

@guiseppinka zaoberám sa psychologiou a numerologiou.. nenapadlo vás ešte, že ste sa v živote ďaleko nedostali práve pre vaše zbytočné a neustále pochyby?

danica333
autor
9. dec 2014

@desore no potrebujem čísla datum narodenia a pod.

danica333
autor
9. dec 2014

v prípade, že sa rozhodnete osloviť ma vo veci pripravy návrhu pre súdne pojednávanie, najprv si overte u najbližšieho právnika, koľko bude po vás chcieť za prípravu návrhu a až potom ma kontaktujte

guiseppinka
9. dec 2014

@danica333 a odkial viete, ze som sa daleko nedostala? vidite to niekde? osobne si nemyslim, ze by som sa nikde nedostala, som myslism si, ze dost ambiciozna a co si zaumienim, tak za tym idem a aj to dosiahnem. a prepacte, ale tymi "zbytocnymi a neustalymi pochybami" ste ma teda riadne rozosmiali. u mna sancu na obhajovanie tychto "skvelych veci" nemate. verim zdravemu usudku cloveka a nie tomu, co mi niekto povie, ze to videl v kartach, cislach...

evittam
9. dec 2014

Tak najlepšia je neplatená reklama, ale kočky by ste neverili, koľko ľudí takýmto bludom verí....Ale čo už - držím tým všetkým, čo veria v to, že im nejaká veštica po telefóne pomôže od problémov a podobne. 😀 😀 😀
@ikke Pekne napísané. 😉 😉 😉

danica333
autor
9. dec 2014

@guiseppinka je to môj koníček, ambiciozna ste, ale vaša zatrpknutosť Vás dosť brzdí.. Ste dobrý materiál pre psychologa..Škoda, že nebude možnosť osobne Vás rozobrať. Nič zlé Vám neprajem, nemusíte mi závidieť moje zvláštne cítenie..Opakujem je to môj koníček. Viem Vám pomôcť aby ste bola šťastná aj po citovej stránke, pri hľadaní vhodného partnera. Cítim, že po ňom veľmi túžite, ale to je či ste nespokojná vo svojom súkromí je lepšie preberať v súkromnej diskusii.

guiseppinka
9. dec 2014

@danica333 a este predsa len jedna otazka na vas - vy ste vystudovana pravnicka? ze sa chytate aj tejto oblasti - pripravovanie navrhov.

ospravedlnujem sa, ze som mozno trochu neprijemna a utocna, ale veci ako zneuzivanie dovercivosti druhych ludi pre svoj vlastny prospech ma vedia dost vytocit.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danica333
autor
9. dec 2014

ponúkla som tu pomoc ušetriť vám kopu peňazí, neprišla som sa sem ospravedlňovať..kto bude potrebovať moju pomoc, rád ju využije. Hovorím z dlhoročnej praxe. prajem pekný deň

guiseppinka
9. dec 2014

@danica333 vase zvlastne citenie vam teda vobec nezavidim. niekedy je to skor prekliatie ako pozehnanie. velmi sa mi paci, ze na zaklade par viet ste ma spoznali, rozobrali a zistili moje vlastnosti. vasu pomoc nepotrebujem a keby som nejaku takuto pomoc potrebovala, tak si ju radsej zaplatim u psychologa.

danica333
autor
9. dec 2014

@guiseppinka bezproblémov by som Vám pomohla aj bezplatne, proste ma to baví..ďakujem za Váš postoj.

viera27
9. dec 2014

tych sluzieb podla telefonu poskytujete viac http://www.afrodity.sk/inzercia/7536

Zase sa deti nudia?

lucka1987
9. dec 2014

@viera27 vestica s gulatym zadkom a vysokym erotickym citenim 😀

sirinka
9. dec 2014

@danica333 preco neponukas svoje schopnosti tu na MK zdarma napriklaad formou internej posty?

viera27
9. dec 2014

@lucka1987 vesti z guli :D

danica333
autor
9. dec 2014

@sirinka kľudne napíš pokiaľ máš záujem..Pomôžem aj v súdnom konaní, ale nie zdarma(len rodinné právo)

danica333
autor
9. dec 2014

@viera27 Vierka o tom niečo vie, myslím o tých guliach.. 😉 ale neboj vyťahovať to tu nebudem

sirinka
9. dec 2014

@danica333 preco neodpovies na otazku?

danica333
autor
9. dec 2014

@sirinka na otázku som ti už odpovedala.. Večer zas odpoviem na vaše maily..pekný deň

guiseppinka
9. dec 2014

@danica333 dakujem pekne za vasu pomoc, ale bola by som velmi zvyhodnena, pretoze ostatni by si museli za tieto vase sluzby platit. a diskriminovanie je neslusne a trestne...

danica333
autor
9. dec 2014

@guiseppinka pokiaľ by bola diskriminácia preukázaná...vy by ste sa šla sama udať?