Spomienky

nunu1234
11. aug 2015

Ahojte.. Mala som najlepsieho kamarata, ktory sa o mna snazil viac nez rok.. Po roku jeho snazenia som mu podlahla.. Vsetko bolo krasne, kopu zazitkov a vsetkeho mozneho.. A vsak.. Odisiel na pobyt s rodinou, vyskytla sa ina a bolo to na svete.. Vykrical mi, ze som nudna, ze sa nesmejem, ze proste stacilo mu akoby ma mal dost.. Den po navrate bolo vsetko v poriadku.. Smiali sme sa, ziaden problem.. Tesili sme sa na seba.. Potom prisiel akysi zlom a na druhy den mi vykrical tie hnusne veci spomenute vyssie.. Snazim sa zabudnut, ale nejde mi to.. Povedal mi, ze mozeme ostat kamaratmi ale nech sa nekontaktujeme, vraj mi o mesiac napise, on si chce uzivat zivota.. Co uz mu mozem samozrejme kaslat.. Mam strasne vela krasnych spomienok s nim, zabudnut mi nejde aj ked si pripominam co vsetko zle mi povedal a co urobil na dovolenke.. Nejde mi to.. Ale zlomit sa nedam, nebudem ho kontaktovat.. Aj ked som teraz smutna, najradsej by som sla za nim.. Byvame blizko seba, v mojom okoli vidim vsade nas dvoch.. Nikdy som ho neobmedzovala v nicom, ale on hovoril take veci, akoby som ho drzala na uzde.. Ale ja som tuzila len po laske.. Neviem co teraz robit, som dospela zena, par rozchodov za sebou, ale tento ma zobral.. Pomozte mi prosim, co robit, ci ho to prejde, ci ist dalej, ako zabudnut.. Dakujem :(

natalym
11. aug 2015

Každým dňom bude spomienka bledšia a bledšia a jedného dňa si ani nespomenieš. 😉 Asi ste si neporozumeli, on to vnímal inak a Ty inak, stáva sa.

nunu1234
autor
11. aug 2015

@natalym praveze on sa chcel viac viazat ako ja, rozumeli sme si preto nechapem ako sa to tak zmenilo.. Ale velmi pekne dakujem:(

cerez
11. aug 2015

Trošku som nechápavá z príspevku, no vnímam toho tvojho priateľa ako prelietavého, nestáleho, nevie čo chce. Dobre som pochopila, že má rodinu? Tiež píšeš, že odišiel s rodinou a tam sa vyskytla iná. Iná žena? Alebo, teraz si chce užívať, o mesiac sa ti ozve. Ak som to pochopila správne, fakt po takomto vzťahu túžiš? Ja by teda rýchlo vytriezvela.

nunu1234
autor
11. aug 2015

@cerez s rodinou som myslela s rodicmi, stretol tam tiez Slovenku a uz bolo.. Ona ho odmietla, neviem ani preco, on si mozno myslel ze si na ten tyzden uzije a ja sa nedozviem..Ano chce si uzivat, vraj s kamaratmi a take mi povedal.. Mna to uplne odradilo od neho ale stale ma to taha kedze je to cerstve.. Ublizil mi tym ale tie spomienky.. Nehadavali sme sa, rozumeli sme si.. Preto ma to tak tazi na srdci..

cerez
11. aug 2015

Aha. Aj tak mi príde, že nie je zrelý na pevný vzťah. V takomto vzťahu by si sa cítila neistá a každú chvíľu by si mohla očakávať ďalšie jeho zranenie. Spomienky budú každým dňom slabnúť a čo ti poradiť. Nekontaktovať ho. Ak sa ozve, nemaj na neho čas. Ži si vlastný život.

monita662
11. aug 2015

@nunu1234 mas ty za potreby byt sniekym kto nevie co chce kto ta kedykolvek slovne urazi ublizi? to nie je clovek ktori by ta miloval nadovsetko ..on nieje muz ktory ti da lasku po ktorej ty tuzis....keby ta miloval tak by ti slovne neublizoval ...otvor oci a bud rada ze to mas za sebou ...skutocne krasne chvile zazijes sniekym inym ....nechcela by som byt sniekym kto ked uvidi nejaku pipku hned pobezi zanou ....co si myslis ze ked si da on mesiac pauzu bude si uzivat ...potom pride naspet za tebou na kolenach ta bude prosit o prijatie bude ti vraviet ako si mu chybala atd atd?a ty ho prijmes lebo mas pekne spomienky nanho? a bohvie kolko pipiek bude mat za ten mesiac ....no ani nahodou by som ho nechcela spet a velmi rychlo by som sa snazila ho vyhnat z hlavy ....taki chlap ti nestojhi ani za myslienku hlavne ked je schopny ta odhodit koli nejakej inej bez toho aby sa obzrel spet co ste spolu zazili.....prec so spomienkami !!! nestoji ti zato.....caka ta nieco lepsie uvidis .....

libka1
11. aug 2015

@nunu1234 zabudnes, tak isto ako na tych predtym, vsetko potrebuje cas... to s tym napisanim o mesiac, dufam, ze nebudes taka sprosta ze teraz budes cakat a verit... ani by som uz na neho nereagovala po tomto zbabelom uteku, stretnes lepsieho... tento za to ocividne nestal aj ked to teraz citis inak...

nunu1234
autor
11. aug 2015

@cerez @monita662 @libka1 dakujem baby velmi ste mi pomohli :(

slavicita
11. aug 2015

to, že teraz je ti smutno a stále máš v hlave spomienky je normálne...vždy je to tak po čerstvom rozchode ale ako už písali baby, zo dňa na deň to bude lepšie a lepšie...nájdi si nejakého koníčka, ktorý ti pomôže nemyslieť na neho, skús obchádzať miesta, kde si bola s ním, zájdi si s kámoškami do kina, na výlet..proste začni žiť svoj vlastný život...a ak sa ti mladý pán ozve, tak na tvojom mieste by som nereagovala, prípadne mu povedala, že na neho nemáš čas a máš iné aktivity...čo si myslí, že teraz budeš doma sedieť a čakať, kým sa milostivý ozve?? no by som mu hneď ukázala, že nie je nenahraditeľný a pekne by som si ho vychutnala...držím palce nech to čo najrýchlejšie prebolí...🙂

nunu1234
autor
11. aug 2015

@slavicita moc moc dakujem 🙂)

libka1
11. aug 2015

@nunu1234 kolko mas rokov? cim mladsia tym sa lahsie zabuda 😀 😀

nunu1234
autor
11. aug 2015

@libka1 mam 24 🙂

libka1
11. aug 2015

@nunu1234 😵 vynikajuco, potesila si ma. Za par tyzdnov uz ani nebudes vediet 😉

nunu1234
autor
11. aug 2015

@libka1 mna trapi aj to, ze po tolkom jeho snazeni robi par dni po rozchode akoby som ani nezila ani nic..netrapi sa je stastny, pritom mi este pred par dnami vyznaval lasku..

libka1
11. aug 2015

@nunu1234 pozri, hladaj v tom pozitiva. Stale lepsie teraz, ako keby ukazal pravu tvar po svadbe ci nebodaj pocas tehotenstva. Neries ho, pories seba, bude to dobre, neboj 😉

slavicita
11. aug 2015

@nunu1234 nebudem sa pýtať na vek dotyčného lebo v tomto prípade je to jedno...očividne je nevyzretý na vzťah, nevie čo chce, raz ťa ľúbi ako koňa, potom ti dáva kopačky a kadejaké prestávky....chlapec musí dospieť a potom sa môže realizovať v trvalých vzťahov...ty od neho môžeš s kľudným svedomím odísť lebo niečo takéto by som si na krk nezavesila ani keby mal gule zo zlata...si ešte mladá a muža svojich snov určite nájdeš...tento to rozhodne nie je...🙂

nunu1234
autor
11. aug 2015

@slavicita moc dakujem🙂 on ma 23, doverovala som mu preto, lebo sa dost dlho o mna snazil, preto som si myslela, ze je vyspely..

slavicita
11. aug 2015

@nunu1234 chápem, že to mohol byť pre teba menší šok keď po tak dlhom snažení sa zrazu otočil o 180 stupňov...mne to príde tak, že sa asi zľakol trvalého a seriózneho vzťahu, že prišiel na to, že sa ešte nechce viazať a chce si užívať, no a hodil spiatočku ale keďže je fakt ešte mladý a zrejme nemá veľké skúsenosti so vzťahmi, kopačky ti dáva dosť nešikovne...nechaj ho tak, nech sa chlapec ešte vyblázni a ty si ži svoj život...ak to zvládaš byť mu stále kamarátkou, tak mu ňou buď ale ja osobne by som mala teda od neho veľký odstup a brala by som ho s rezervou...no ale keďže ti je teraz smutno očividne kamarátkou nedokážeš byť, tak len preruš kontakty a ak sa ťa bude nechápavo pýtať čo ti je, tak mu vysvetli, že mu tou kamarátkou nemôžeš byť lebo ti ublížil a chceš mať od neho sväto svätý pokoj...

nunu1234
autor
11. aug 2015

@slavicita teraz som do neho este strasne paf a prevlada vo mne bolest cize neviem normalne premyslaz co chcem, jedine co viem ze nechcem, je to ze nechcem s nim mat nic viac ako kamaratsky vztah..

monita662
12. aug 2015

@nunu1234
kamaratsky vztah ....naco by to bolo dobre?....a len tak mimochodom ...ako mozem mat kamaratsky vztah sniekym.koho som milovala ale mi ublizil,ponizil,odkopol???!!! no ja by som snim nedokazala mat potomto ziadny vztah ani kamaratsky ani nic.....naco aj ? aby potom ked sa to JEMU bude hodit ti zacal zas motat hlavu ? prosim ta ....nie je to ziadny anjel s kridlami aby si sa isla za nim posrat....je to obycajny kurevniik ktory nevie co robit so svojim vtakom ...o takeho by som si ani svoj stary bycikel neoprela....jednoducho zabudni ...ja viem ze je to tazke ...ale pojde to ....najdi si nejaku zalubu ....zacni cvicit zumba areobik ...nieco co ta zabavi ...casom to bude lepsie ....naozaj pocuvaj ostatne zeny ktore tu pisali...ked si to precitas tak ani jedna znas nepisala daj mu sancu ozvi sa mu atd atd....preco asi? lebo je to jednoznacne,,, ze on je kurevnik a len by sa zahraval stebou ...preto ti kazda pise zabudni lebo budes este viac trpiet....takze ziadny kamaratsky vztah!!!!!!!!!!!!!!! drzim place

simca06022011
12. aug 2015

@nunu1234 netrap,sa preboli, toto je take typicke letne povlaznenie... ( myslim na jeho strane). Predpokladam aj nizky vek... na tovojm mieste ani neriesim, najdi si nejaku inzabavu odreaguj sa nech na neho nemyslis a uvidis ako,sa to vykristalizuje

nunu1234
autor
12. aug 2015

@monita662 ako som pisala tak teraz u mna prevlada bolest cize neviem normalne premyslat, po case si poviem ako som vobec mohla premyslat nad tym, ako som mohla chciet byt s nim po tom vsetkom kamaratka..ale velmi dakujem 🙂)

@simca06022011 ano urcite to bolo poblaznenie kedze tak rychlo zabudol :/ ale furt sa mi tlaci do hlavy myslienka, ze ked to bolo poblaznenie ako to, ze dokazal sa o mna tolko snazit..

nunu1234
autor
12. aug 2015

A stale hladam chybu v sebe.. Co zle som urobila, co mu chybalo.. Nechcela som sa s nim este vyspat necitila som sa na to este, zaskocilo ho to a povedala som mu to a on na druhy den hned zmenil nazor na mna a zacal mi pisat ze to nema zmysel..

natalym
12. aug 2015

@nunu1234 Tak on sa chcel s Tebou vyspať, Ty si nechcela a on zmenil názor, áno?
To si ho mala kopnúť do riti v štekloch aj s rozbehom. Ani sa tým nezaťažuj a choď s kamoškami k vode a kúp si poriadne silný drink.

simca06022011
12. aug 2015

@nunu1234 myslela som to tak ze jeho poblaznila ina/ alebo len leto.. 🙂 uvidis a aj ty sa zabavaj 🙂

nunu1234
autor
12. aug 2015

@natalym ano asi to urobim 🙂) proste teraz ma to tak napadlo ci to aj kvoli tomu nebolo, aj ma to tahalo sa s nim vyspat, ale teraz nelutujem lebo by tom lutovala ak by som to urobila, pretoze po case by ma odkopol tak ci tak 🙂

@simca06022011 pokusim sa avsak musim si najst kamaratky :( 🙂

natalym
12. aug 2015

@nunu1234 Áno dobre si urobila a teraz sa už pekne prestaň trápiť a volaj dákej kamoške.

nunu1234
autor
12. aug 2015

@natalym tu kamosku si najprv musim najst ale verim ze vsetko bude :D dnes mi uz bolo lepsie 🙂) dakujem velmi