Svokra a súkromie

emacka
15. jún 2015

Ahojte dievčence tie co žijete so svokrou, ako ste na tom ohľadom súkromia? Chodia vám do spálne?

emacka
autor
17. jún 2015

@timea7 tak to je pani svokra potom 🙂 takých ľudí obdivujem. Aj moja mala ťažký život o mamu sa starala (ta ju miestami nespoznavala - alzheimer ) mala nehodu -dopravnú, mala tri deti z toho jedno umelo...aj jeden vnuk jej zomrel...A predsa je taká aká je...

emacka
autor
17. jún 2015

@monkabs nemusí 🙂 je rozdiel v tom ze PR.má mliečnu chrastu vo vlaskoch tak pomôže saliciova masť poriadne vycesat a zmyt, a rozdiel -aké lupiny má... Moje deti také nemali...-

petra7777
17. jún 2015

@emacka Budem držať palce...nič iné si tá čarodejnica nezaslúži 🙂

timea7
17. jún 2015

@lenbea nemusí to tak byť

alyca
18. jún 2015

@emacka urcite rieste vlastne byvanie. A hlavne ked nemate sukromnie u svokry. Ja mam zlu svokru, na mna este ani jedno pozitivne slovo nepovedala..........a mam co robit, aby som si zachovala zdravie pri takej zlej zene. Ale ak je svokra v pohode a nevadi ti, ze narusa sukromie, tak to je ina pesnicka.

alyca
18. jún 2015

@petra7777 chapem Ta, sice neviem, ak Ti ublizila tv. "svokricka", ale moja mi pije krv denno denne. Som zrela zena, ale sprava sa ku mne, ako by som mala 15 rokov. Ked povysavam, na druhy den vytiahne vysavac a vysava znovu. Ked vesam pradlo, este raz to po mne prevesuje,............... robi proste zo mna neschopnu a o tom co robi od kedy mam miminko ani nehovorim.

emacka
autor
18. jún 2015

@alyca absolútne neni dobrá.. Upratať svoj dom nehrozí ale pritom vykrikuje že je jej, takt a slušnosť nula bodov....

petra7777
18. jún 2015

@alyca To je na dlho, ale mám konečne pokoj...príde asi dva krát do roka...ku synáčikovi, ale nejako si nemáme "čo povedať"....a ja som šťastná, že s ňou nemusím vyprávať....prehodíme pár zdvorilostných viet a hotovo.....aj tak radšej ostanem dlhšie v robote, keď viem, že má prísť....