Tehotenstvo po 14. mesiacoch

baska1930
9. dec 2020

Ahojte baby chcem sa opýtať aký máte názor a možno niektoré skúsenosti na to keď žena ostane po 1roku a 2mesiacoch tehotná? Dá sa to zvládnuť nieje to skoro?

pribinak
9. dec 2020

Že je to jej vec a vec jej partnera. Nikoho iného, len ich dvoch

alexandra2468
9. dec 2020

@baska1930 zalezi na rodicoch a na ich starsom dietati. Niekto zvladne aj dve naraz a niekto ani jedno nie.

simonkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cervenaruza123
9. dec 2020

@baska1930 Poznam viacero takych parov. Zvladnut sa da, len je to samozrejme tazsie a nie kazdy to tak chce. Kamoska dokonca pri prvom dietati mali problem vobec pocat, museli im pomahat lekari, tak potom si nedavali az tak pozor a tri mesiace po porode zistila, ze je zase tehotna 😀. Nikto im nevedel ani vysvetlit, ako sa to mohlo podarit bez pomoci lekarov. Ale predychali to, zvladli a teraz uz si to len uzivaju, ked su deticky trochu vacsie 🙂

terina25
9. dec 2020

Ja som ostala tehotna po 8mesiacoch od 1.porodu

ada85
9. dec 2020

Aj ja mám rozdiel medzi babami 1,5 roka. Dá sa to zvládnuť . Staršia bola kľudná ale aj manžel veľa pomáhal.

adalmba
10. dec 2020

@baska1930 ja mám 30 mesačne dvojčatá a 12 mesačne bábo. Všetko chlapci. Zvládam to a to nemám ani starých rodičov. Iba MM má ocina no ten je 350km ďaleko.

sense
10. dec 2020

Skusenosr nemam a nazor? Je to vec tvojho muza a tvoja...

blunka
10. dec 2020

Mám 12 mesiacov medzi detmi. Teraz majú čerstvých 8 a 20 mesiacov.
Nikto nam nikdy ani na hodinu neprisiel k detom, ja mam od porodou reumu a ledva sa hybem a staviame dom.
Fakt vtipne co sa pytas 😂😂😂 ci sa to da zvladnut, su to DVE deti, niekto ma aj 6.

vilma7
10. dec 2020

Všetko sa dá, keď človek chce. Voľakedy býval takýto rozdiel medzi deťmi bežný. Medzi mnou a sestrou je 11 mes. Mám kamošky narodené v jednom roku, január a december.

adusa1987
10. dec 2020

Skus ostat po pol roku ako ja...a zvladla som to dokonca sama lebo moj v zahranici

habibim
10. dec 2020

Ja som momentálne v 21tt a doma 1,5r.syn a 9r.dcera.. Dcéra bola prirodzene počatia, potom sa nám syn dlho nedarí, tak až na 3.ivf sa podarilo a po 15m bum dve ciarky..tak trochu zázrak, keďže mi doktori vraveli, že mám nepriechodné vajíčkovody, inak ako umelým to nepôjde a dokonca som po dvoch sekciách... Čiže ma čaká tretia v apríli.. Ale keď Boh dá, všetko zvládneme ak chceme💪✌️

lucitta9
10. dec 2020

@baska1930 ja som zostala tehotna po 7mesiacoch 🙂 v zahranici, manzel vela na sluzobkach...a zvladla som to, ide to 🙂

walteaa
10. dec 2020

Jasne ze sa to da zvladnut😊 ved to uz bude takmer 2r rozdiel medzi detmi...ja som otehotnela po 6 mesiacoch, a v pohode...ved zeny zvladaju aj dvojcata...