Vaši “dokonalí” muži

17. júl 2021

Už dlho mám potrebu položiť jednu otázku . Naozaj si myslite , že vaši muži sú super ? Keď niekto založí diskusiu ohľadom problémov v manželstve , 80 percent jej riadite odísť od manžela / priateľa . Nehovorim o tyrani , bitkách a podobne . Ale napríklad : manžel odmieta sex - odíď , manžel mi nepomáha - odíď, manžel písal inej - odíď , manžel mi vynadal - odíď . Vy , čo to vsade radite si uvedomte , že nie je take jednoduché zbaliť sa a nechať niekoľko rokov len tak . Veľa z nich nemá ani kam odísť a možno ani nechce . Preto treba problém riešiť , nie pred ním utekať . A samozrejme máme tu ešte jednu skupinu a tie zasa s radosťou každú pošlú za psychológom / psychiatrom . A vy , milé ženy , čo si myslite , že mate doma manzelov , ktorý by vás NIKDY( ako niektoré píšu ) nepodviedli , tak sa zobuďte ! Poznám xy chlapov , na ktorých by to nikto nepovedal a robia to . Koniec môjho výlevu 😀

zuvelyn
17. júl 2021

Áno naozaj si myslím, ze moj muz je super, načo by som s nim inak bola? Ty mas doma super muža? Ak nie tak si asi niekde spravila chybu 🤷🏼‍♀️

dominikac321
17. júl 2021

co ta niekto hned rano nasral? cudzie problemy sa vzdy riesia jednoduchsie a uplne najjednoduchsie na fore ako anonym resp kde clovek nema fotku len nick a mesto odkial ani nie je...ja som tu minule jednej radila nech pouvazuje o potrate, frajer s nou byt nechce, je cerstvo po VS a obuli sa do mna ze rpeco som taka negativisticka a ze dieta nepotrebuje peniaze prve roky a vsetky jej tvrdili aka to bude laska a ze aj partner pochopi...a o rok tju budeme citat akos a jej zle zije s rodicmi a partner o nich nema zaujem resp ma niekoho ineho atd....

0silvia0
17. júl 2021

toto je celkom odveci diskusia🙄

dominikac321
17. júl 2021

@0silvia0 rob kavu myslim ze sa dobre zabavime 🙂

autor
17. júl 2021

@0silvia0 prečo od veci ? Je to DISKUSIA

gladys_07
17. júl 2021

Ale akoze aku inu radu okrem odbornej pomoci alebo ukoncenia vztahu ocakavas?! Na 99.99% tie zeny sa uz snazili o rozhovor a riesenie a muzmi to nepohne…co navrhujes ty? „Trp dalej“?

autor
17. júl 2021

@gladys_07 čiže treba hneď rozvod alebo psychológa ? Ja sama som si s mužom užila viac ako dosť , no nemyslím si , že by som sa hneď mala rozvádzať

sense
17. júl 2021

Ved ak žena nechce odísť aj tak neodide a veľa to ani neurobí lebo ho milujú, nemajú kam ísť, sú závislé od financií atď kvôli deťom nie je dôvod ale alibizmus... Ale veľa žien píše poraďte co mam robiť.... Tak čo poradíš ty takej žene? Ze ved sa nič nedeje že ťa podvádza, správa sa k tebe ako sluzke, ponižuje ta... Ale ved ta nebije, tak bud ticho a suchaj nohami?

Keď napíše chcem sa len vykecat a po sťažovať tak jej to nikto neporadí...

autor
17. júl 2021

@dominikac321 ake cudzie problémy riešim ?

janka_23
17. júl 2021

Samozrejme, že sa cudzie problémy riešia vždy jednoduchšie a povedať odid je to najlahsie. Dnes je taka doba, že vzťahy sa radšej zahadzuju ako by sa mali riešiť problémy. Ale nevidim zmysel zostávať vo vzťahu kde sú obidvaja nešťastní a nič im to nedáva.
K druhej časti, že sa tu často vyskytujú odporučenia chod k psychologovi/psychiatrovi a co je tom? Nie je to hanba a veľakrát sedenie u psychológa veľmi pomôže a dokonca pomôže vyriešiť aj problémy v manželstve.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikac321
17. júl 2021

ajajaj, myslela som, ze sa lepsie radi cudzim zenam ze maju odist a rozviest sa a pritom doma ostavaju so svojim lebo nemaju kam...

gladys_07
17. júl 2021

Este stale som nepocula tu konstruktivnu radu od teba…

janka_23
17. júl 2021

@0silvia0 ďalšia z takých diskusii na rozpútanie hádok 🙄

0silvia0
17. júl 2021

Asi aj tebe poradili odist od manzela a tazko to znasas. Tak nabuduce nepytaj rady na koni a urob si doma poriadky s tym svojim sama...
Jednoducho zena, ktora ma doma normalneho chlapa by si uz na povalaca, bordelara a suknickara nezvykla a nechcela ani zadarmo.

autor
17. júl 2021

@gladys_07 ja neriešim konkrétny problém , neviem , akú radu by som mala dať . Ale keď niekto nemá inú radu ako rozvod a psychológ na všetky problémy , radšej by nemal ani prispievať do diskusie

ella_price
17. júl 2021
autor
17. júl 2021

@0silvia0 nikdy som ešte neprispela a to som tu už niekoľko rokov . Problémy som si riešila sama , nepýtala som si radu .

luccija
17. júl 2021

Myslím, že sa Ťa to dotklo preto, že "si si so svojím užila viac než dosť" hovorí sa tomu zrkadlo a niečo nemáš spracované tak sa staraj o seba a svojho muza.Toto je ukážkový príklad.Tak nazri do svojho vnútra a porozmýšľaj prečo si s ním zostala.

n820p
17. júl 2021

Hlásim sa🤚🏻 Tiež som tá ktorá má super manžela a tadaaaaa, ak ty takého nemáš a si sklamaná, nemusíš si tu vylievať srdiečko tým, že budeš spochybňovať ženy a ich manželov ktorí ich podľa tvojho názoru určite podvádzajú pretože ty takych poznáš 👏🏻🤣🤣

luccija
17. júl 2021

@0silvia0 suhlasim

janka_23
17. júl 2021

A akú inú radu by si očakávala od cudzích ludi na fóre? My tým ľuďom do hrnca nevidíme, nežijeme s nimi v domácnosti, poznáme iba jeden uhol pohľadu takže konštruktívne sa tu veľmi radiť nedá. Myslím, že príspevok na koňa je väčšinou už iba zúfalý krok a všetky normalne možnosti už dotyčná ktorá tu pýta radu, vyčerpala.

0silvia0
17. júl 2021

No vidis, a mna netrapi co ine prispievatelky radia inym zenam o odchode od muzov, nevies preco ma to neirituje?

autor
17. júl 2021

@viestta ver mi , že som si zažila toho dosť . Ale ja nehovorím o takýchto prípadoch . Vysvetlila som to v úvode

lllenuli
17. júl 2021

Podľa mna tie ženy, ktoré si zažili len zle a ešte horšie vzťahy nemajú ani tušenia aký môže byt vzťah harmonicky....potom v ňom samozrejme zostávajú a trpia, lebo si myslia, že nič lepšie ich nečaká....a každá žena, ktorá ma doma rovnocenného milujúceho partnera, krásny vzťah, keď číta takéto príbehy, tak si povie že “v tomto by som nežila ani minútu”, preto samozrejme a prirodzene radia odísť...a ty patríš asi k tej prvej skupine, svedčí o tom už len to vyjadrenie, že každú by chlap podviedol...vyjdi z tej temnoty, sama pre svoje dobro ❤️ existuju aj muži hrdinovia, takí, čo ti budú oporou v každej chvíli, pomôžu, pochopia, vypočujú, opätujú lásku...hovädá treba nechať samých na seba

autor
17. júl 2021

@0silvia0 ani má to nezaujíma.

zuzka_99
17. júl 2021

Čo sa ti starý v noci otočil chrbtom?
Jemine, tak keď už ženy nevedia čo, idú sem a myslím, že ak majú trochu rozumu, tak sami si vedia zhodnotiť, či pôjdu na nejakú párovú terapiu, alebo od neho odídu. Riešiš kraviny, pretože aj tak 90% žien sa podľa tých rád ani nezariadi 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

tncka
17. júl 2021

Ano,naozaj si myslim ze odchod je riesenie v tychto pripadoch. Preco to mam riesit ked odchodom to vybavim uplne? Kazdy si to vybavi ako vie a moze. U mna zavretie dveri je jedine riesenie a on to vie. A ano je super,snazime sa obaja aby nam to fungovalo uz takmer 20rokov.

0silvia0
17. júl 2021

To je fajn, ze ta nezaujima, preco to mna neirituje. Ale spytaj sa sama seba, preco sa ta dotkla prave tato problematika.

autor
17. júl 2021

@lllenuli nežijem v temnote . Mám rodinu , super muža , aj keď nie vždy to bolo tak , mame dom , mame peniaze , sme zdraví . V podstate sa mám veľmi dobre . Ale nemôžem povedať , že sa nepohadame . Aj horšie bolo , ale nerozviedli sme sa , ustali sme to. A ruku do ohňa by som nedala ani za neho