Veríte na povery??

aalzbetkaa
1. jan 2020

Ahojte baby.. Dostala som od priateľa náramok, bol dosť drahý. A začal sa mi ako keby párať alebo trhať.. Priložila som aj foto aby ste videli asi o aký materiál ide... No ale počula som poveru, že keď da chalan babe náramok alebo retiazku a roztrhne sa.. Tak sa tým rozpadne kamarátstvo alebo láska.... Veríte nato alebo sú to len somariny? Ďakujem 🙂

777januska777
1. jan 2020

Nie, neverím. Jediné o čomu by som v tomto prípade verila, že to nie je asi nejaký kvalitný náramok 🙂

aalzbetkaa
autor
1. jan 2020

@777januska777 je kupovaný v striebornictve, mam aj bloček.. Zajtra tam idem s tým na reklamáciu 🙂 ci ako ste to mysleli? Ze ma oklamal priateľ že bol drahý alebo v tom. Striebornictve to je čmejd? 🙂

777januska777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
korunka1
1. jan 2020

@aalzbetkaa a koľkože stal?
To striebornictvo si zapisujem...to nema chybu

janci05
1. jan 2020

V týchto náramkoch neverím, ale verím, že zlo a zlá energia z očí iných ľudí, ťa pripraví o silu a je ti zle ako koňovi.

veronikaszabova
1. jan 2020

STRIEBORNICTVO? 😳🙈🤣

0kristina0
1. jan 2020

Kolkoze ze mas rockov dievca?

veronikaszabova
1. jan 2020

@0kristina0 26 🙈

0kristina0
1. jan 2020

@veronikaszabova mozno fyzicky a mentalne?

haanovajana
1. jan 2020

@aalzbetkaa a koľko stal?

dskjhfdlkdjhl
1. jan 2020

@aalzbetkaa mlada baba a veri na povery? Tak bacha, lebo ako na Novy rok, tak po cely rok. Aby sa toho nevyparalo casom viac🙊

erikavesela
1. jan 2020

Povery? Nie, neverim, su to somariny...v dnesnej dobe verit na povery?....prepac, ale ako sa vyssie pise.. to striebornictvo si kde na sk videla?, ale asi bude jedine😂😂

michellemary
1. jan 2020

Baby, aj u nás v meste je obchod, ktorý predáva len strieborné šperky označovaný majiteľom ako striebornictvo, tak nebuďte zlé... A na povery neverím 🙂

korunka1
1. jan 2020

@michellemary tak ak je takto specializovaný, tak to dava zmysel 😁...ale aj tak je to divne slovo 😂

deti95060810
1. jan 2020

ja som rovno stratila...podľa mňa hlúposť....

deti95060810
1. jan 2020

@michellemary to myslíš v Kremnici? to kde tam ....🙄

sunny8
1. jan 2020

Verím že keď ti prejde čierna mačka po ceste že asi niekam ide a tak isto verím že keď sa ti trhá náramok tak je asi vyrobený nekvalitne. Na povery takého typu neverím .. na veľa veci verím na sny a podobne ale toto nie

lussyl5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lussyl5
1. jan 2020

@aalzbetkaa To ako ozaj ideš veriť na také blbotiny🤦

aalzbetkaa
autor
2. jan 2020

Neviem co sa smejete... Normálny obchod ako je zlatníctvo... Tak mame striebornictvo..

aalzbetkaa
autor
2. jan 2020

@erikavesela príď na Oravu... Ukážem ti... A nie jedno

korunka1
2. jan 2020

@aalzbetkaa no a dozvieme sa koľko stál

amelia000
2. jan 2020

@aalzbetkaa nemusis ukazovat, daj adresu a tie ktore maju nieco proti, pripadne neveria si to velmi rychlo vedia najst na google maps. A hotovo.

yollanda
2. jan 2020

Ja verím na to že “ako na nový rok, tak po cely rok”. Debordelizovala som byt po navsteve. Podľa povery budem musieť debordelizovat cely rok. 😆😆😆

korunka1
2. jan 2020

@yollanda ja som sa pre istotu ani z pyzama neprezliekla a prelezala cely den v posteli....to by bol pekny rok 😂😁

jaskolka
4. jan 2020

Somarina, nekvalitný materiál, a striebornictvo? To je co za obchod? Vzy som myslela, že aj striebro sa kupuje v klenotnictve, veď tam majú rôzne šperky, aj oceľové a podobne