Vulgárne nadávky od priateľa

vevi615
7. feb 2016

Ahojte. S priatelom som 3roky ja mam 24 on 27 a nedavno sme si zacali robit plany do buducna ibaze neviem ako ide byt s nami dalej kedze priatel mi zacal vulgarne nadavat a to pre uplne hluposti. Nedavno sa so mnou pohadal len kvoli tomu ze v dreze bol neumyty jeden tanier a este mi zacal aj vulgarne nadavat ze som leniva k...a a potom ze som spina. Dost sa ma to dotklo a na to som mu povedala ze ako nieco take moze povedat. A on ze zo srandy a nemam to brat vazne. Tak sami uznate ze toto sa nedalo nebrat vazne. Podobne nadavky vravel aj predtym lenze nikdy ich neadresoval mne ale vravel si ich sam pre seba. Jeho nadavky na moju osobu trvaju cca mesiac a naozaj neviem ako sa pocas hadky s nim mam bavit kedze vzdy ked sa ohradim je vytoceny este viac a aj viac nadava. K tomu mi potom povie ze mam byt ticho a nereagovat na neho ked je vytoceny ale snad sa nenecham urazat. Raz mi uz aj pohrozil rozchodom no o hodinu ked sa ukludnil sa mi aj ospravedlnil a tiez povedal ze to nemam brat vazne. Poradte ako by ste sa zachovali vy. Ked si odmyslim tie nadavky pocas hadky tak na druhej strane vie byt aj mily, pozorny, zodpovedny, a starostlivy. Dakujem za kazdu dobru radu.

pribinak
7. feb 2016

Chlap, ktory by mi povedal, ze som Kurva, by uz mojim priatelom nebol
Ked ti vulgarne nadava, Asi si ta velmi nevazi

marika166
7. feb 2016

Utekala by som radsej teraz...Nema nejake problemy sam zo sebou?Z nicoho nic je takyto?

mirorka
7. feb 2016

Jedina rozumna rada, a poznas ju aj sama, je odist od neho, kym je cas. Bude to len horsie, to si mozes byt ista. S detmi budu vznikat este ovela vacsie stresove situacie ako jeden neumyty tanier a este budes rada, ak aj jednu neschytas. Vobec sa nepokusaj odmyslat sie tie nadavky a utesovat sa tym, ze vie byt aj mily, lebo casom sa to otoci a toho mileho bude minimum a zvysok Tvojho zivota s nim budu hlavne tie nadavky a Tvoj plac.

ajus969
7. feb 2016

nohy na plecia, podla mna bude len horsie a horsie....

bluka2
7. feb 2016

Zabudni na tie plany do buducna a prec od neho. Su muzi, ktori si zenu dokazu vazit

janinah
7. feb 2016

To čo to za ženy dnes žijú? hrdosť nikde,uvesia si na krk chrapúňov a ešte sa čudujú,že ich oni majú za nič....každý je kováčom svojho šťastia....tak čakaj,kým otehotnieš a potom vychovávaj dieťa v prostredí kde lietajú vulgarizmy a ktovie časom možno aj facky ☹

honey1151
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
7. feb 2016

@marika166 niet chlapa,ktorý by životom preplával bez problémov,ale to neznamená,že kvôli jeho problému bude žena lenivá k...a ktovie čo ešte....

mirorka
7. feb 2016

@pribinak Presne Tak, nevazi si ju a zatial mu vyhovuje, ze ju ma po boku, aspon ma poruke fackovacieho panaka, na ktorom sa vyzuri z kazdodennej frustracie. Ale pozor, bude sa to stupnovat, takychto pribehov je tu tisic.

miminkaaa3
7. feb 2016

Nebola by som s takymto chlapom..pretoze to bude robit stale a mozno neskor by to bolo aj horsie..

vevi615
autor
7. feb 2016

Ja neviem co robim zle zrejme to ze sa snazim robit pre nas vztah maximum a on to nevidi. V poslednej dobe zacal byt dost naladovy. Nechapem jeho spravanie. Dobre vie ze jeho spravanie je neprijatelne a mne jeho nadavky ublizuju a aj napriek tomu to robi. 😞 vobec neviem ako uz mam s nim komunikovat aby mi zas nevynadal.

bobulazelena
7. feb 2016

Vravim z vlastnej skusenosti, ktora je nastastie uz minulostou. Nezmeni sa!!! Pokial s nim zostanes, budes to mat cely zivot. Ja som sa s takym po 4 rokoch rozisla a bolo to to najlepsie, co som mohla urobit a teraz mam milujuceho manzela a vidim ako vyzera zdravy vztah.

bobulazelena
7. feb 2016

Mas 24 rokovsi mladucka, este mas milion moznosti najst toho praveho...lebo tento nim nie je. Budes sa len cely zivot trapit.

lagatta
7. feb 2016

Nerozumiem vám dievčatá. Iní by sa bili za vás, starali by sa o vás a vy radšej trpíte takýchto mužov. Radím začni mať vzťah sama k sebe, od neho odíď, spoznaj samu seba a uvidíš, že časom príde niekto, kto si ťa zaslúži, ale na čo toto trpíš? Naozaj plánuješ budúcnosť takto? Bude ťa urážať pred vlastnými deťmi a vlastné deti ti budú takto nadávať? Ak sa ti to páči, tak potom je to v poriadku

lintu
7. feb 2016

to bude nejaký nervák, čo sa nevie kontrolovať, nie? len aby si časom nemusela "brať zo srandy" aj niečo iné ako "len" nadávky....

vevi615
autor
7. feb 2016

Mozno sa uvedomi vtedy ked prestanem robit to co chce on. Kedze doteraz som to robila a to len preto aby vsetko bolo v poriadku. Akoby to zacal zneuzivat. No co. Za dobrotu na zobrotu.

vevi615
autor
7. feb 2016

😢 to preto lebo zacal zneuzivat moju dobrotu. Zrejme som asi slaba na to aby som mu dala koniec.

hrasiak
7. feb 2016

@vevi615 dievčatá vyššie Ti radia dobre. Mám pocit, že Ty chceš však počuť niečo na jeho obhajobu, a hľadáš chybu v sebe. Nehľadaj v sebe chybu. Radšej hľadaj iného muža. Držím palce

petulda333
7. feb 2016

@vevi615 mozno sa ty uvedomis ked ta raz poriadne prefacka!!on sa nezmeni a poviem ti ze si ho zasluzis..znie to mozno hrubo ale prepac nadava ti,ublizuje a ty stale len hladas co urobit aby bol iny!no nebude!asi fakt potrebujes tu facku aby si sa spamatala kym do tohto vztahu neprinesies dieta!zeny ti tu radia,niektore z vlastnych skusenosti a ty nic..on sa mozno uvedomi..to tazko!

pribinak
7. feb 2016

@vevi615 a ked Teraz si slaba dat my kopacky, myslis, ze to bude jednoduchsie, ked budes mat jedno dieta na rukach a druhe v bruchu a cely tvoj prijem bude 230e???

sissy27
7. feb 2016

@vevi615 tak keď ho nemáš brať vážne, tak neber vážne celý tento "vzťah" ... vieš, každý si k tebe dovolí len toľko, koľko mu dovolíš ty... ak ti nadáva už teraz, tak nečakaj, že po svadbe budeš preňho miláčik a lásočka...
a ako s ním máš komunikovať? no najlepšie nijak - to znamená viac sa s ním nestretávať, neodpovedať na správy, nedvíhať telefón... a ťažko si ťa môže on vážiť, keď si ty nevážiš samu seba... chybu hľadáš v sebe, ty sa snažíš správať tak, aby si ho nevytočila a keď bude treba, tak asi aj Zem roztočíš opačným smerom, nie? má dosť rokov na to, aby sám vedel,kde sú hranice...
ak takáto zmena uňho nastala nedávno, tak je dosť možné, že tú spoločnú budúcnosť nemyslel až tak vážne a teraz nevie, ako z toho von, tak sa správa ako chuj a dúfa, že teba to omrzí prvú a on nebude za hajzla, čo ti dal nádej a potom sa na všetko vykašlal...

dilino
7. feb 2016

ked ti nadava a uraža ťa to tak začina a konči nasilim budeš neskôr tyrana a nadavky sa budu stupňovať a v poriadku asi celkom to v hlave nema ked po chvili povie že to tak nemyslel to je akože čo počuj zbaľ sa a odijd od ňeho kym je čas kym nemate deti ako ti tu radia ostane mamičky potom už bude veľmi neskoro držim palce tu plany o spoločnom živote nepripadaju v uvahu ked pišeš že ako sa k tebe chova je to nezodpovedny chlap a ešte určite by si sa mala riadiť heslom ak chceš poznať chlapa opij ho to znamena aky bude v opitosti tak sa bude chovať k tebe bude ti nadavať mlatiť ťa a načo ti to je odstup s kratšej cesty a maš pokoj si mlada určite si niekoho najdeš.

pillipilli
7. feb 2016

Uprimne, ja by som mu povedala asi len tolko kebyze mi povie ze som kurva ze takeho kokota je lepsie sterilizovat aby sa nerozmnozoval.
Uvedom si jedno ako sa k tebe sprava a to nemas este s nim deti, asi nastastie. Jednoznacne je zakomplexovane hovado ktore si svoju frustraciu vybija na tebe. Myslim si ze ak s nim ostanes budes zo zivota velmi sklamana.
Takto sa nesprava milujuci clovek, vies ta opantanost po case pominie , hlavne je si vazit cloveka a chvile s nim stravene. Ak ty dokazes sa spravat normalne skus sa zamysliet ci je to partner pre teba akeho od zivota ocakavas.
Predstav si ze mate deti , to ti bude aj pred nimi nadavat??? No ver tomu ze ano... Drzim ti palce

bobulazelena
7. feb 2016

@vevi615 no tak bud s nim...mne to trvalo tiez 4 roky kym som pochopila ze tak nechcem zit. Len si pre boha s nim neurob dieta, potom by sa ti to neskutocne skomplikovalo. Ale osobne si myslim, ze je len otazka casu, kym pojdete od seba. On bude stale taky isty, pokial nie horsi, ved mu to v ppodstate uplne v pohode prechadza a ty sa bud jedneho dna z toho zblaznis alebo od neho odides. A cim dlhsie ti bude trvat kym od neho odides, tam mensie sebavedomie budes mat. Aspon u mna to tak bolo

katka1981
7. feb 2016

@vevi615, riesenie je uplne jednoduche, vztah ukoncit cim skor. Lepsie to nebude a nadavky bude hovorit aj detom. Bud rada, ze sa prejavil teraz, kedy je cas odist. Keby ste mali deti, je to tazsie. Naozaj cim skor to ukonci.

stevvvka
7. feb 2016

Dam ruku do ohna ze raz pride aj facka dospely clovek musi ovladat svoje naalady. Otoc sa, odid a nevrat sa. Bez diskusie

nikuliak
7. feb 2016

Nadavkami to zacne a skoncit moze fyzickym utokom. :( S takym by som nebola!

lintu
7. feb 2016

a to si robila všetko len podľa toho, ako on chcel? On sa ti v ničom nemusel prispôsobovať? Poznám taký prípad. Nevážil si, nerešpektoval.... Ona sa stala preňho len automatikou, ktorá ho časom nudila až o ňu nakoniec stratil úplný záujem. Veľmi zlý prístup, keď sa len jedna strana prispôsobuje a maká podľa pokynov len aby nevyvolávala hádky a aby ju ten druhý neprestal mať rád....

katka1981
7. feb 2016

@vevi615, nehladaj chybu v sebe!!!! Mas len jednu chybu, ze si este s nim.

bonaqa2013
7. feb 2016

utekáááj od neho preč. už aj včera bolo neskoro. Radím z vlastnej skúsenosti.... To nie je človek, to je HOVADO.