Zákerná svokra

6. jún 2022

Ahojte píšem znovu nedávno som písala ze som tehotná a svokra nereagovala ale už ma vytáča ze ona ani nezavola ako som na tom vsetko sa v jej živote točí len okolo jej synov zato ze jej syn wi urobil deti z prvou picou co spoznal a nechodí do roboty po novom vo všetkom ich podporuje či s peniazmi či zo všetkým stravou môjmu mužovi ona nedala v živote nič ani nášmu synovi ani narodeniny nevie kedy mal Hlavne ze jednému synovi dá všetko kupuje auta dava peniaze a on chodí po hernach ďalší jej syn a jeho si myslia ze keď rodila predcasne sa ideme všetci zblázniť z toho mňa sa nikto nepýta qko je mne a pritom mam astmu chodím do roboty starám sa o syna moju švagrinu nejdem ani spomínať namyslená pani hore hlava bez chlapa a deti vie najlepšie všetko o každom povedzte co robit ako dat priucku mojej svokre aby brala do úvahy aj môjho muža a mňa nie len ostatne deti svokor je alkoholik ktorý robí problému ale aspoň nerobí rozdiely

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bosorka2302
6. jún 2022
beata110
6. jún 2022

Ja by som bola rada ze ani neinformuje o nas aspon by som mala od takej hyeny pokoj. Cim menej chodi a cim menej vola tym lepsie.

katarinka89
6. jún 2022

Načo tu chýbajú takí ľudia ktorí sa o teba nezaujímajú? Nejde o priucku- keď niekto nechce tak ho nútiť nemôžeš q treba sa vyhýbať takým ľuďom a nie vnucovať.....

ukulela
6. jún 2022

No, priprav sa na riadny nátresk. A máš aj za čo.
1. Si závistlivá.
2. Si protivná.
3. Píšeš ako mongol.
...........,,,,,,,,,,,,..............,,,,,,,, .....,,,, tu máš pár interpunkčných znamienok do zásoby ....
A hlavne nerob nič, kým nezmeníš postoj k životu.

pribinak
6. jún 2022

Ja plne chápem tvoju svokru, že ti ani nezavolá, však sa musí báť, chudera jedna, však by si ju hádam aj zozrala cez telefón.

Ehm, pre zdravý vývoj plodu v maternici odporúčam zvýšiť dávky magnezia na maximum

dskjhfdlkdjhl
6. jún 2022

To musi byt strasne zakerna svokra, ked takej inteligentnej a jemnej osobke ani nezavola, ani nic nekupi, strasne volaco. Mala by si si voodoo babiku zohnat a pekne na do nej😝

dzulli1980
6. jún 2022

Svokra je "len" svokra ... ona nemá povinnosť sa o Teba zaujímať ... si dospelá, svojprávna ... Bože, mať takéto "problémy" ... toľko zla, nenávisti, pomstychtivosti je v ľuďoch ... Tvoja svokra nemusí absolútne nič ... nad sebou sa zamysli.

autor
6. jún 2022

.

kate211
6. jún 2022

A tvoja svokra ma k tebe nejake povinnosti? Nie. Tak stis volume a premyslaj ako byt samostatnou. Nejaky cas z nudy ti to uberie.

solange7
6. jún 2022

Jezis ty si riadne hovado. Daj prosim ta svokre, svagrom, svagrinej a inym clenom rodiny pokoj. Isto sa im mimo tvojej pritomnosti lahsie funguje.

lesana25
6. jún 2022

Aký išiel, takú našiel.

solange7
6. jún 2022

Este som zabudla dodat... Ako si spominala, ze si svokrin syn spravil dieta s prvou picou, myslela som ze hovoris o sebe. 😀 dobru noc.

gabu_lienka
6. jún 2022

Rodinka uzasnych 🤣 co ti brani zit si svoj zivot a nestarat sa, co riesi/neriesi svokra a svagrovci? Staraj sa o seba, svojho muza, deti a ostatni nech ta netrapia

beata110
6. jún 2022

@beata110 alebo skor ci chces mat v tehotenstve pokoj lebo ona asi chce mat pokoj od teba

pukina
6. jún 2022

"zato ze jej syn wi urobil deti z prvou picou co spoznal "

si sa este pekne popisala 😂

bessie12
6. jún 2022

@pukina prave som to chcela napisat. Predbehla si ma 😂😂😂😂 Ako to jej vyjadrovanie a stylom ako to napisala ... Radsej sa zdrzim komentara.

miadi
6. jún 2022

YOLO - you only live once. Zijes len raz. Si tehotna a plna jedu davaj na seba viac pozor mozes uskodit babatku! Neries druhych astmu si tou negativitou a samonasieranim len zhorsujes. Nevenuj svoju energiu ludom ktorych nemas rada ale ludom ktorych milujes a hnet ti bude lepsie. So svokrou nežijes Hlavne ze vychovala tvojho uzasneho muza nieco dobre mu urcite do života dala. A Hlavne ze sa o teba zaujima on!

gabu_lienka
6. jún 2022
lalenka33
6. jún 2022

Svokra rozdáva tvoje peniaze či svoje? Sorry, ale takú nevestu, švagrinú, ženu ako si ty by som nechcela za nič na svete a tiež by som sa o teba nezaujimála. Koľko závisti a nenávosti v jednom príspevku. Asi ťa prekukla, tak si radšej drží odstup a dobre robí.

natalienka12
7. jún 2022

Jéj, koľká nespravodliosť a krivda, chúďatko moje, že si svokra dovoľuje rozdávať svoje peniaze iným synom a tebe nevestičke nič nedá, ani nezavolá, či ťa chuďatko nebolí brušenko, keď si tehotnučká. 😀

janka54321
7. jún 2022

Začni si svoj život, s mužom. ..a s detmi, velmi si negativna a len sebe v konečnom dôsledku škodis....svorka náma záujem, tak sa nevnucuj a zi si svoje

aurora33
7. jún 2022

No neviem kto je tu zákerný, ale taký jedovatý výlev som už dávno nečítala.

mogaa
7. jún 2022

hlavne že ty máš k svokre aj švagrinej milujúci vzťah.....

bimbambim
7. jún 2022

V prvom rade začni od seba nezavid ,že rozdáva peniaze a tebe nie nemá prečo nie si jej dcéra ani syn.po druhé spoliehajú sa iba na seba od ostať never nič ani od svojich rodičov.Po tretie čo by si chcela? Máš pravdu tým máš teda peniaze máš kde bývať , čakáš bábo čo viac si môžeš priať?a to že svokra stále je to cudzí človek pre teba žiť s ňou nebudeš

moonlight1210
7. jún 2022

“ svokor je alkoholik ktorý robí problému ale aspoň nerobí rozdiely”

To ako ze robi problemy vsetkym bez rozdielu. Ci?

tykat
7. jún 2022

A teda ty si myslis ze svokra je problem? 😁

makova333
7. jún 2022

Ja som team svokra. Tiez by som ti nezavolala. Dovodov by bolo...

danica2711
7. jún 2022

ak aj rozprávaš tak hystericky, jedovito, hnusne a v podstate ťažko zrozumiteľne ako píšeš, nečuduj sa, že sa celá rodina od teba drží čím najďalej

rebellefleur
7. jún 2022

Btw tehotenstvo je choroba? 😉🤣😁🙈