Zaľúbená neter

milena866
7. sep 2020

Baby potrebujem poradiť nejde o mňa ale o moju neter ...
No k veci 😂 začala si písať s jedným chalanom a on ju zavolal von no bol tam on a ďalši dvaja chalani . Ale toho chalana poznala aj jej sestranica tak ju zobrala zo sebou ... Ako to zvykom býva že sa do nej ten chalan zaľúbil ten s ktorým si písala ale zaľúbil sa do nej aj jeden s tej partie . Teraz ten prvý ma na ňu nervy pretože si písala nieco s tým druhým ale nič také tam nebolo čítala som to . Ja zase teraz fakt nechápem zaco sa na ňu ten prvý urazil 😂ako zase on sa jej páči a on to nevie . A teraz sa má pýta čo na urobiť má mu napísať alebo nie lebo není sú v kontakte . Ja by som mu nenapísala ale je to môj názor no 😏😏😏

pravdivy_chlap
7. sep 2020

kapustnica sa vari na hrade nie v hrnci...

milena866
autor
7. sep 2020
osky
7. sep 2020

To je ako v skolke...fakt.
Ved tak,ktory sa vlastne paci jej?
S tym nech teda zacne chodit.
Pokial ten urazeny nevie,ze ona o neho stoji,tak ak mu ani nenapise,on sa to nema ako i ak dozvediet...
Dali si schodzku,cize chceli cosi zacinat...
Ked obaja budu hrat hrdych,tak sko cia skor nez vobec zacnu.
Kde je problem napisat-pocuj,stretnime sa niekde len my dvaja.nech mame klud...?
A nech si pokecaju,vyjasnia veci...
Vsak normalne...

milena866
autor
7. sep 2020

@osky pretože on ju nechce ani vidieť to je problém.

milena866
autor
7. sep 2020

@osky a vlastné ona povedala tomu druhému že snim nechce nič riešiť

amelia000
7. sep 2020

@milena866 ach tie detske lasky :D no ked ten ju nechce ani vidiet a druhemu povedala ze nic z neho. Tak nech sa vyserie na urazlivku a najde si tretieho :D

fokuska
7. sep 2020

@milena866 Citam to, citam a stale je to zamotane - "do nej" to sa vztahuje cely cas len na neter, ci aj na tu sesternicu? Ak len na neter, nechapem na co sa vobec spomina sesternica.
Cize neter si pisala s chlapcom, ktory sa jej zapacil, on sa do nej tiez zalubil, ale on vlastne nevie ze sa jej paci. Stretli sa aj s jeho partiou a jeden dalsi z tejto partie sa do nej tiez zalubil.
Neter si teraz s tym prvym nepise, nie su v kontakte, lebo on sa hneva, ze si pisala aj s tym druhym?

Nech sa teda rozhodne, ktory sa jej paci a s ktorm by sa chcela spoznat blizsie - tomu nech to povie a tomu druhemu nech da jasne najavo ze nebude nic viac ako kamaratstvo, lebo ma zaujem o ineho. Kazdy bude vediet na com je.

Ale ocividne ma neter aj chlapci -nast rokov, cize je bezne ze tomu sa pacim ale on mi to nepovie, mne sa zas paci ten ale nedam to najavo, napisem si s tym aj s tym, tento to zisti a urazi sa... a telenovela ao vysita :D

henrietkatr
7. sep 2020

JA BY SOM LEN CHCELA VEDIET, PRECO TO RIESIS TY

fokuska
7. sep 2020

@henrietkatr Vypni si uz konecne caps lock

milena866
autor
7. sep 2020

@henrietkatr pretože chce radu ja som mala tak Max vzťahy a to mi vždy písali prvý 😂

milena866
autor
7. sep 2020

@fokuska no ten prvý sa snu nebaví vymazal ju s FB povedal že už to nerieši

fokuska
7. sep 2020

@milena866 Tak na neho asi bude musiet zabudnut. Co ine sa tu da poradit... s druhy ked chce, nech si pise, ked sa jej nepaci a nechce ho ani za kamarata, tak nech si nepise ani s nim. pride ina partia, ine znamosti.

masha185
7. sep 2020

Nech si s ním ani nezačína keď žiarli ešte ani spolu nie sú...len ju bude trápiť scénami....A veď to je nakoniec jeho problém, keby nebol strachoprt tak si na rande nevolá kamošov...🙄

milena866
autor
7. sep 2020

@masha185 ja to tiež nechápem ako veď nič zle neurobila všetký správy som čítala ... Ale ona je ozaj smutná je mi jej ľúto

masha185
7. sep 2020

@milena866 Takých ešte bude :D ...baba nech nevešia hlavu ak sa urazil teraz na toto vo "vzťahu" by ju terorizoval, zakazoval prikazoval poprípade citovo vydieral ...vysvetli jej, že takého určite nechce 🙂 že chalan je nedozretý, má nízke sebavedomie a preto raguje takto...

milena866
autor
7. sep 2020

@masha185 skúšala som to ale márne ona furt že ho chce a atď 😏

masha185
7. sep 2020

@milena866 Ešte jedna finta...ak si ho prestane všímať a chalan má fakt záujem, tak on dolezie aj sám ...s otázkou čo sa stalo, prečo sa s ním nebaví 😂

milena866
autor
7. sep 2020

@masha185 no podľa mňa ju tak moc nechcel . Pretože keby ju ozaj chcel tak sa takto nezachová

osky
7. sep 2020

@milena866 no vidis,pripad vyrieseny.
Presne.
Aj ...nastrocny by o nu bojoval,keby ozaj chcel.

Mne je len zvlastne,ze to riesis ty,ze neter sa ti zdoverila takto...no...take dost netradicne to je...

milena866
autor
7. sep 2020

@osky no ja viem ale ozaj nemám od koho ďalšie rady 😏 a jej kamošky jej vravia nech mu skúsi napísať preto nevie čo urobiť 😏 a ja tiež nie 😂

cacianka
8. sep 2020

Taketo infatilne temy su vhodne riesit v Bravo.
Mk je pre dospelych