Čo si myslíme o mojom zaľúbení?

majk0986542257
2. dec 2020

ahojte co si o tom myslite?
Prvom rade som Rómka, a môj fr je biely. On ma 20
Prvom rade začali sme si písať cez baddo, po niekoľkých mesiacov na instagram 🙂veľmi sme si rozumeli, vždy keď bol prihlásený písali sme si on veľa pracuje takže nebol často prihlásený. ale mne to nevadilo, ja som sa pri písaní zaľúbila, začala som cítim medzi nami puto, cele dni som len na neho myslela a stále to tak cítim on my vždy písal komplimenty, nebol to žiadny uchylak, všetko bolo v pohode aj keď nechodil často na instagram nevadilo mi to vždy sa mi ospravedlňoval že nemal čas kvôli práci, vždy mi písal ze ma miluje, čo pre neho znamenam že sa mu to ešte nestalo aby sa tak skoro zamiloval. Ja som mu verila, ja som to tak isto cítila a stále cítim no ale musela som si overiť ci mi píše pravdu urobila som si falošný ig písala som s nim a on napísal ze cigánov rad nemá, že rómske baby ho nezaujímajú pritom ja som Rómka, no vtedy som to nebrala vážne, povedala som si nie sme ešte spolu dali sme sa do kopy v júli, hneď ako ma videl pobozkal ma, všetko bolo také pekne no problém nastal keď sme boli spolu 1 mesiac videla som ze jednej babe komentuje fotky, a aj ona jemu komentáre zo srdiečkami, ta baba je tiež Rómka,mne už hneď neodpisoval čakala som aj 20,30min pokým odpísal vyhovoril sa na to ze pracuje nemá čas. no napísala som mu kto je ta baba, on že kamarátka s ktorou sa pozná veľmi dlho ja som potom napísala tej babe že čo chce od môjho frajera, ona hneď vedela že myslím jeho že ona nevedela že ma frajerku, že to jej nepísal, a že sú len kamaráti, že píšu spolu 4 dní akurát 4 dní ma trosku ignoroval, že mali ísť spolu na penzión ona je single, ona jeho vraj pozvala na penzión no vraj nešli. Potom ta baba napísala jemu že jej písala jeho frajerka on mi napísal prečo si jej napísala ja som mu všetko vysvetlila že žiarlim, ale že mu to prepáčim on na to je to len kamarátka a zablokoval ma. Čo som mala robiť? podotýkam mne nikdy žiaden komentár nenapísal, a keď som mu ja napísala komentár vymazal ho iným babám písal že nieje zadaný, poprosila som kamošku nech mu na napíše, on samozrejme nevedel že je to moja kamoška že je single, a že môžu ísť spolu von . Urobila som si druhý ig a stále mu písala po mesiaci mi začal písať a tým ze už ma nechce, že na neľúbi, že chce to so mnou ukončiť, a chce byť len kamarát ja na to že ako si mohol na mňa tak rýchlo zabudnúť? On na to stáva sa. Písali sme si on mi po rad dňoch napísal ze mi dáva ešte jednu šancu ale že si zaslúžil druhú šancu ja som mu napísala že aj on urobil chyby že nieje žiadne neviniatko, odpustila som mu pod podmienkou že to už robiť nebude, ja som mu sľúbila že mu nebudem písať cez falošný ig ani cez kamarátkym ig, on sa ku. Mne začal správať inak, žiadne komplimenty, nič pekne mi nepíše už, 😔keď mu píšem kedy ideme von vyhovára sa že má veľa prace, keď je prihlásený na instagram a neodpisuje hneď vyhovára sa tiež na prácu pritom ja viem čo robí lajkuje babám fotky a každý deň dajakú novú babu sleduje na instagrame, dakedy sa stane že nejaké fotky babám okomentuje buď len ❤️ 💥alebo woou mne nikdy žiadny komentár nenapísal a môj komentár vymazal 🤷‍♀️jednu fotku mi minule lajkol a dnes vidím už nieje od neho lajknutá ani na na ig nesleduje iba ja jeho 😏 keďže takto hrozne sa ku mne správa, urobila som si ďalší falošný ig,Samozrejme fotky, sledovatelia napísala som ahoj hneď odpísal čo ja čakám dakedy aj 2 hodiny pokým odpíše, písala som a nim cez falošný ig vždy hneď odpísal a keď som mu napísal si zadaný on ze a to nie je jedno? a ja na to že potom asi si on na to ja som nenapísal že som zadaný. Prestala som písať 🤷‍♀️a on potom zistil že to ja.. a terás sa zase on na mňa hnevá že ako si to chcem u neho vyžehliť že som ho sklamala, že keď budem toto robiť už jeho nebudem 😐prosila som ho niekoľko krát napíš si so profilu že si zadaný alebo označ ma že so mnou chodíš on na to Vždy dobre napíšem to no ale stále nič 😏je jasne že píše a inými keďže prihlásený no neodpisuje hneď a ako som písala na môj falošný ig hneď odpisoval takže mne odpisuje asi medzi poslednými, niekoľko krát som mu písala že na len trápi, nech mi dokáže že ma má rád, že neklame, ak mu na mňe záleží nech urobí dačo aby som nebola smutná, a keď mu na mne nezáleží že nech nechá tak, stale píše ze všetko napraví ale že nevie ako čakám už 1 mesiac aby to všetko napravil no nič, ani nič pekne mi nevie napísal žiadny kompliment no iným babám lajkovať a nejaké fotky komentovať vie no mne nič 🤔..
Za to všetko mi ani raz nenapísal prepáč.
Samozrejme terás sa on hnevá na mňa že som mu písala na falošný ig pritom ja som ta ktorá by sa mala hnevať keďže sa ku mne nespráva pekne, Vôbec žiadna snaha, Ale vraj napraví všetko, ja som ta ktorá by sa mala hnevať, keďže je taky aký je ku mne, určite vypisuje iným babám, keďže ja čakám ako sprostá 10,20,30,niekedy aj 2 hodiny pokým odpiše ale cez môj falošný ig hneď odpísal ale mne na moju spravu po 2 hodinách 🤷‍♀️a on je ten nahnevý, ja som ta vinna a on je neviňiatko vždy som k nemu chápava, ohľaduplná snažím sa ho pochopiť ale toto je na mňa priveľa 😏on sa vôbec nepotešil a terás km čaká aký si to uňho všetko napravím. Už dlho som s nim nebola von, už niekoľko krát som mu písala ze kedy ma čas že by bolo načase aby sme išli von a o všetkom porozprávali, on ze posledne mesiace veľa pracuje, 🤷‍♀️takže nevenuje sa mi, ani s nim poriadne nepíšem keďže neskoro odpisuje.. on je urazený a terás ja mam to napraviť, ja som ho sklamala je zvedavý ako to uňho napravím ale on Vôbec nič za tie veci co urobil nenapravil stále čakám na jeho skutky🤔ja už nevládzem.

komentuje fotky, a ona jemu, rôzne komentáre zo srdiečkami

petamich
2. dec 2020

@majk0986542257 v prvom rade zial ty nemas frajera :( zahladela si sa do chorobneho badoo/IG namotavaca, ktory si pise s x babami a ked sa mu chyti nejaka zaujimavejsia teba odkopne, takze asi tak, skoda s nim stracat cas, so ziadnou sa poriadne nestretne, so ziadnu to nemysli vazne, len mu to hladka ego ako sa chytate a ktovie ci nema doma vaznu znamost

pribinak
2. dec 2020

Zlatko koľko máš rokov? 14?

majk0986542257
autor
2. dec 2020
majk0986542257
autor
2. dec 2020

Teda o pár mesiacov budem mat 17

domak2
2. dec 2020

@majk0986542257 áno, sklamala si ho. Za trest ho zablokuj kde môžeš, začni robiť niečo úplne iné čo ťa baví a kedykoľvek si na neho spomenieš, tak si povedz ako dobre že už ho nemusím riesit.
Do budúcnosti si začni budovať sebavedomie a sebalasku aby ťa takíto debili tak ľahko nenamotali. 😊

0silvia0
2. dec 2020

@majk0986542257 si strasne vlezla a naivna. Vyhodi ta dvermi, vlezies cez okno. Si otravna, nechce ta. Co nechapes na tom, ze ste skoncili?

negymama
2. dec 2020

najdi si ozajstneho frajera, nie tuto virtualnu atrapu. sa cudujem ze sa mu tolko pchas. Podla pisania si celkom inteligentna, s dobrou gramatikou. Mlada 17 rocna a zivot pred sebou.

majk0986542257
autor
2. dec 2020

@negymama niekoľko dní som ho ignorovala, neodpisovala no on začal mi zase písať

baloo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
2. dec 2020

@majk0986542257 kašli na neho a nájdi si niekoho reálneho

negymama
2. dec 2020

@majk0986542257 tak ho blokni, ignoruj. nezvyknem mam sproste reci, ale ser nanho.

majk0986542257
autor
2. dec 2020

@majk0986542257 bola som a nim von...ale už sme sa par mesiace nevideli

annamarin
2. dec 2020

Takýto chlapi bohužiaľ existujú. On si ťa drží jak poistku. Neľúbi ťa. Nie je to tvoja vina. Proste je taký typ chlapa. Ty keď chces byt stastna a mat poriadneho frajera, tak na neho zabudni. Su aj dobrí chlapi, co si vazia svoje frajerky. Nevypisuju iným a nezatlkaju, ze su zadani. Rozhodni sa jakeho chlapa chces ty. 😃 Inak ked ti mozem poradit, tak sa tak nevnucuj. Velmi na nom lipnes. Ty by si si mala uvedomiť, že ked mas potrebu si robiť falosne profily, tak je niečo velmi velmi zle. Ked ta nerobi stastnou, vypisuje inym, komentuje a na teba zabuda, tak by si si mala povedať, že taky vztah ti nestoji za to. Falošný profil ti ako pomoze s tou situaciou? Akurat samu seba tryznis. Ked si nezaslúži tvoju dôveru, nezaslúži si ani teba. Mas na to byt s niekym lepsim. A lepsie od takeho hrozneho fagana sa lahko hlada. 😃😃

noami12
2. dec 2020

@majk0986542257 prepáč ale nedočítala som to ani do konca, lebo normálneho chlapa na badoo nenájdeš z vlastnej skúsenosti viem. A toto sú typický chlapy ktorý z bada co po chvíľke píšu ako ta milujú.. Ale pritom si vypisujú stále z inými. Mala som kedysi podobnú skúsenosť, chalan mega fešák aj na rande bol ako gentleman.. No keď mi po týždni stretávania povedal ze ma miluje, nebolo mi všetko jedno ( nemám rada keď niekdo len tak povie také silné slová) tak som si držala trosku odstup lebo už som o tom mala mienku, po mesiaci som zistila ze tiež na badoo aj na instagrame si píše s ďalšími x dievčatami a to len vďaka tomu ze mu nejaká odpísala keď mi niečo ukazoval na telefóne, ale v živote som sa neznížila aby som nejakej písala, lebo v prvom rade on ma vedieť ci ma vzťah a ci ma niekoho rád alebo ci to berie len ako úlet. Takže som sa naňho vykaslala, 2 dni sa mi prosil, vypisoval, vyvolával a po 2 dňoch zabudol ( veľmi rýchlo na to ze mi povedal ze ma miluje 😂) a dokonca to ťahal popri mne aj s ďalšou. Bol šikovný, neviem kedy stíhal aj ju. Nakoľko od rána od 7 do 16 pracoval a od 18 sme trávili čas spolu a to som uňho aj prespavala a medzi tým keď sme spolu neboli, volali sme, písali stále 😂 takže týmto ti chcem povedať ze na badoo sú veľmi šikovný debili, ktorý vedia ako poblaznit hlavu a už majú svoje bohaté skúsenosti že kľudne stihnú aj 2 😂

annamarin
2. dec 2020

Chlap by mal obletovat teba, nie ty chlapa.😃

majk0986542257
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majk0986542257
autor
2. dec 2020

Nemali sme spolu sex.. Ja som neskúsena panna, nespali sme spolu...

annamarin
2. dec 2020

Nemusi s tebou chciet spať. Staci ze mu nahanas ego, ze mu vypisujes a on sa citi dobre, ze dakto o neho stoji. 😃

nistika
2. dec 2020

@majk0986542257 waaaaaaau docitala som to, naco som nesmierne hrda....teraz k teme na otazky si si odpovedala sama: ano ty si ta ktora by mala byt nasrata...a z jeho strany ziadna snaha....ked si das tieto veci dohromady co ti vychadza?

majk0986542257
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nistika
2. dec 2020

@majk0986542257 to ti vychadza z toho ze by si mala byt na neho nasrata a z jeho strany nevychadza ziadna snaha?

majk0986542257
autor
2. dec 2020

@nistika niekedy mam pocit že si ma. Len drží že ma. Aspoň nejaku náhradu. Že keď žiadne aspoň ja.. Nemali sme sex. Tak možno mu ide o panenstvo

nistika
2. dec 2020

@majk0986542257 a bola by si radsej ak by mu islo o panenstvo, ci o to aby mal nahradu? zalezi na tom?

majk0986542257
autor
2. dec 2020

@nistika poviem ti takto.. som k nemu až veľmi chápava ohľaduplna al iné baby to pochopiť neviem 🤷‍♀️má umňa lásku, dôveru, a pochopenie niesom taka ktorá sa za všetko hnevá.. Vždy som sa ho snažila pochopiť.. dala som mu šancu stále sa snažím vládať, len preto lebo chce mi všetko dokázať 🤷‍♀️ale nevie ako

nistika
2. dec 2020

@majk0986542257 urcite chce ti nieco dokazat? nie chce si nieco dokazat? co by si chcela ty vlastne?

annamarin
2. dec 2020

Ale on ťa len zdržuje, nič ti nechce dokázať.😃 Kráti si čas a berie ho rad aj tebe.

kristina2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majk0986542257
autor
2. dec 2020

@nistika no vraj chce dokázať mi že som jeho jediná, že ma berie za svoju fr, a ze ma. Má rád. A co od neho očakávam ako by mi všetko mohol dokázať? No a tým ze si na. Sociálne siete napíše že je zadaný, spoločné foto, že ma budú poznať aj jeho kamaráti, rodina a napr ze hocikedy keď to bude najmenej čakať skontrolujem si jeho mobil

kristina2015
2. dec 2020

@majk0986542257 Ja si myslím ,že pokiaľ spolu nie ste oficiálne ,čo nie ste si môže komentovať čo chce a komu chce. A aj v pohode na rande môže ísť . Že by si sa mala popozerať po niekom inom ,sebe hodiacom mládencovi

majk0986542257
autor
2. dec 2020

@kristina2015 oficiálne sme sa dalo do kopy.5 mesiacov spolu chodíme