Zdôverila som sa priateľovi a on ma sklamal

5. jan 2023

Ahojte...možno to budete brat ako hlúposť, ale mam to na srdci tak chcem sa s vami poradiť. V práci som sa niečo dozvedela od kolegyni co povedal jeden kolega ( o mne a frajerovi), viem že si to nevymyslela, lebo nemala odkiaľ to vedieť jedine od neho. A ja som frajerovi povedala o tom a on napísal môjmu kolegovi ( ( to čo povedal bola úplná banalnosť). Mal nato kaslať. Ale chcela som frajerovi o tom povedať, keďže bývame spolu a dôverujem mu. Ale sklamal ma on napísal na facebooku tomu kolegovi. Ja nechápem, kde sa stratila dôvera. Zacal kričať namna ze mam mu dat jeho fb účet, ze ide mu napísať. Zobral si mobil, našiel si jeho meno a priezvisko a mu napísal. A v tej chvíli som mu povedala, že končím s nim. Urobil mi hanbu a dokázal mi to, že čo ja mu poviem tak ide rozkrikovať. Sklamalo ma to, na plnej čiare.

jana_eyre_2
6. jan 2023

A teba vôbec nenasralo že tvoj kolega roztrubuje veci ktoré si mu povedala a hneváš sa na priateľa že sa ohradil? 😳

slovakboy
6. jan 2023

Ale prečo vzťahuješ hanbu na seba? Akú hanbu ti urobil tvoj priateľ? Hanbu má ten kolega predsa. Len je divné zas, že ten tvoj priateľ sa necháva vytočiť nejakou banalitou a ešte ťa donúti aby si mu dala fb adresu toho tvojho kolegu. Čo ny sa stalo keby si mu ju nedala? Niekto v tom kruhu to mohol zastaviť a mohla si to byt ty. Keď ti záležalo aby sa to neeskalovalo. A ja si myslím že teba netrapi tá hanba u kolegu ale to “znásilnenie” od tvojho priateľa. Je tak? Potom možno dobre že sa rozchádzate. Lebo to už pre teba banalita nie je.
A ani pre mňa. Ja by som nikdy nenútil nikoho aby mi dal na niekoho kontakt. Proste bol zúrivý a pomstychtivý.

0kristina0
6. jan 2023

Este je tu moznost ze sa ti ten kolega paci, preto ta hanba?

slovakboy
6. jan 2023

@0kristina0 no ale je to klebetník. Chlapi nezvyknú klebetiť ale keď už, tak to stojí za to. Sú horší ako ženy.

kluska
6. jan 2023

to urcite nebola banalita ;)

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz