Žiarlivá sestra

1. feb 2024

Ahojte,mám manžela sme spolu už cez 6 rokov a má naozaj žiarlivú sestru, ktorá už má vyše 32 a má dieťa teraz nastáva ten “problém”, že to svoje dieťa využíva nato aby môj manžel tam stále chodil, chodil s ňou preňho do škôlky atď..už mi je fakt z toho na nič ja nezakazujem aby sa spolu stretávali niesom taká, ale nebavím sa s ňou už od začiatku chcela nás rozoštvať má čudnú povahu vhodná psychiatrie..už vlastná mama ju upozorňuje aby sa krotila a nelepila na môjho manžela predsa to je jej brat,že to už prechádza svoje hranice..keď sa pred ňou spomenulo, že by sme už aj my chceli vlastné dieťa ..tú tvár si neviete predstaviť až nasratá bola ako keby jak si to my vôbec môžme dovoliť o takom uvažovať..manžel raz stojí na mojej raz na jej strane sama ho niekedy nechápem tažké to je aj preňho ja viem ani nechcem aby sa medzi nami rozhodoval bože chráň len proste aby už fakt nerobil také veci s ňou na čo má to jej dieťa vlastného otca a nie môjho manžela..a mňa to potom trápi,že kvôli dieťaťu tam stále chodí lebo to proste ona využíva a my ešte nemáme (pracujeme na ňom no zatiaľ sa nedarí) a cítim sa zle keď ich vidím spolu ako letí za tým malým, ktoré my ešte nemáme ..a potom mi trepne jeho sestra medzi oči keď tam manžel nieje, že jaj každý si myslel kto išiel okolo, že my máme spolu to dieťa..chápete? Naschval a nadarmo si poviem, že ma to nezaujíma ale bolia ma tie slová..

anjelicek26
1. feb 2024

Ale ved on je jeho ujo, nie? Ako chapem, ze je toho kontaktu v tvojich ociach privela, ale o tomto je rodina, mat vztah aj zo synovcom... problem vidim v sestrinom manzelovi, co sestre evidentne dostatocne zo synom nepomaha... ono prave ta hlaska, ze si uz ostatni pomaly myslia, ze je to ich spolocne dieta - myslim, ze to boli vnutorne - a riadne - hlavne ju samotnu... ze brat musi suplovat, co sa ocakava od otca dietata...

Pozri skus to trochu brat tak, ze muz ma vztah k detom, vase male, ked sa narodi, bude na rukach nosit a tebe maximalne pomahat, vidis, aky ma pozitivny vztah k detom.

autor
1. feb 2024

Lenže ona svôjho manžela nerešpektuje stále po ňom kričí nemá problém mu pred nami aj tresknúť a to mi nepríde normálne tak keby sa správam k svôjmu manželovi tak by sa tiež namňa z vysoka vykašlal..

zuzanka.zuzu
1. feb 2024

hlavne neziarli na sestru 😂 a po druhé, je to jeho krv, doslova, tak kam by mal chodiť keď nie za rodinou? do krčmy? bola by si spokojnejšia? mieru si už musí ustrážiť sám. ale ty prestaň s týmto ani neviem čím 🙄 neprepina ti zo snaženia?

autor
1. feb 2024

Sa Vám to ľahko povie keď ju nepoznáte..

autor
1. feb 2024

So všetkým ma opakuje..prefarbila som si vlasy prefarbila si tiež, kúpila som si telefón kúpila si tiež a všetko na komplet také isté neustále sa pozerá kam ideme a idú tam tiež sliedi po nás neustále

janinah
1. feb 2024

Jediný kto by tu mohol a mal zmeniť svoje správanie je tvoj manžel.

zuzanka.zuzu
1. feb 2024

a prečo riešiš ich manželstvo? ahaaaa očividne preto lebo nevieš pohnúť želaným smerom so svojím manželstvom 😉

simona20201309
1. feb 2024

Asi to nechceš počuť, ale skôr ty žiarliš na to, že ona ma dieťa. A prečo pre neho občas nejdete spolu? Prečo sa na to nepozeras skôr tak, že bude pravdepodobne skvelý otec?
Určite je frustrujuce nemoct mat vlastne deti, ale nezameriavaj všetku zlosť proti švagrine.
Keď vynyslis iný program na poobedie, odmietne ho, alebo ti da prednosť? Alebo sa ide radšej prejsť pre to dieťa do škôlky, ako má s tebou sedieť doma pred TV?

anjelicek26
1. feb 2024

Autorka ale to je v rodine normalne... ja zo sestrami bezne kupujem rovnake doplnky do kuchyne, radime sa ohladne kupi mobilu, dokonca na krb mame kupene uplne rovnaky ventilator, lebo je proste mega 😂 Vylety zdielat nemozeme, zijeme daleko od seba 😂 Ale ked poviem, ze ideme s deckami vecer na plavaren - a sestra mi povie, ze super napad, pojdeme tiez, tak to mam brat negativne? Prosim skus stat trolinku nad vecou... musis...sama sebe robis zlu naladu zbytocne kvoli tomu...

autor
1. feb 2024

Ale dohodli ste sa na tom a nie že jaj toto pridala teraz tak si to idem aj ja kúpiť

autor
1. feb 2024

Ja sa s ňou nebavím odkedy ju poznám a dieťa má iba 3 roky od začiatku sa správala takto nieje to teraz iba kvôli dieťatu nebaví sa s ňou vlastná mama a celá jej rodina tak asi majú dôvod..nejdeme pre jej dieťa občas spolu, pretože ma nemá v láske minule som išla k svokre a radšej ani neprišla,pretože som tam bola ja ..pritom som jej nikdy nič zlé nespravila práve naopak vždy sa snažím byť milá a ústretová narozdiel od nej

danieli
1. feb 2024

Ako neviem, ale si inspiraciou pre zenu, ktora ma asi velmi smutny zivot, ak niekto po tebe opakuje, znamena, ze to robis dobre, toto by ma hrialo pri srdci a viac by som neriesila, nepaci sa ti, ako manzel investuje svoj cas, co vlastne od neho ocakavas? Spomenula si mu, ze by si sla radsej do kina? Alebo vezmete synovca spolu niekam?

autor
1. feb 2024

Synovca nemôžme nikde brať dokonca synovca nenechá ani vlastnej mame doma iba svojej svokre aj na tri dni ale nám nikdy nejde bez neho nikde všade musí ísť aj ona s nami

autor
1. feb 2024

Každý víkend (doslova) pritom to dieťa je u jej svokry lebo oni sem idú tam idú s manželom a dieťa si odložia na tri dni ako keby neexistovalo

januska12323
1. feb 2024

Tvoj manžel to ako berie?

kittykat22
1. feb 2024

Proste ziarlis, pretoze zla zla sestra ktora je uplne marna ma dieta a ty nie. V tvojich ociach je nespravodlive, ze ona to dieta ma a tebe - ktora ma manzela, si k nemu dobra, rodina ta ma rada - nemas. Tieto pocity su prirodzene, ked sa ti nedari. Riesili ste preco nemate este dieta? Mate vsetky testy a tak?
To, co tu pises, ze niekde odlozila dieta na 3 dni - to nie je pravda. Dala ho do opatery ludom ktorym veri a zalezi jej na dietati a na tom, ako sa citi. To vidis z toho, ze niekde ho da a niekde nie.
Ohovaras ju na vsetkych frontoch ale nepises, ze by sa o dieta nestarala, ze by ho bila, chodilo by spinave a hladne. Je dobra mama, dieta ju ma rado a ty sa ides zjancit. Bojis sa ze prides o manzela. Mas strach, ze za nou a jej synom ujde.

ovaaa
1. feb 2024

Je to chyba tvojho muža, že supluje manžela tvojej sestry. Starať sa majú predovšetkým rodičia! Synovca môžete spolu navštíviť cez víkend alebo ho zobrať na výlet ak vám dovolí. Ja ťa chápem a tiež by som s tým mala problém.

deti95060810
1. feb 2024

nebolo by lepšie sa odsťahovať od jeho sestry dostatočne ďaleko? min. 100 km..

autor
1. feb 2024

@kittykat22 až mi je do smiechu,že vy ju poznáte lepšie jak ja:D nie nestará sa o to dieťa lebo je neustále hladné to dieťa sa pocikáva,pokaká a nieje vychované bude mať 4 roky a stále nevie sám skoro nič do škôlky ho berie raz za mesiac lebo je údajne vždy choré lenže pindajú naňu kvôli plienke zato nechodí do škôlky ..ale je mi to fuk myslite si svoje keď ju viac poznáte :D o dieťa sa snažíme kratší čas a viem čo sa má robiť keď sa nedarí 🙂

dievcacitajucelist
1. feb 2024

Namiesto "vyplakavania sa" na MK choď za švagrinou a povedz jej čo ti na nej vadí a čo by si chcela zmeniť...nič v zlom, ale z tvojich slov cítiť kopec zla a nenávisti...ty asi tiež nebudeš bez chyby.

autor
1. feb 2024

@deti95060810 práve pre toto sme sa aj odsťahovali lebo sme vedeli,že by nás rozoštvala to boli v tedy hádky ..s každým sa hádala,že ako si to dovolujeme jej nič nepovedať, ako si dovoluje jej mama nám to nepovedať a každému vyvolávala nikdy nebola u nás v tomto novom dome odkedy tu bývame ale minule sa nám objavila len tak pred dverami,že ona išla okolo pritom to je v úplne inom meste kde ona býva ale ona išla len tak okolo..skoro ma šľak trafil

autor
1. feb 2024

Už jej to bolo povedané celá rodina sme si s ňou sadli a porozprávali sa o tom ale vždy to je dookola to isté rozreve sa a tam sme skončili nikdy sa nič nevyrieši len “popočúva” a skutky utečú

deti95060810
1. feb 2024

chyba bola dať jej adresu...😉

autor
1. feb 2024

Adresu nedostala 🙂

kittykat22
1. feb 2024

Ale deti v skolke su stale chore. Su deti ktore su v skolke 1x za mesiac. A pokial ho ma doma tak je lepsia ako matky, ktore davaju do skolky dieta ktore chore.
Si zla a zatrpkla, ziarlis a mas male sebavedomie. Je fajn, ze vies ako to riesit, co si mysliet a co robit. Nabuduce sa odstahuj rovno na mesiac

miskakyska
1. feb 2024

.. počkať.. keď si sestra potrpí,aby pre JEJ dieťa chodil do škôlky TVOJ manžel...nie je to dieťa jeho?

kittykat22
1. feb 2024

@miskakyska tak ty si tomu dala 😅

autor
1. feb 2024

Má ho doma takým spôsobom, že s ním behá do nášho mesta do obchodov aby mohla povedať,že išli okolo a mehnevajte sa keď mám dieťa choré tak s ním idem max na čerstvý vzduch a nie na nákupy do druhého mesta autobusom a potom k nám🙂

anjelicek26
1. feb 2024

@miskakyska brat-sestra, hadam nie 😂

sense
1. feb 2024

Vieš tvojim problémom nie je ona ale tvoj manžel. Keby nechcel tak to nerobí. A z nejakého dôvodu skáče ako ona piska