Zostať alebo odísť? Som naozaj ja tá zlá?

girl1990
5. máj 2019

Ahojte. Asi som už tak veľmi zúfalá,že siaham aj po takomto druhu pomoci,ale prečo nie? Možno mi iný názor poskytne iný pohľad na vec. Neviem či mám zostať vo vzťahu s mužom, ktorý je starší o 15 rokov, má 2 deti , ktoré má ešte ani nevideli a to sme spolu 3 roky! Decká majú 19 a 11 rokov, žijú s matkou, ktorá im o mne hovorí len škaredé veci a partner stále tvrdí,že spojí naše životy až keď mu dokážem,že spolu dokážeme žiť bez hádok. Lenže my sa hádame iba kvôli jeho ex, ktorá mu zvykne vypisovať a ešte rok dozadu to bolo xy sms denne a on robil blázna zo mňa prečo mi to vadí,ale komu by nevadilo keby ex partner písal správy o spoločnej minulosti, aký to bol krásny čas, čo zažili a pod.Tak som z toho blaznila. A vždy som bola ja na vine, tá je*nutá, hlúpa, tá čo všetko kazí. A ja už akosi nevládzem. Máme krásne dni, výlety, akcie , ale potom príde malá hádka a som ja tá čo všetko kazí a príde spŕška slov ako som zlý človek. Je možné,že naozaj som ja tá hlúpa a len to nevidím? Ďakujem za každý názor.

sashabb
6. máj 2019

Naozaj ostávaš s človekom, ktorý o tebe hovorí ako o zlej osobe? 😨

tom_i
7. máj 2019

Či sa ti to páči alebo nie tie deti budú vždy súčasťou jeho života a s tým sa musíš vysporiadať, jeho bývalá, bude vždy matka jeho detí a aj s tým sa budeš musieť zmieriť, nikdy to nebude ty - on -možno raz vaše dieťa, ale ty, on, ona, jeho deti a vaše deti. Ak s tým nedokážeš žiť nie je to o tom, že si hlúpa, ale asi nezrelá na takýto vzťah. Výlety, zábava to áno. Ale život je o inom. A jedna otázka ako vieš čo písal ex? To mu čítaš SMSky, listy? Vlastne keby aj vždy tam tá minulosť bude, takže sa nauč žiť s tým čo máte, pretože tie veľké starosti ešte len prídu. A vyvaruj sa doby aby si mu raz vytýkala tvoje deti, naše deti. A priprav sa na to, že má aj vyživovaciu povinnosť, nie voči tebe ale deťom a ak bude treba aj voči bývalej manželke.

kliatana
7. máj 2019

@sashabb presne to som chcela napisat, ja by som to asi nezniesla. vsak pokial ma niekto miluje, nemoze sa predsa o mne takto neustale vyjadrovat. potom je podla mna vidno, ze si ju vobec nevazi

staronova
7. máj 2019

Ja nechápem, ako môže niekto ...ľúbiť....niekoho, o ktorom vie, že na neho nadáva a vysloví mu také, že...je..nutá.....

silver84
7. máj 2019

ak je rok 1990 v tvojom nicku, rok narodenia, to znamena ze mas okolo 30tky a darujes 45 rocnemu paprdovi najlepsie roky zivota. komunikaciu toho typu aku ma s Ex manzelkou, by som netolerovala. mna by zaujimalo, preco sa rozisli teda, ked sa im tak dobre zilo?
ale kazdopadne by som asi zvazila svoje rozhodnutie s nim ostat, i vekovy rozdiel je velky, podla mojho nazoru ta nechce detom ani predstavit (to o niecom svedci) a kedze stale da na nazor Ex manzelky, tak by som jej ho poslala naspat aj s maslou okolo krku a otvorila si sampus, ze som sa ho zbavila.

girl1990
autor
8. máj 2019

@tom_i necitam mu sms , to nie je môj štýl, sám mi ukázal sms od jeho ženy. A ja chcem byť s ním a s jeho deťmi rodina lenže on akoby držal tieto svety oddelene.

taga
8. máj 2019

@girl1990 nič sa nezmení, už si počula o niekom kto sa v dospelosti zrazu zmenil o 180 stupňov? A hlavne keď nechce? Už si mala dávno odísť, strácas cas

tom_i
10. máj 2019

@girl1990 určite si to musíte vyrozprávať, ja som mala nevlastnú mamu (nie po rozvode) ale dosť často prichádzali hádky moje deti, tvoje deti, proste je to ťažké, veľmi ťažké, nie ako telenovala či príbehy našich akože celebrít, ktoré si to rozdávajú a menia medzi sebou jak ponožky