Zradila ma kamarátka

inulienka29
12. apr 2015

Ahojte baby, stalo sa mi niečo čo žiadnej z vás neprajem ☹ . Minulý rok v septembri som si našla kamarátku...celkom sme si rozumeli a mám ju veľmi rada. Odrazu však začala mať problémy s priateľom a ja (dnes si hovorím hlupaňa) som jej bola bútľavá vŕba...pomáhala som jej podržala som ju, rozprávala mi o tom ako nemajú peniaze že ona sa snaží doučuje chodí do práca ale stále je málo, že má dlhy a problémy. Potom zistila že ju ten jej frajer nakazil kadejakými pohlavnými chorobami a tak stále plakala a plakala...konečne zistila že sa na nej iba priživuje. Ona mu kúpila auto aby mal na čom chodiť do práce do ktorej sa rozhodol ísť po dvoch rokoch ničnerobenia...a keďže potrebovala aj ona tak kúpila aj sebe jedno...ona platí úver, účty...začali sa škaredo hádať a dokonca sa to vyostrilo natoľko že mi v noci s plačom volala či k nám môže prísť pretože je priateľ agresívny a bojí sa že ju zbije....a takto sa to ťahalo niekoľko týždňov. Povedala mu nech sa vysťahuje no nakoniec prišla na to že nosí domov aspoň nejaké peniaze tak si ho tam nechá. Potajme sa stretávala s nejakým bývalým kolegom nemcom a ja som ju kryla pred tým jej "frajerom". A hádajte čo sa stalo? Včera mi ten jej milovaný napísal že ako si JA dovoľujem ho osočovať že je príživník a chudák...vlastne vytiahol na mňa všetko čo mi ona vyplakávala. Pritom ja som len počúvala a utierala jej slzy...stála som pri nej, keď bola po operácii tak som jej pomáhala s čím sa dalo, mala u nás kedykoľvek otvorené dvere...a ešte sa to takto otočilo proti mne. Ja neviem čo mám robiť....som z toho hotová, plakala som celú noc, triasla som sa, zvracala ...ale stále ju mám rada ☹

happybaby2015
13. apr 2015

@inulienka29 ponaucenie,nic ine ti na to nemozem napisat...plati stare zname_za dobrotu na zobrotu...do buducna drzat si odstup a riesit len svoje veci....taketo zalezitosti si maju riesit oni dvaja.

moonlight1210
13. apr 2015

@inulienka29 inak, este jedna vec - nech ta uz nikdy v zivote ani nenapadne komusi pomahat kryt neveru. nech by ten povodny partner bol akykolvek a dovod na neveru akykolvek svaty.

lebo ked sa toto otoci proti tebe - nebudes len v soku a nepreplaces noc. kludne sa dozijes toho, ze si na teba bude ukazovat prstom pol mesta.

vypocut si niecie staznosti, pohladkat, podat kapesnik - to je ok.
ale kryt neveru - to je hra s ohnom. bez ohladu na to, ze ty neverna nie si.