Ako dar švagrovi k 50. narodeninám?

8. jan 2021

Dobrý večer. Zienky čo ste kupovali spolu s manželom švagrovi ako dar na 50. Narodeniny? Dakujem za všetky tipy

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matkahelka
8. jan 2021

pred 2 rokmi sme svagrovi na 40 davali peniaze do obalky (300€), darcekovy kos (hodnota cca 50€) a set kvalitnych tokajskych vin (tiez cca 50€). tento rok bude mat dalsi svagor 40, jemu sa budeme skladat cela rodina na zahradny nabytok, kedze to si praje. a tiez mu k tomu dame darcekovy kos a flasu nejakeho kvalitneho draheho alkoholu

ninusa221
8. jan 2021

My sme dali teda mamina ujovi darkovy kôš a drahú palenku ( penazi maju na rozdávanie )😃

jajka71
8. jan 2021

Na okruhliny ocovi sme sa skladali na pingpongovy stôl a hádam keď bude normál tak sa opäť spraví nejaký súboj medzi generáciami 🙂 tety dostali na okruhliny sedenie so stolom na terasu a tešili sa na návštevy rodiny 🙂 chlapi v rodine dostali gril, udice a potreby pre rybára také kvalitnejšie... Môjmu som posledne a zrejme naposledy kupila veľký dar z ktorého mal radosť s to dielensku skriňu, do ktorej si uložil väčšinu svojich serepeticiek 🙂

laguna28
9. jan 2021

Závesné hojdacie vajíčko. Príjemné na oddych a uvoľnenie.

hettinka
9. jan 2021

Darcekovy kos a 100€ k tomu

drozdajkahra
9. jan 2021

Tak záleží na vašich možnostiach, či vás nezruinuje 100-200€ lebo v dnešnej dobe... Podľa mňa keď môžeš minút na darček aj 500eur tak súhlasím s názormi vyššie, niečo do obalky plus darkovy kôš atď

maud13
9. jan 2021

podľa mňa darčekový kôš hovorí "neviem čo ti kúpiť a je mi to trápne, tak aspoň toto" :D rovnako ako kozmetika z darčekovej sady na Vianoce a podobne. osobne by som sa spýtala alebo ho pozvala niekam po korone, kúpila mu nejaký kupón a pod. jednoducho ponúknuť skôr zážitok, ako veci. napr. nechcel byť skočiť s padákom? alebo ísť liezť do hôr? alebo na Lomnický štít na noc so ženou?

ale ak je to klasický človek tohto storočia, darčekový kôš, víno alebo peniaze sú ok.