Ako kreatívne pripraviť Mikuláša?

30. okt 2023

Ahojte viete o nejakom kreatívnom nápade ako pripraviť mikulassky balíček? Mimo klasického sáčku alebo topanky😊 s priateľom sa na Mikuláša chystáme na pobyt a chcela by som ho prekvapiť, nejak originálne mu to pripraviť. Bude to klasika sladkosti ale nechcela som to len dať do sacku a na okno. Ak mi nič iné nenapadne tak to bude tak, no možno tu nájdem nejaké super tipy ktoré by mi nenapadlo 😃ďakujem

kitycat
30. okt 2023

No neviem ci ste dpolu mesiac alebo co je vo veci, ale normalne by som dala balicek na okno, kam to ten Mikulas nosi 😀

kp7333
30. okt 2023

tak dospelemu hadam rovno do ruky, co sa budete hrat na mikulasa. ci chces sa navliect do cerveneho pradla s mikulaskou ciapkou na hlave? 😂

autor
30. okt 2023

@kitycat sme spolu 12 rokov a čuduj sa svete stále ma baví vymýšľať na rôzne sviatky a takéto dni niečo zaujímavé 😊 deti ešte nemáme a vieme si všetko toto užiť aj sami dvaja, pravdaže za tie roky bolo x mikulasov klasických tak mi napadlo to teraz nejak ozvláštniť 😊

autor
30. okt 2023

@kp7333 napríklad, prečo nie 😃😊 sme dospeli, sme spolu roky a napriek tomu dodržiavame na Mikuláša tradíciu že Mikuláš donesie sladkosti a nedavame si ich do ruky. Aj priateľ je v tomto kreatívny a vždy sa na ten deň teším. Či akonáhle prejde detstvo sú už tieto veci zakazane a infantilne ?😊

melanta
30. okt 2023

My máme po 40 a tiež si dávame Mikuláša. Ale pre nás je Mikuláš balíček v topánke, je to pre nás jedna z mála tradícii a preto nepodlieha špeciálnej kreativite.

autor
30. okt 2023

@melanta možno som sa zle vyjadrila a preto to ženy vzali inak, nechcem robiť z Mikuláša niečo iné ako ho poznáme skôr som myslela či nemajú nápad na originálne ,,balenie,, alebo ako ho nazvať 😊 viem že niektoré ženy aj vyrábajú rôzne pekne vrecia a takéto veci preto som chcela že už keď budeme mimo domu na peknom mieste ešte by som to vyšperkovala tým že nedam tento rok sladkosti do obyčajného igelitoveho mikulasskeho vrecka ale niečo krajšie 😊

sss777
30. okt 2023

Ja som zo Sashe objednala mikulášske čižmy s menami a už sa teším ako sa budú všetci tešiť. Je to opäť využiteľné a urobím to tak, že to zavesím na háčiky od uterákov do kúpeľne, lebo tam aj tak každý ráno hneď ide🙂

lubkovaandrejka
30. okt 2023

Ahoj 🙂 ja planujem kupit nieco z toho, mozno to aj teba inspiruje. Nahodou,mne to pride velmi mile.♥️ to prve je super, kovove, vyzera to ako schranka :D

lamonita
30. okt 2023

Lahni si, vyzlec sa a intímne partie zakry maskrtami. Bude rovno sex a potom sa hneď najete🥂🥂🥂🥂 a povedz mu ze aj Mikulášovi stál keď niesol maskrty🤭🤭🤭

katka0123
30. okt 2023

Nachystaj Mikulaskske ranajky. Prestieranie, nejake tematicke salky, tanieriky, muffiny, capucinko, viakocne ponozky napln napr slanymi orieskami...