Čo mám kúpiť mužovi na Vianoce?

adriana525
7. dec 2020

Ahojte, mám trošku dilemu, čo kúpiť mužovi na Vianoce...chcela by som niečo pekné a keďže to budú naše prvé vianoce už ako manželia, tak nech je to výnimočné...nemáte nejaké tipy, prosím Vás? Ďakujem krásne 🙂

nice202
7. dec 2020

Kúp mu hviezdu 😌

adriana525
autor
7. dec 2020

@nice202 Hviezdu si už predsa zobral :D

peter2404
7. dec 2020

Skus muza trochu charakterizovat, mozno pomozem ;)

misuka05
7. dec 2020

Nove playko (5) 😃💪🏻

diewcatqoo
7. dec 2020

Moj chlap dostane novy monitor a novu graficku kartu. Vybral si ale sam, lebo ja sa v tom nevyznam. Pri stromceku sa bude tvarit prekvapene 🙂

nairia
7. dec 2020

@misuka05 nedostupne 😀

ckatka
7. dec 2020

Môj dostal iPhone. Ae už sme manželia dlho a potreboval nový telefón. Takže ho dostal už teraz nech mi môže pekne fotky robiť pri pôrode 😂😂😂
Inak všetko závisí od finančných možností a človeka.
Keď sme spolu začali bývať...na prvé vianoce som mu kúpila korčule. Také klasické na ľad. Lebo niečo raz vravel ze ako dieťa nikdy nemal svoje...len také vycaptane požičané...A hrozne sa z nich tesil aj keď to boli len z tesca za 30€...ma ich dodnes.
Podľa mňa treba len človeka počúvať a veľmi rýchlo zistíš po čom túži...

sense
7. dec 2020

Moj dostane cyklist.tricko a lego krokodil, kedze elektrolok Ae 3/6 si uz stihol kupit sam ....

adriana525
autor
7. dec 2020

@peter2404 veľmi rád má hudbu, no bohužiaľ asi lístky na koncert veľmi nekúpim 🙉 ešte možno predplatné na nejaký časopis, lebo rád číta...len to mi príde až moc praktické a nie také waw...

petamich
7. dec 2020

@adriana525 moj ma tiez rad hudbu a sport, tak som mu zo srandy kupila ukulele (gitaru uz mame) a nejake sportove veci do fitka a na lyze 🙂 a potom uz len drobnosti typu kniha, vstup na lezecku stenu, vstup do kryokomory (vzdy to chcel skusit) a este ma rad masaze tak nad tym rozmyslam

peter2404
7. dec 2020

@adriana525 tak to mas potom jednoduche, od cedeciek, cez lp platne az po predplatne streamovacich sluzieb..

0silvia0
7. dec 2020

@adriana525 ja by som mu kúpila retrogramofón.... jedinečné, neokukané, určite by ho to nenapadlo

nina255
7. dec 2020

@adriana525 podla mna muzi maju aj tak radi iba prakticke darceky, tie co aj vazne vyuziju... cize napriklad oblecenie (bud do fitka ak cvici, nieco na cyklistiku ak chodieva,lyzovacku...) alebo potom nieco podla zaujmu konkretneho cloveka... nieco co postavi do policky a bude na to sadat prach ho asi sotva potesi

alexk12
7. dec 2020

@adriana525 nič nekupuj daj mu seba teda sex

nina255
7. dec 2020

@petamich prosim ta kde si nasla konkretne vstup do kryokomory? 🙂 nad tym som aj ja rozmyslala kedze mam doma takeho polo ladoveho medveda 😂 ak si teda z BA

hettinka
7. dec 2020

@adriana525 gramofon a vinylovu platňu (možno aj zberatelsky kúsok) obľúbenej skupiny. Take retro, ale hudobného fajnšmekra poteší a takéto platne naberajú rokmi na hodnote.

nina255
7. dec 2020

@adriana525 este mi napadlo co tak poukaz k barberovi ? 😃 nechodieva ? To by chlapa potesilo urcite

petamich
7. dec 2020

@nina255 ja som kupila, cez zlavu dna, mali do nedavna ponuku a kupila som sem https://www.rrc-life.sk/cenik.html maju aj ponuku darcekoveho kuponu oni priamo

petamich
7. dec 2020

@nina255 to je super napad! idem asi aj ja pozriet

adriana525
autor
7. dec 2020

no s tým gramofónom je to veľmi pekný nápad, skúsim popozerať nejaké...@petamich ku barberovi chodí ale ku kamarátovi, takže to by mi asi neprešlo...inak super nápady, ďakujem krásne 🙂

peter2404
7. dec 2020

gramofon je fajn, ale nejake tie retro blbosti by som fakt nekupoval, to je len hracka. da sa kupit aj dobry a relativne lacny, odporucam firma pro-ject - myslim ze ich predava aj OK elektro ale aj Alza. dolezite je, aby bol vybaveny predzosilnovacom pre gramafon, ak teda taky este pan domaci nema .. ;)

adriana525
autor
7. dec 2020

@peter2404 zatiaľ nemá ale presne ako píšete, najprv si budem musieť urobiť nejaký research aby som nekúpila blbosť...

elementissa
7. dec 2020

@petamich ahoj, pozerala som tu kryokomoru a tiež sa mi to veľmi páči. Avšak - teraz, keď je všetko počas korony pozatvarane, fungujú normálne? Totiž na výročie v októbri sme si kúpili súkromný wellness (je to jacuzzi pre dve osoby a teda idú tam vždy len dve osoby- zväčša pár, je to v takom romantickom štýle a po každom vstupe sa všetko čistí a dezinfikuje.. Bohužiaľ, keď som tam volala a písala mail, povedali mi, že keďže sú wellness, nemajú oprávnenie prevádzkovať a hoci tam chodia ľudia len po dvoch, nesmú byt otvorení.
Tak ci náhodou nevieš ako je to s tou kryokomorou

adriana525
autor
7. dec 2020

Poprípade, skúsim ešte niečo iné vymyslieť...tak ako sa už aj vyššie spomínalo možno niečo na oblečenie, pretože musí chodiť v business oblečení....možno niečo na mieru s iniciálmi,aby to bolo len pre neho...

petamich
7. dec 2020

@elementissa zatial som to nezistovala, kedze ten kupon ma velmi dlhu platnost, tak som si vravela, ze bud pojde hned ak su otvoreni alebo pojde neskor 🙂 ale je mozne, ze nebudu mat otvorene aj ked fitka do 6 osob atd. otvorene su, ktovie ako su klasifikovani

november1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pseudomonas87
7. dec 2020

@adriana525 a co gramofón, my tiež mame radi hudbu a radi púšťame platné..... Len myslím ze k tomu potrebuješ aj zosilňovač.... My sme vtedy kupovali gramofón, zosilňovač a bedne

elementissa
7. dec 2020

@petamich hm, skúsim tam zavolať /napísať. Vďaka za tip 🙂

jumama
7. dec 2020

@adriana525 Ak pocuva rad hudbu, tak potom kvalitne sluchadla. Moj muz tiez rad pocuva hudbu a vela podcastov, kupil si nedavno take drahsie sluchadla, co dlho dlho po nich tuzil. Sony Hi Res WH 1000XM3, tie su lacnejsie a uz su aj XM4, tie su mega drahe na sluchadla. A su ozaj take, ze ked si ich das na usi, odtlmia cele okolie, ze nepocujes nic. Je to dvojsecny dar - lebo muz casto nepocuje, ked sa mu prihovorim, cez normalne sluchadzla pocul 🙂

nyusika
7. dec 2020

@adriana525 gramofón máte ?