Čo svokrovcom na Vianoce?

2. dec 2022

Poraďte čo kupujete svokrovcom pod stromček vy? Ja som extremne poleno vo vyberaní darčekov vo všeobecnosti ale tu som každý rok mimo totalne. Moji svokrovci su 40nici, svokra ta by chcela byť ešte velka mlaďucha a nie žena v domácnosti takže s potrebami/spotrebičmi do domácnosti ju velmi nepoteším..svokor tem si nepotrpí velmi na darčekoch ale príde mi blbé každý rok lupovať kozmetickú sadu…

anjelok
3. dec 2022

@danulicek hej presne ani ja..pritom moja mama ma mala tiez v 20tich, ci v mojom veku uz mala dospele deti. Len teda ja som sa tak skoro vydavat nechystala, cize svokrou sa uz nestihla stat ☹️

mamickalisticka
3. dec 2022

@jaskolka my máme v meste prípad kde mama a dcera boli naraz tehotné a chodili potom spolu do jednej triedy tie dievčatá..

sinusoida
3. dec 2022

Tak 40 roční ľudia ešte nemajú 70 a veru k nim netreba pristupovať, ako k starcom...niečo do wellnes, na kozmetiku, myslím poukážky, tým sa nič nepokazí

slavomira236
3. dec 2022

@anjelok tiež tak 44a 5rocne dieta

martul
3. dec 2022

@mamickalisticka môj muž na narodil a o mesiac jeho ujo 😅

ukulela
4. dec 2022

Zalezi od rozpoctu. Ked nechces kozmetiku a trufnes si, mozes sperk. Alebo oblwcenie. Alwbo darcekovy kupon napr do beponu.... ak je aktivna a sportuje, tak leginy lelosi?

elam1234
4. dec 2022

Pokiaľ má svokra eštelen 40 , tak určite ako každú ženu poteší poukážka na manikúru, pedikúru, ku kozmeticke, masáž atď pokiaľ, s chlapmi je to vždy horšie 😄

jana_eyre_2
4. dec 2022

A čo iné ako mladucha je 40r žena? 😏 Ja mám o rok 40, snáď si si nemyslela že tu budú samé 20tky... Moja svokra má skoro 70r takže ťažko by som poradila, ona dostáva zväčša buď zážitok a fotokalendar vnúčat..

Mňa ako 40r ženu by potešila kniha podľa môjho vyberu, vklude poukážka do kníhkupectva..

1ryba
4. dec 2022

Mám po 40. Potešila by ma poukážka na masáž, ku kozmetičke, kaderníčke, na večeru, lístky do divadla, na koncert, do DM, do parfumérie a pod.

0silvia0
4. dec 2022

Ved im kup nieco spolocne, nejaky vikendovy pobyt, darcekovu poukazku do kina/divadla podla ich vyberu. Popripade listky na koncert podla toho aku hudbu pocuvaju. Mam 48 a keby mi niekto kupil panvicu alebo daroval fotoknihy a ine kraviny, tak dakujem, radsej nic...

anjelok
5. dec 2022

V Prahe bude The Weeknd, sla by som 😎