Darček pre krstnú na 60tku

17. máj 2022

Ahoj, o týždeň má krstná oslavu 60-ky. Som pozvaná. Poraďte prosím nejaký darček. Nič ma nenapadá.

kormino
17. máj 2022

Ahoj,ja idem v sobotu tete na 70-ku.Po dlhej úvahe dávam stovku do obálky a kyticu.Viem,že to nie je originálne,ale nič lepšie ma nenapadlo.Povodne som chcela dať nejakú poukážku masáž, kozmetika atď,ale bývame v iných mestách a ja nemám čas ísť do jej mesta a kupovať tam poukážky.Lapace prachu som vylúčila,šperk som kúpila na 60 ku.Da sa aj poukážka do kníhkupectva,ale to mi už vyfukla sesternica.

7lenka11
17. máj 2022

ja som svojej krstnej kúpila krásny izbový kvet a k tomu fľašu kvalitného vína (miluje víno).. ak má radšej relax alebo zážitky, tak možno nejaký wellness, masáž, večeru a pod.. závisí aj od jej preferencií a životnej vitality 🙂

jabuducanevesta
17. máj 2022

naša krstná chcela knižku encyklopédiu napríklad

coco1
17. máj 2022

teraz v sobotu som takisto bola krstnej na 60. spravila som jej darčekový kôš, ale nie ten klasický, ale dala som tam Oriflame výrobky, kvalitný čaj relaxačný, krásne voňavú sviečku.. proste taký relax - skrášľovací kôš. To poteší každú ženu asi 😉

riskoh
17. máj 2022

My sme davali poukazky na masaz,pedikuru a manikuru

katulienkax
17. máj 2022

@coco1 veru nemáš pravdu , ja si hocičo nenatriem na seba ani sviečky nechcem. Ja by som napríklad chcela nejaký zážitok alebo niečo. Hmotne veci ma moc nenadchynaju

jaja1979
17. máj 2022

My sme dali krstnej vstupenku na muzikál, kde sme ju potom zobrali, čiže zážitok + odvoz.

coco1
17. máj 2022

@katulienkax ty ano, ale zaplat 60 rocnej pani bangee no neviem, ci ju to nadchne. Prihliadam na vek. Ale pripustam, kazdy sme iny tak treba brat do uvahy osobnost oslavenca

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vevericka554
20. dec 2022

Odporúčam napr.kvalitný príbor, hrnce, panvice alebo nože. To sú veci, ktoré každú dobrú gazdinú potešia, samozrejme k tomu peknú kyticu a je to🙂