Darček na krst

21. jan 2024

Ahojte, viete mi prosím poradiť nejaký nie nákladný darček na krst? Kolegyňa ide krstiť obe deti. Novorodené bábo a staršie dieťa (chlapec 7 rokov). Na oslavu pozvaní nie sme, ani oni neboli na našu, keď sme krstili, ale prišli do kostola a podali darček. Tak by som to chcela urobiť rovnako, len teda ma žiadna taká drobnosť pre jej deti nenapadá 🫤

paciko9
21. jan 2024

Pre babbo dake oblecenie, pre chlapca daku hnihu ak chodi uz do skoly. My sm tiez takto kupili pre chlapca nohavice,tricko a frajersku koselu😁. Pre starsieho ten bol predskolak tak zosit z ulohami.

autor
21. jan 2024

@paciko9 tá kniha je super nápad, ďakujem. Akurát pre bábo tomu oblečeniu by som sa rada vyhla. To sme kúpili, keď sa narodilo 🥲

0silvia0
21. jan 2024

A od kolegyne ste co dostali pre vase dieta?

valiant
21. jan 2024

Krstiny znamenaju odovzdat dieta Bohu a viest ho vo viere. Vzdy na krstiny bibliu pre deti. Existuju aj leporela pre najmensich, puzle, zosity s nalepkami a ulohami, knihy s pribehami. Vyberies pre kazdy vek.

https://www.martinus.sk/search?q=Biblia+pre+deti

autor
21. jan 2024

@0silvia0 podbradník silikónový a sadu lyžičiek na papanie.

@valiant no to mi vôbec nenapadlo. Idem pozrieť pre to malinké nejaké také leporelo 🙂

0silvia0
21. jan 2024

Mne sa tiez najviac pozdava co pridala @valiant

nafka0483
21. jan 2024

Knihu s detskymi modlitbickami, babatku kontrastnu knizku, alebo tiez modlitbicky, ved vyuzije neskor... a napisat pekne venovanie ;)