Je dôležitá cena zásnubného prsteňa?

schoke
13. jan 2023

Je dôležite cenu zásnubneho prstena?
Za kolko mám kupit taký prsteň?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
777januska777
13. jan 2023

Toto je veľmi individuálne, viem ze niekto vyžadoval pravý diamant (vysoka cena) a niekomu to bolo jedno a bral to ako symbol.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xena0
13. jan 2023

Prsteň je symbol, diamanty podľa mňa byť nemusia ale mal by byť zo zlata 🙂 ale každá to môže vnímať inak

sisa_s
13. jan 2023

@mamula20 🙈 preco prave cez mreze?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cyberk
13. jan 2023

To je na tebe za kolko ho kupis, hadam poznas svoju priatelku ;) moj manzel vedel, ze ja bizu nenosim a diamant musi byt, takze tak aj kupil.

ivankamirka
13. jan 2023

@schoke mňa nepožiadal o ruku, nemám ani snubný, a obrúčky ani nenosím, 🤣🤣🤣 a tu som už 20 rokov. 🙂

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
13. jan 2023

@schoke hadam si poznas svoju nastavujucu,ci je malicherna a potrpi si na taketo veci. Mna nezaujimala cena prstena,ale bizuteriu nekupuj. Ked uz tak zlato tam vies najst aj lacnejsi aj drahsi.

lenka.25
13. jan 2023

Tak určite by mal byť aspoň zlatý, keď už kamienok bude kamienkom. Napríklad môj muž, mi kúpil s diamantom , lebo podľa neho to tak má byť a kamienky som nosila na ZŠ

erickatt
13. jan 2023

@schoke poznas pesnicku Prstinek z travy?? Myslim ze ju spievaju Neznami... presne toto by bolo pre mna, alebo kludne z drotiku. Ale to som ja. Ty si musis poznat polovicku

beataxxx
13. jan 2023

Kazdy by mal kupit prsten podla svojich moznosti, vo vztahu su predsa dolezitejsie veci, ako hodnota prstena……

asocial
13. jan 2023

@schoke ja som mala lacný so zirkónom. A neriešila som to, lebo prstene nenosím a po druhé) je to vyhadzovanie peňazí. Svadobné máme z ocele, dva vtedy dokopy aj s poštovným stali 40 eur (pred 10 rokmi). Vedeli sme, že ich nosiť nebudeme...

mamamasama
13. jan 2023

Pre mna to dolezite bolo

ropucha6
13. jan 2023

Tak zalezi na prijimatelke, ci si potrpi alebo nie. Tiez by si mohol trafit aspon farbu zlata.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
13. jan 2023

Pre niekoho áno, pre niekoho nie..... Pre mňa osobne boli vždy dôležitejšie nehmotné veci ako hmotné

nikolka1986
13. jan 2023

No, ak si chlap kupuje drahé veci a šetrí na snubáku, tak to o niečom hovorí. Takže áno, cena dôležitá je.

zuzulka558
13. jan 2023

Ja som nemala zásnubny, po roku vzťahu som otehotnela takže to bolo už pre mňa nepodstatné mat zásnubny prsteň, radšej sme sa vzali už hneď a ťaháme už 10.rok

zuzinabila
13. jan 2023

@schoke cena nie,ale urcite by mal byt zlaty,nie iny kov.teda neviem kebyze dostanem striebro,tak neodmietnem kvoli tomu muza,ale asi by som sa zarazila😁

bimbambim
13. jan 2023

Mne na snubnom nezáležalo.Jedine čo bolo nech je to zlaté.Kedze nosím zlato.Ale manželské prstene sme vyberali biele zlato a ja som chcela alebo bolo mi ponúknuté malý diamant vložiť do prstena.Tak som dala a neľutujem.Ja prsteň nosím a beriem to ho aj ako snubný keď je tam vložený diamant.

alanko20
13. jan 2023

Ja by som bola ako Mercedes, ktora si omotala nitku okolo prstu a povedala Edmondovi, že to je jej prsten. (Inak ja sa vydavat nechcem 😀) len chcem povedať, že každá žena to má inak. Nenosim na sebe ani 1 šperk.

andrea_82
13. jan 2023

ak by som bola chlap a mojej frajerke by záležalo na takýchto somarinách, tak už by mojou priateľkou nebola. Jasné, nemala by to byť žiadna lacná bižutéria, ale normálny zlatý prsteň (prípadne chirurgická oceľa alebo ten materiál, ktorý nosí). Mňa ani nenapadlo pýtať sa muža, koľko prsteň stál a či je to diamant.

som_realistka
13. jan 2023

@nikolka1986 pripájam sa k Tebe😀áno, cena je dôležitá, preto ze vyjadruje postoj partnera, ak si potrpí na oblečenie dovolenky a pod a zásnuby odbije lacným prsteňom, lebo "načo" tak je to na zamyslenie do buducna

evkamotka
13. jan 2023

Ani mna to nenapadlo riesit, ci je to diamant. Je to symbol. Aspon strieborny by mohol byt ;) a celkovo pekny, vyjadrujes tym aj postoj k zasnubam
Poznam ludi, co maju obrucky strieborne alebo z chirurgickej ocele. Ide im o symbol. Mne by to bolo asi tiez jedno, aj ked sme sa rozhodli pre zlate

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kacernakokse
13. jan 2023

@schoke nie je dôležitá cena, ale pre mňa osobne bolo príjemné dostať drahší prsteň s mini mini diamantom. Nejde mi o hodnotu zlatá a kameňov, ale to, že niekto je ochotný vyhradiť si dve tretiny výplaty na symbol lásky. Na druhú stranu teraz nosim takú dráhu vec na ruke a som v strese že to stratím alebo niečo :D a inak žvásty o tom že chlap má minut tri výplaty na prsteň sú už cez.

queen_mary
13. jan 2023

Pre mna to teda bolo dolezite! Bola to prva vec od manzela, ktoru budu deti dedit 😁😀 cize vedel dooost dlho dopredu, ze ja chcem malu modru krabicku 😁 nemam najvacsi kamen, lebo tie tam stoja desattisice, ma nieco vyse 0,5 ct. Ale na dedenie je ako stvoreny 😁 cize tak. Ja sa nehanbim priznat, ze si na tieto veci potrpim 🙂

simsalabim
13. jan 2023

Snubny prsten pre mna dolezity nie je - a ani ho nemam. Iba obrucku, ktoru teraz aj tak nenosim, zacali mi vadit vsetky prstene 😂 No ale ja celkove na taketo materialne veci nie som...