Koľko si dávate darčekov s manželmi/partnermi?

6. dec 2021

Baby koľko si dávate darčekov s manželmi/partnermi? Aké darčeky ste kúpili svojim polovičkám? Pýtam sa, lebo mňa nič nenapadá, výber darčekov je pre mňa nočná mora 😑, tak si rada prečítam nejaké tipy. Inak ja som kúpila parfém, tepláky a bezdrôtové slúchadlá.

lucianne
6. dec 2021

Ahoj môj dostane rebrík lebo po kom túži 🤣🤣 a chilly sušené a papričky lebo to lubi. Min rok dostal parfém a zostok padákom. A také drobnosti co patrí pod stromček ponozky 🤣🤣

veronikaszabova
6. dec 2021

Delongi automaticky kavovar

lucianne
6. dec 2021

@veronikaszabova ten som dostala k 30ke a je to asi naj darček za poslednú dobu. Ja lubim dobrú kávu a teda mňa ako kavickarku to veľmi potešilo hlavne keď boli pozatvarane kaviarne 😉 si doma spraviť takú dobrú voňavu kavicku

jaja20
6. dec 2021

Ja už som prednedávnom niekomu písala,že môj tento rok dostane predplatné svojho obľúbeného časopisu.

bikarbona
6. dec 2021

Kapelovy merch dostane 😁Moj ma rad knihy, tak nejakeho klasika k tomu. Ma rad caj, tak sypany zeleny.

hederamonstera
6. dec 2021

Jeden drahy rum do zbierky pre neho a ja som chcela poriadny liatinovy hrniec alebo nejaky nahrdelnik. Mam rada prekvapenia, on tiez 🙂 iba si vzdy priblizime okruh toho, co by sme chceli

julka29
6. dec 2021

Tento rok parfém a tandemový zoskok 🙂

matus7030
6. dec 2021

Ja sa snažím vždy počas roka počúvať, čo spomenie a písem si 🙂 Sme spolu 13 rokov, je ťažké vymyslieť niečo na narodky, meniny, Vianoce 🙂 A hlavne keď si kúpi všetko, čo potrebuje sám. Tento rok som kúpila.predplatné časopisu, ktorý obľubuje a svetlá na terč na šípky. Našťastie má môj muž veľa záľub a dá sa vyberať.

vler
6. dec 2021

S manzelom si nekupujeme darceky nikdy, taku mame dohodu. Radsej minieme peniaze prave/len vtedy ked nieco potrebujeme/chceme, nezavisle od toho aky je den v kalendari.

kikazoe
6. dec 2021

už pár rokov dodržujeme pravidlo 3 darčekov... niečo užitočne, niečo motivujúce/učiace/ a niečo pre radosť. to užitočne- budú 4 ks čiapok ( už tento rok stratil jednu :D ), to učiace sa- kniha o industri 4.0 a to pre radosť ( to bude spoločný aj pre mňa- skladaju sa deti ) spoločenská hra. viac netreba, inak si kúpime keď treba a čo treba. ale bez aspoň maličkosti - to mi príde smutne, neosobné ....

margaretka_
6. dec 2021

Moj dostane novy batoh na notebook, lebo staremu umiera zips 🙂

vlada2401
6. dec 2021

Ja som kúpila parfém a oblečenie

katka13katka
6. dec 2021

Kupila som holiaci strojcek oneblade, sveter, knizku a par veci do auta. 😊

mar.80
6. dec 2021

Kameru do auta,mikinu so znakom jeho oblubencov futbaloveho klubu,parfem,spodne pradlo,termo pradlo,sadu uterakov

engynka
6. dec 2021

Apple watch, trenky a ponozky - to chce kazdy rok

ajka0207
6. dec 2021

Ja dávam oblečenie, zvyčajne jeden druh, čo akurát potrebuje, napr. tento rok dva pyžamá. On mne spodné prádlo a bižutériu.

bikarbona
6. dec 2021

Inak ano, trenky, ponozky to si moj vzdy praje.

monka105
6. dec 2021

Môj dostane pobyt v domčeku na strome na Donovaloch. Bez elektriny uprostred ničoho, lebo mi už rok vkuse básni o tom, aké úžasné bolo spať v aute na Islande. 😂 Potom lístok na koncert svojej obľúbenej speváčky, knihu a kimono, ktoré si vysníval, lebo ho nosí na streamoch jeho obľúbený spevák (je dámske, lebo pánske som žiaľ nikde nenašla 🤷🏻‍♀️). A keď sa hecnem, ešte dostane aj kefu na chrbát do sprchy, lebo ma stále otravuje či mu umyjem chrbát, nech som aj za vtipnú. 😂 Ale inak nie je náročný, najviac sa poteší vždy trenkám a ponožkám.

janka1011
6. dec 2021

My si nedávame nič a poviem ti, máme svätý pokoj. Človek je rád, že vyhúta darčeky pre rodičov a deti. My si kúpime čo nám treba a vtedy, keď nám to treba. Darčeky sú hlavne pre deti.

ivkazba
7. dec 2021

Ja zbožňujem kupovať darčeky, kľudne aj každý štvrťrok by mohli byť Vianoce a s radosťou by som darčeky nakupovala a aj vedela, čo mám komu kúpiť, čo urobí radosť. Môj dostane 1000 kusové puzzle z fotky so synátorom, kevlarové rifle, knižky, fusakle, rum, košeľu s kravatou, manžetové gombíky. A balíček maškŕt ešte dostane.

sima338
7. dec 2021

Záleží aj v akej hodnote, resp. čo kupuješ...ja som napr. niekedy kúpila jeden drahší darček a k tomu povedzme už len drobnosti ako píšu dievčatá vyššie...Keď napríklad kupuješ drahé hodinky, netreba už ďalšie darčeky, ale niekedy keď kupuješ menšie veci, tak pokojne to nakombinovať. 🙂

diusqa761
7. dec 2021

Záleží v akej hodnote zrovna kupujem. Ak je to veľký dar za 500€ /800€ tak jeden Max dva ak malý za 50€/100€/200€ tak aj 5,6 a viac . Tento rok mám pre neho nachystané na Vianoce tenisky Lamborghini, herné slúchadlá k PS4, nejaké hry na PS4, pánske hodinky Invicta, PS4 hrnček, nový notebook (lebo deti mu pokazili starý) plus kabela k nemu. Väčšinou si dohodneme limit 1000€ (aby som na to mala aj ja) ale skoro furt to prekračujeme 😒

eskop
9. dec 2021

My si väčšinou kupujeme spoločný darček.. minulý rok to bol robotický vysávač a tento rok zimné gumy na auto 😀😀😀 už si len dáme max nejakú drobnosť aby sme mali niečo pod stromčekom 🙂

dusankomoj
9. dec 2021

Môj dostane od dcéry dron(neviem ako ju taká vec napadla🤗) a ja zaplatím 2×okuliare(slnečné dioptrické,na šoférovanie)

magnetk
9. dec 2021

myslím, že veľa závisí od financií v rodine. Ak niekto žije z výplaty do výplaty, tak kúpi pár drobných darčekov. Ak má rodina lepší príjem, tak si môźe dovoliť aj kvalitnejšie a drahšie darčeky. A jasné, že aj viac darčekov. Tak u nás je to pár drobností. 🙂

milovnikbehu
12. dec 2021

S muzom si nedávame na Vianoce darčeky. Mame takú dohodu, radšej si cez rok vyjdeme niekam na výlet, či predlzeny vikend v zahraničí.

althejka
12. dec 2021

Moj dostane dve tricka, kozmetika a pop figurku Fredyho Mercuriho lebo je muzikant. V minulosti som mala viac peniazkov,ale teraz nejako viac setrim tak verim ze urobia radost

didi2102
12. dec 2021

1 Max 2, tento rok sa mi podarilo kúpiť bundu a pyžamo,väčšinou to je len 1malickost

vevuska1990
12. dec 2021

Ja som môjmu kúpila armani parfém, termopradlo keďže robí väčšinu von aby mu nebola zima a ešte hru na xbox som mu objednala .

alguno
12. dec 2021

Každému to čo má rád, tým im dokazujeme, že na nich myslíme.😉