Koľko si dávate darčekov s manželmi/partnermi?

6. dec 2021

Baby koľko si dávate darčekov s manželmi/partnermi? Aké darčeky ste kúpili svojim polovičkám? Pýtam sa, lebo mňa nič nenapadá, výber darčekov je pre mňa nočná mora 😑, tak si rada prečítam nejaké tipy. Inak ja som kúpila parfém, tepláky a bezdrôtové slúchadlá.

dada0902
12. dec 2021

Tepláky ruksak trenky tričko 🙂 možno ešte voňavku viac sa zameriaveme na deti co im kúpiť 🙂

alguno
12. dec 2021

@milovnikbehu rozumné. 😉

hlubik
12. dec 2021

moj ponozky boxerky tielka teplaky kozmetika a hodinky

jaja20
12. dec 2021

Inak,my sme si dávali pod stromček najradšej dovolenky,lenže posledné 2 roky sa to už bohužiaľ nedá realizovať...

marca12
12. dec 2021

To mas super darceky. Ja osobne sa neriadim poctom. Vacsinou sa snazim jeden vacsi darcek a k tomu dve dalsie veci. Tento rok je to klasika obuv,oblecenie a puzzle,kniha.

avanka
19. dec 2021

@dusankomoj dron je super vec..môj manžel má už druhý za 2 roky..a nie hračkárske,ale taký veľký profi..
Môj dostane funkčnú bundu od ZAJO, 3 knihy,ponožky dedoles a predplatné časopisu biker..

tom_i
19. dec 2021

Kúpili sme si pred mesiacom PC takže to je spoločný darček. Dcéra dostane parfém a ak dovtedy pride 1Pandora prívesok.

pupava_lucna
19. dec 2021

My si nekupujeme nič, keď niečo potrebujeme tak si to kúpime cez rok. Teraz ale chcel manžel ponožky a gél na holenie a ja pyžamo, tak sme si každý kúpili pre seba a dáme si to pod stromček. Ja neuznávam kupovanie nasilu niečoho, čo človek ani nepotrebuje, len aby bol nejaký darček.

vanda323
19. dec 2021

@julka29 Waw adrenaliiiin

tanickalc
19. dec 2021

@ivkazba môžem sa s tebou kamarátiť? Tiež by som rada dostávala osobné darčeky

scorpionflower1
19. dec 2021

My si od isteho času nic neukupujeme. Mame dost zhanania darcekov pre rodinu, ale my si zas kupime počas roka kedy chceme a co potrebujeme. Ked si kupujeme darceky, tak jedine na narodeniny a u mojho su to jedine knihy alebo tricka s kapelami. To plati aj opacne - on pre mna. Ale na narodky som tento rok som dostala presso stroj.