Kúpili ste darček ešte nenarodenému dieťaťu?

bessdonna
25. dec 2022

bude to asi otazka storocia ale musim.kupili ste pod stromcek darcek este nenarodenemu dietatu?myslim pocas tehotenstva.normalne pod stromcek zabaleny.a taktiez mu kupovali vasi rodicia,rodina?

hederamonstera
25. dec 2022

Ja ano😁 ale kupila by som to aj keby neboli vianoce. A minuly rok na vianoce dostal od rodiny prakticke darceky (decka, body) aj moj prvy, este nenarodeny

bajka16
25. dec 2022

To teda nie 😀😀 všetko sa kupovalo pred pôrodom a po pôrode nosila rodina dary.

sense
25. dec 2022

Nie

nely1704
25. dec 2022

@bessdonna nie...

gertrudaosem
25. dec 2022

@bessdonna 🤦🏼‍♀️to už čo nevymyslite ...

yoxinka
25. dec 2022

@bessdonna
Nie.
Keď som čakal prvé bábo, kamoška mi preňho dala darček. V 12. týždni som potratila a veľmi ťažko sa mi na to aj pozeralo. Odvtedy som kupovala darčeky len deťom, ktoré boli narodené. Našťastie, boli tri, tak bolo veľa radosti 😉

domka222
25. dec 2022

@bessdonna kriste pane. Kúpiť v pohode, ale baliť a dávať pod stromček? 🥴 A ešte aj rodina 🤦‍♀️

colanna
25. dec 2022

@bessdonna ja som dala take malinke chutne havkove papucky pod stromcek,prislo mi to strasne mile 🙂

petronellla87
25. dec 2022

@bessdonna my cakame o tri tyzdne a ano bolo daco pod stromcekom i pre nu🙂

maryetta
25. dec 2022

Veru nie. A to som vystihla 2x tehotenstvo pocas vianoc. Na vianoce sme akurat rodine oznamili ze cakame babatko.

h2
25. dec 2022

My pôjdeme zajtra prvýkrát pozrieť vnúčika 😃mužova dcéra porodila pred 2 týždňami, takže už je síce na svete, ale všetko som mu pokúpila ešte kým bol v brušku.
Čo sa konkrétne môjho syna týka, tak nie, nekúpila som mu darček pod stromček, kým sa nenarodil, lebo je augustový a na Vianoce som ešte ani nevedela, že som tehotná. 😁

liloastitch
25. dec 2022

Pri prvom synovi sme dostali pod stromček kopec oblečenia s vianočným motívom... Malý sa narodil v marci a chudák až do leta nosil Merry christmas všetko 😂. Pri druhom a treťom tehotenstve už boli poučení, darček dostalo len narodené dieťa.

basska_b
25. dec 2022

Ja som bola pocas troch Vianoc v osmom mesiaci, takze aj tak sa uz kupovala vybavicka, ale nic z toho som nedavala pod stromcek, ale len rovno do vybavicky... ani moji rodicia ci ini blizki. Je to divne podla mna, sak to nema kto rozbalovat. Ja som to oddelila: darceky pre rozbalovacov, a ze ich bolo pozehnane aj bez tychto darcekov pre este nenarodene babo... a vybavicka, ktora sla rovno do izby ci skrine

mamkalentedkova
25. dec 2022

Tak ono asi je otázne ak ,v akom štádiu je tehotenstvo ,prvé týždne by som určite nekúpovala ,všeličo sa môže ešte udiať ..ak je to už niekde chvíľu pred plánovaným termínom pôrodu ,možno by som kúpila niečo ,ale zabalila to asi skôr mamičke ,ako bábätku...veď aj ja som si chystala výbavičku dopredu ,ale teda ,udiať sa vie aj pri pôrode všeličo ,to nikto z nás nevie ovplyvniť .Dietattku by som asi radšej doniesla darček ku krstu ,alebo len tak,keď už bude na svete

alanko20
25. dec 2022

Nie. Nasa mala na prve Viamoce 2 mesiace a nemala.darcek. Ved to babo ano nevie, co sa deje.

evkamotka
25. dec 2022

Neter tak dostala, je februarova a u svojich starkych mala darcek. Namiesto mena srdiecko, este sa nevedelo. Syn je januarovy a nedostal u nich. Asi to len tak vtedy maminu napadlo

bamboa
25. dec 2022

Nie. Moja sa mala narodiť 27. januára. Žiaden darček sme pre ňu nekupovali. Narodila sa ale 22. decembra a keďže sme s ňou ešte nepočítali, na 1. Vianoce nič nedostala 🤷‍♀️

bessdonna
autor
25. dec 2022

@gertrudaosem ved to.mily mi vycita ze kupovala som iba starsiemu dietatu....tak vravim spytam sa ako to inde chodi

bessdonna
autor
25. dec 2022

@yoxinka mrzi ma tvoja strata.ano aj ja to tak citim,ze az ked je na svete.vybavicka ok,aby som proste neprisla z porodnice ze nic nemame ale darcek pod strom mi pride cudne....no co uz

althejka
25. dec 2022

Nie nekupovala.

trema
25. dec 2022

@bessdonna mily mohol kupit aj sam, ked tak velmi chcel

bessdonna
autor
25. dec 2022

@domka222 no.a moja rodina nie.iba starsiemu a jemu to padlo zle(muzovi) hormony na streche.pokazil mi vianoce.

ajko2011
25. dec 2022

Nie

beata_k
25. dec 2022

@bessdonna No muzovi riadne drbka. Ako kupit vybavu ok, ale balit a davat pod stromcek? A to si rozbali kedy? Alebo kto mu to rozbali? A nech sa nezabudne tvarit prekvapene pri rozbalovani.🤦🏼‍♀️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bessdonna
autor
25. dec 2022

@trema mohol....vies kupila som toho dost.napr odber pupocnikovej krvi,oblecenie,kocik.ale nemienim dat nic pod strom lebo mne to proste nejde.tu je problem inde.prvorodene neni jeho a to je vecny problem.uz som to tu vela riesila.som uz v takom stave,ze som stokrat olutovala,ze som s dietatom isla do vazneho vztahu.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalala
25. dec 2022

@bessdonna no vsak a ked to muzovi vadi, preco on tomu nenarodenemu dietatu nic nekupil pod stromcek? 🤷🏼‍♀️ ja som rodila na zacitku februara, jasne ze veci sme mali okolo vianoc nakupene, ale teda nebalila som ich pod stromcek.

weronika171717
25. dec 2022

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Choré....

annalena
25. dec 2022

@bessdonna moj syn sa narodil 27.12, 26eho som nastupovala planovane do nemocnice, vybavicku a veci sme mali nachystane, ale ani vo sne nas nenapadlo, davat nieco pod stromcek...