Oslava 60tky - výzdoba a jedlo svojpomocne

mamka_danka
30. okt 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

Ahojte, idem organizovat otcovi oslavu narodenin pre 50 ludi a potrebovala by som poradit. Priestory som zohnala, budeme to mat v kulturnom dome, ale neviem ako mam riesit vyzdobu a hlavne jedlo. Chcela by som to zvladnut sama len neviem ci je to mozne a co vsetko potrebujem aby som to sama zorganizovala. Riesili ste niektora nieco podobnne? Ako ste sa s tym popasovali a co by ste mi odporucili? Dakujem 🙂 🙂

mamanikka
17. feb 2016
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@vlastulina To je dobre ze bol volny termin, aspon mas uz jeden problem vyrieseny. Co sa tyka toho jedla a vyzdoby myslim si ze si prisla sama s dobrym navrhom a ze zajednat si cateringovu spolocnost je dobra volba. Aspon ti vsetko nachystaju, aj sa budu celu oslavu o Vas starat a ty nebudes unavena.

mamka_danka
autor
23. feb 2016
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

@agnes9 Tak nejako tyzden dopredu mi povedali ze by im to malo stacit ked im to nahlasim. Tak este mam chvilku cas, aj ked uz predbezny pocet ludi mam. Este som neni rozhodnuta pre farbu, ale rozmyslam nad lososovou alebo mentolovou. Co povies, pre ktoru sa rozhodnut?

vlastulina1
24. feb 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@mamanikka Vsak preto som to tak aj vyriesila a zajednala som cateringovu spolocnost. Este sme sa nevedeli zhodnut, ze ktoru vyberieme ale nakoniec sme sa zhodli na firme Josip. Myslim si, ze sme vybrali spravne. Stretnutie s nimi bolo velmi prijemne a dohodli sme vsetko co sme chceli. Zabezpecia nam vyzdobu a jedlo.

evicka547
25. feb 2016
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@vlastulina1 Akurat som ti isla napisat o tej cateringovej spolocnosti a si ma predbehla a citam ze ste si ju zajednali. Myslim si ze si ste sa dobre rozhodli. Kamaratovi robili catering na jeho svadbe a vsetko si pochvaloval. Tak dufam ze budete spokojni, potom daj vediet ako dopadla oslava 😉

vlastulina1
7. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@evicka547 Snad budes mat pravdu a budeme spokojny. Ale zatial sa mi pozdavaju. Su milý, ochotný a dalo sa s nimi velmi pekne dohodnut. Dufam ze sa nic neskomplikuje a oslava dopadne dobre 😉

agnes9
9. mar 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@mamka_danka Tak mne sa velmi paci ta mentolova farba ale ako aj lososova je pekna. No ja by som sa urcite rozhodla pre mentolovu. Catering ti spravi vyzdobu v takej farbe akej ty chces? Nemaju s tym nejaky problem ze by si chcela dajme tomu tu mentolovu?

mamanikka
11. mar 2016
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@vlastulina Tak ti prajem aby Vam oslava dopadla dobre. Aby vsetko islo tak ako si to vy predstavujete a aby ste sa dobre zabavili 🙂 Myslim si ze ste sa dobre rozhodli pre tu cateringovu spolocnost Josip. Aj kamaratka ich mala na svadbe, jej robili vsetko aj catering aj vyzdobu a bola velmi spokojna. Tak potom napis pocity aj ty ako si bola spokojna 😉

mamka_danka
autor
14. mar 2016
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

@agnes9 No vyzdobu nam bude robit nejaka tetusa a ano mala by nam spravit v takej farbe ako chceme my. Ale nakoniec sme sa aj tak zhodli na tej lososovej farbe, tak dame taku.

vlastulina1
16. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@mamanikka Dakujem ti, snad budes mat pravdu 🙂 Uz sa tesim na tu oslavu, hlavne aj preto ze budeme cela rodina pokope. Jasne, ze ti potom napisem ako dopadla oslava 😉

evicka547
18. mar 2016
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@vlastulina1 Hej to mi aj ten kamarat spominal ze sa velmi dobre s nimi dohaduje, ze nemali ziadne problemy a hlavne vsetko splnili nacom sa dohodli a nenavysili sumu o nic. Tak som zvedava co potom napises 🙂

agnes9
21. mar 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@mamka_danka Tetusa? A nevravela si ze vyzdobu vam zabezpeci tiez ta cateringova spolocnost Josip? Ci ako to vlastne mate nakoniec? Som z toho teraz ostala trosku v soku ...

mamka_danka
autor
22. mar 2016
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

@agnes9 ano vsak cez nich to mame ale vsak oni spolupracuju s aranzerskou spolocnostou takze nam vyzdobu bude robit taka tetuska, uz si pochopila ako to budeme mat, ze? 🙂

vlastulina1
24. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@evicka547 to je jasne ze ti potom napisem ako to vsetko dopadlo, ale nebojim sa toho, lebo som si stihla vsimnut ze su velmi seriozni takze sa nebojim ze by sumu navysili alebo nieco. Vsak sme uz podpisali aj zmluvu aj uhradili zalohu

agnes9
29. mar 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@mamka_danka ach to mi fakt mohlo napadnut, niekedy mi to hned nedocvakne 😀 jasne pochopila som to uz, vsak tak sa to vacsinou robi 🙂

mamanikka
6. apr 2016
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@vlastulina1 Verim ti ze hlavne kvoli tomu sa tesim na oslavu, ze budete pekne vsetci pokope. Ja som velmi zvedava co budes pisat a hlavne nato ako si bola spokojna so spolocnostou josip.

valentinkaa
8. apr 2016
Používateľ valentinkaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od valentinkaa.

Babulky kolko stoji catering na oslavu priblizne pre 30-40 ludi? Viete mi niektora povedat, ako sa to cenovo pohybuje?

lulubinka
9. apr 2016

Ahojte viem ze sa tu rieši ako a kde urobiť oslavu.No ja patrím na tu druhú stranu dom len pozvaná.tento mesiac ma môj krstný 60a budúci jeho žena moja Krstna tiež 60.oslava bude v máji.poraďte prosím co im kúpim.jeden veľký dar alebo každému osobitne.sestra mi radi dva darcekove koše.len krstnej dam doň víno a krstnemu pálenku.

elizita
10. apr 2016

@vlastulina1 ahoj, uz ste mali tu oslavu? My sme mali dnes a robil nam to Josip. Podla dnesku sa mi zda,ze si tu recenzie pisu sami. Nikdy viac a ani by som ich urcite neodporucila. Zlaty Topcatering.

vlastulina1
11. apr 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@elizita este sme nemali oslavu, mame ju teraz v sobotu 16.4. A co sa take stalo ked si s nimi nebola spokojna?

elizita
11. apr 2016

@vlastulina1 napisem spravu

travnerka12
12. apr 2016
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@valentinkaa len to nie je take lahke ti povedat kolko cca to stoji pre tolko osob lebo kazda agentura ma ine ceny..najlepsie by bolo keby si si dala cenove ponuky a agentury by ti to nacenili a vedela by si priblizne kolko to vyjde