Oslava narodenín drobcov v byte

20. feb 2022

Ahojte maminky, ktoré bývate v bytoch, ako riešite oslavy narodenin drobcov co sa týka miesta? Starka a starky z kazdej strany, bratia s rodinou z kazdej strany, to je s nami 10 dospelých a 5 deti aj s nasou rôzneho veku. Raz sme sa tu v byte stretli pred odchodom na dovolenku nedalo sa tu pohnúť. Aktuálne na nejake oslavy v restikach a podobne pre toľko ludi rozpočet nemame. Robite oslavy aj tak pokope a vydrzite menej miesta, alebo robite dve oslavy a na kazdej je torta a darceky? Dakujem

koniarova
20. feb 2022

Pozvala by som len babky a dedkov,keď to rozpočet nedovoľuje.

roja01
21. feb 2022

Nie je dolezite miesto, alebo objem a rozmanitost pohostenia, dolezite su vztahy a laska.
Ked rozpocet nedovoli, pozvala by som na kolacik a kavu ci malinovku. Dobrych ludi sa i do maleho priestoru vela zmesti. Len to treba vopred jemne vysvetlit, pretoze v našej konzumnej spolocnosti sa najde viacej takych, ktori zial hodnotia pohostenie a nie spolocnu zabavu a radost zo stretnutia.

petulda333
21. feb 2022

Delim na 2x, jeden den rodina z mojej strany a druhy z muzovej. Naraz by to bolo vela a nechcem hlukom obtazovat susedov

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evkamotka
21. feb 2022

Na dva razy

0silvia0
21. feb 2022

my sme robili oslavy castokrat u mojich rodicov. Mali lepsie podmienky ked sa zislo viac ludi.

andreatytler
21. feb 2022

Skuste robit oslavy vonku v parku. Aj ked z zime to bude trochu narocnejsie.

martul
21. feb 2022

V sobotu tvoja rodina, v nedeľu manželovi.
Alebo v sobotu ,, mladí" a v nedeľu ,, starí".
Chlebíčky alebo obložená misa, malinovka.

ajka0207
21. feb 2022

Mne 10 dospelých + 5 deti nepríde až tak hrozne veľa, samozrejme neviem aký máte byt a koľko detí. Ale raz, dvakrát v roku sa to dá zvládnuť aj v byte. Ak nie, tak by som oslavovala len s časťou rodiny. My ako je covid, tak so starkymi neoslavujeme, len s krstnou mamou a deti sú s tým v pohode.

andrejka1974
21. feb 2022

My robíme oslavy okrem výročí okrúhlych doma a urobíme jednohubky,obložené misy a býva u nás aj 20 ľudí pomestia sa všetci v byte

diamond007
21. feb 2022

Kamoška takto chodia babke, v byte býva v jednoizbaku a je ich tam 7dospelych a 6deti malých... Síce vraví vždy že to tam je skliesnene a chalani ako bežní, ale dá sa. Prípadne sa dá ísť po koláčiky a káve na prechádzku 🙂

svetlana634
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martul
30. mar 2022

@svetlana634 reklama tu nie je povolená.

loginexistuje
17. jún 2022

z toho co poses mi prijde ze si je tebou prilis isty trochu eistoty vztahu neublizi skor naopak