Šaty na svadbu

mameha7
27. júl 2023

Ahojte baby, v sekáči som si kúpila tieto šaty. Myslíte, že sú vhodné na svadbu pre hosťa? Nesedia mi dobre pod pazuchami, či sa oplatí ich dať upravovať krajčírke, alebo kúpiť proste iné. Ďakujem 🙂

lius
27. júl 2023

mas tak krasne vlasy, skor si na tebe viem predstavit nejake kvetovane saty, pripadne jednofarebne zelene

zmrzlinka2021
27. júl 2023

Šaty sú vhodne

moonlight1210
27. júl 2023

Mne sa to v kombinacii s tvojimi vlasmi paci. A podla fotky ti idu aj k tonu pleti.

beata_k
27. júl 2023

@mameha7 Nesedia ti dobre na bokoch. Tie zahyby ta rozsiruju.

a_alexandra_a
27. júl 2023

Podľa mňa tieto šaty mali zostať v 90. rokoch. Materiál, farba, strih, všetko úplne zlé

radkaradix
27. júl 2023

uprimne, podla mna su nemoderne, rozsiruju ta v bokoch, na tychto satenovych vidno hned kazdy zahyb, kazdy fliacik, na poslednej svadbe, kde som bola mali jednoduche satenove saty viacere baby (jednoduchy strih, ktory vyzeral aspon moderne) a skratka ak zena nema postavu ako top modelka, nevyzera to dobre.. este ak sa spoti, sadne si (pokrcene), obleje sa/obleju ju, zakyda sa.. tak skoncili vsetky tie saty, vyzeralo to nevkusne..

melanta
27. júl 2023

Presne ako napísala Alexandra, šaty spred 30 rokov, vtedy to bolo mega, aktuálne absolútne nemoderné, strihovo ťa rozširujú, hrozný nevkus.

h2
27. júl 2023

Nepáči sa mi farba a ten divný pás cez prsia.

archiebald
27. júl 2023

ak sa Tebe páčia a cítiš sa v nich dobre tak na svadbu vhodné sú 🙂

mullerova46
27. júl 2023

@mameha7 keď si ich dáš upraviť u krajčírky budú na tebe veľmi pekne. Nájdeš si vhodné napríklad strieborné doplnky a bude to super. Nemusí mať každý šaty podľa dnešnej módy, ktorá sa mimochodom len vracia z iných rokov.

aeruginosa
27. júl 2023

Prve, co som si vsimla bolo, ake ti robia nepekne boky a aj brusko. Navyse, neviem, ci je to len fotkou, ale ta dlzka siat ti tiez nelichoti. Za mna cele zle, prepac. ☹️

pribinak
27. júl 2023

Rýchlo to vyzlec. Zle zle zle

0silvia0
27. júl 2023

@mameha7 su ti velke, asi si postahovala snurovacku na bokoch, aby si ich zmensila, ale vyzeras v nich velmi bokata a siroka. Ak by ti super sedeli, este ok, ak sa ti pacia, ale su velke.

anonymous87
27. júl 2023

Uf, za mna tiez nie. Mali asi ostat v sekaci 🤷‍♀️

domka222
27. júl 2023

Radšej si daj úplne normálne šaty. Trebárs aj čierne mini s doplnkami a účesom ukážu lepšie ako tento retro "satén"

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
muchotrafka298
27. júl 2023

Toto su bohuzial saty, ktore su ako z 90tych rokov, nehovoriac o tom, ze su tak strasne pokrcene, ze je to az neprijemne na to pozerat. Vobec Ti nesedia a deformuju Ti celu postavu. Radsej ich vrat a kup si nieco smrncovnejsie a kvalitnejsie usite. Toto na prvy pohlad krici "lacny material, lacny strih, nesedi nikomu".

fineta
27. júl 2023

Oceňujem, že si sa pozrela po šatách v sekáči a dávaš veciam šancu, je to super prístup. Ale! Sú tam veci a veci. Toto, bohužiaľ, nie. Presne ako píšu vyššie. Model, strih, materiál je už dnes prežitkom, daj ich do kontajnera. Zrovna predvčerom som kúpila v Humane za 2 ecka tieto ligotky. Ono sa dá, len treba sa kutrať a aj natrafiť. Na Tebe by sa mi tiez páčil puzdrovy strih. 🙆‍♀️
@mameha7

jaond19
27. júl 2023

V r.2005 som mala na stuzkovej usite saty presne z tohto bledomodreho satenu. Vtedy to "fičalo". Teraz uz veru nie.

tosomja
27. júl 2023

@mameha7 rada nakupujem v sekáči, ale prepáč, toto by som nechala na vešiaku. 🙈

janulka1802
27. júl 2023

Nie sú pekné. Neber si ich.

sovica
27. júl 2023

Za mňa NIE. Tie šaty Ti deformujú celú postavu. Sú nemoderné.
Máš pekné vlasy, tvár (aspoň, to čo z nej vidím), nohy... Ale - vystri sa. Hneď budeš v šatách lepšie vyzerať. A hľadaj niečo jednoduchšie, šmrncovnejšie a modernejšie.

barborachors
27. júl 2023

@mameha7 su prekraaasne, a na svadbu sa hodia. Keby mi prišiel niekto na svadbu v týchto šatách, potesim sa 🙂

petronelag
27. júl 2023

@barborachors Keby ich nejaká krajčírka upravila, možno zúžiť aj v bokoch.

gabym
27. júl 2023

@mameha7 škaredé, nemoderné šaty a navyše ti nerobia peknú postavu.

magnoliaa
27. júl 2023

Mne sa veľmi páčia, móda sa vracia 😍

veroniak12
28. júl 2023

Slecna sa pytala, ci su VHODNE, nie, ci sa pacia vam 🙂 A odpovedam, ze ano, vhodne istotne su 🙂

monicka144
28. júl 2023

@fineta a mne sa zas velmi nepacia tieto 😢 ale tak to je len moj subjektivny nazor 🙂
@veroniak12 presne tak! uplne najviac zboznujem, ked da niekto konkretnu otazku a zeny sa vyjadruju k veciam, na ktore sa nikto nepyta.

mishka81
28. júl 2023

Za mna boli vhodne pred rokmi. Teraz uz ani nie, su dost mimo a keby aj na to neprihliadam - vobec ti pekne nesedia a zbytocne by si platila este krajcirku aby to prerabla. Hladala by som radsej ine a tieto by som ritualne spalila 🙈

aurora33
28. júl 2023

@mameha7 za mňa teda nie. Nie su vhodne.