Silvester 2012. Ako a kde ho budete tráviť?

wanilla
28. dec 2012

Ahojte žienky, pomaly sa nám blíži koniec roka. Ako zvyknete tento posledný deň starého roku tráviť? Pre mňa osobne je celá silvestrovská zábava taká umelá veselica, v štýle že blíži sa polnoc tak jupíí buďme všetci happy. U nás sa Silvestru nejaká zvláštna pozornosť nevenuje, skôr ide o to, stráviť posledný deň v roku pokiaľ možno príjemne s fajn spoločnosťou. tento rok sme sa rozhodli pre pohodový predĺžený víkend strávený na termálnom kúpalisku vo dvojici a teda o polnoci štandardne privítame nový rok. prskavky mám už pripravené 😀 A čo vy? ako trávite Silvester vy ostatné? Preferujete väčšiu spoločnosť, či radšej úzky okruh ľudí?

cerez
28. dec 2012

Teraz už preferujem tráviť Silvestra doma. Tento rok nebude iný, ale predsa tam zmena bude. Dnes mi syn ochorel a tak zábava bude typu čajíčky, zábaly, meranie T.

xenicka13
28. dec 2012

ja spim posledne roky ako dudek, silvester si robime, ked ma kto strazit deti 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tea333
28. dec 2012

aby som napisala pravdu tak posledne roky neoslavujeme 😅 odkedy mame deti stale sa len rozculujeme nad hlasnou zabavou susedov, syn mal vzdy lahky spanok, psy maju paniku..ideme spat pred polnocou a o polnoci sa zobudime na hluk a chlacholime psov 😀 takze tak dochodcovsky 🙂
predtym sme mali tradiciu - pokrovy turnaj, nezdrave jedlo a nealko pitie u nas doma, kamoska, bratia, my..
po pripitku sa islo domov spat 🙂

tea333
28. dec 2012

@cerez tak nejak, ja mam oboch chorych 😒

ani3012
28. dec 2012

tak sa pochváľte kto kde bude 😉 celkom pomôže,ak budete mať aj miesto bydliska v pase...a aj kam idete a na ako dlho, aby ste niekoho týmto nevyrušili...

@wanilla ak sa pýtaš,či strávime Silvestra s deťmi alebo nie,tak áno ale kde,tak ako si napísala,je to jedno,hlavne nech je to v príjemnej spoločnosti..trebárs aj u nás v obývačke

cerez
28. dec 2012

@tea333 Takže o zábavu sa nám postarali deťúrence! 😀 Mne už takéto Silvestrovské noci plné zábavy vôbec nechýbajú. Aj u nás to nastalo po narodení detí. A keďže materská je o deficite spánku, treba to dohnať! 😀 😀 😀

sympa1
28. dec 2012

prve 3 roky ako mame deti sme silvester prespali, a teraz chodievame na namestie 🙂 taka klasika, prípitok, ohnostroj, sms-kovanie telefonovanie s rodinou ....pokial ma kto strazit deti

anjelicek26
28. dec 2012

@wanilla - no s detmi a tehu bruskom sa moc vymyslat neda, dojdu dva pary kamaratov s detmi v Saskinom veku, takze ona ma o zabavu postarane, my tiez 🙂 Budeme robit fonude, zapneme coko fontanu a pokrajame krpcom ovocie, bude prijemna atmosfera ♥ O polnoci budeme odpalovat s pred domu rakety 🙂

titkovamiriam
28. dec 2012

Starší synovia budú tento rok mimo domu,tak budeme doma hrat sa s Marečkom a kukneme niake rozpravky,o polnoci ohnostroj zabehneme susedom 🙂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jahody11
28. dec 2012

U nas manzel so starsiou doma a ja s mladsiou v nemocnici ☹

wanilla
autor
28. dec 2012

@anjelicek26 mne sa silvester ani nikdy nespajal s tym, ze treba nieco vymyslat. skor ma zaujimalo ci mu ludia venuju nejaku pozornost alebo ho mozno aj odignoruju.tvoja varianta co so silvestrom zavana naozaj prijemnou atmosferou. aj deti ju urcite ocenia 🙂

wanilla
autor
28. dec 2012

@ani3012 vôbec som sa nepýtala ci trávite alebo netrávite silvester s deťmi,ani by ma nenapadlo takto položiť otázku. veď je to úplná hlúposť zvlášť pri menších deťoch. skôr mi šlo len o názor na tento deň ako taký. a už absolútne mi nešlo o nejaké vychvaľovanie sa, čím prosím ťa? pre mňa je tento deň len taká povinná jazda. a silvester v teple vlastnej obývačky môžem tiež, prečo nie.

lwhiterose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helencek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ani3012
28. dec 2012

@wanilla prečo máš pocit,že moja prvá časť odpovede smerovala tebe? Opatrnosti nie je nikdy dosť a písať tvoja otázka si žiada typ odpovede: nebudeme doma,ideme na chatu...ideme k našim...veľa mamičiek sa chce pochváliť aj napr. letnou dovolenkou a neuvedomujú si,že tým dávajú avízo,že byt je prázdny
čo sa týka osláv,tak ti poviem teda...boli sme minulý rok natáčať Silvester 2011 a veru to bolo teda veľmi silené...nepáčil s a potlesk? Zopakujeme 5 minútový aplauz ešte raz...celých 5,5 hodín v kuse sme museli sa usmievať, a zabávať sa a hlavne véééééľa tlieskať a to bez prestávky na toaletu 😝 Piť sme mohli len keď išli dokrútky-aj to mal smolu ten,čo si pred natáčaním nekúpil fľašu s vodou...po 4 hod.poslali do pár fliaš do každej rady, takže som sa delila s manželom, čo mi až tak nevadilo,ale bolo tam strašne horúco a keď aj piješ, potrebuješ cikať a na záchod ťa nepustili ...no otras...takže taká veselica v TV viem,že je to len o dobrom komparze (ktorý tam je zadarmo,veď vidia všelijaké hviezdy) a tak ten program aj vyzerá: narýchlo nakrútené, silené a to sa prenáša aj do obývačiek....
Keď sme mali ešte len Patrika,tak sme po dva krát strávili Silvestra tak,že sme išli po návštevách...začali sme o 18 hod. a zdržali sme sa cca 30-60 minút, pozdravili sme zajedli a polnoc sme oslávili u našich. to sa mi celkom páčilo 🙂

Na Silvestra sa tešíme na vypustenie lampiónov šťastia aj s deckami a ohňostroj, ak stojím pri najbližších a už aj minulý rok som si vravela: "Vďaka Bože,že sme sa tu znova všetci v zdraví stretli" a želám si,aby to tak bolo každý rok

ale veľmi snívam o Silvestri v lietadle...každú hodinu osláviť Nový rok na inom mieste 🙂

wanilla
autor
28. dec 2012

@helencek 😀 😀 vidis stipkanie a obcasna kontrola toho druheho ci nespi, na to by som bola celkom zabudla, aj to patri niekedy k nasim silvestrovskym aktivitam 🙂 a synatorovi sa ani nedivim ze ma taku vydrž, ved je to hotove terno ked moze v 10 rokoch byt do polnoci hore 🙂

helencek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wanilla
autor
28. dec 2012

@ani3012 priznám sa, že ma ani nenapadlo uvažovať v týchto sférach, že nie vždy robí dobrotu odpovedať príliš konkrétne, ale máš pravdu človek nikdy nevie, kto to na čo využije.
takže ty silvestrovské programy večerné asi nepozeráš keď si si výrobu takého superzábavného programu mala možnosť zažiť. silvestrovské televízne programy občas prepíname, ale pôsobia na mňa presne ako vravíš - silene. a teda tú skúsenosť z pozície "zabávajúceho sa" komparzu nezávidím. ale aj zlá skúsenosť je skúsenosť.
tiež si viem predstaviť aspoň jedného Silvestra niekde v zahraničí, že som taká skromná aj na jednom mieste kludne 😀

ani3012
28. dec 2012

@wanilla ale vtedy sme pozerali😀 sa nesmelo prepnúť aby sme sa sem tam zbadali-keď už sme toľko "trpeli" 😀 😉
a vidím,že ty tak skromnejšie 😀 ...ale napr. by som chcela byť aj v Paríži pod Eiffelovku 😎 také romantické...

wanilla
autor
28. dec 2012

@helencek ešteže existuje ten silvester, ktorý všetky tie "krivdy" na nom páchané a všetky tie skoré odchody do postele počas školy napraví 🙂 myslím, že ako dieťa som Silvester tiež mohla práve z tohto dôvodu, lebo som smela byť dlho hore.

wanilla
autor
28. dec 2012

@ani3012 vsak teda,ste si poriadne ten silvester minuloročný odmakali, tak by bolo hriech nepozrieť sa na výsledok 😀
presne toto som si pod pojmom Silvester v zahraničí predstavila aj ja - Paríž a Eiffelovka a tisícky blikajúcich svetielok o polnoci 🙂 no co už, Eiffelovka si musí na mňa počkať, zatiaľ si vystačíme s domovom líbezným a nejakými tými spoločenskými hrami 🙂

angua27
28. dec 2012

od kedy mám syna, tak väčšinou s ním. 😀 bola som aj v meste a malý u mojich rodičov. ale nebolo to ono. tento rok som bola pozvaná ku skvelým priateľom, malý mal byť so starými rodičmi. dnes ho však skolila chrípka, takže to vidím na papučovku doma sama so spiacim chorým dieťaťom. 😅

lea641981
28. dec 2012

my sme doma dcera syn ja tatino nas a pride moj otec a o 20hod pojdu pozriet velky ohnostroj syn chlap a dedko a ja budem s malou doma a potom posedime pojeme nieco popijeme a o polnoci zapalime prskavky malemu a ideme drochmat 😀

moncicatko19
28. dec 2012

my doma a nuda ako vzdy 😒

tereziah
29. dec 2012

My doma ako posledné roky od kedy máme detičky, ale ani mi to nevadí, urobíme si takú domácu pohodu, a deťom dovolím byť hore dlhšie ako inokedy. 😉

maruska24
29. dec 2012

my sme asi dvakrát boli na zábave v reštike, bolo to celkom fajn, len hudba bola dosť nudná, potom najviackrát papučová kultúra, čo znamenalo že pol dňa som sa babrala s chuťovkami a chlebičkami rôzneho druhu, potom to večer ani nikto nechcel jesť, ostalo na ďalší deň. V telke dokopy nič zábavné nebolo, tak som zaspala už o 21ej a nasilo vstala o polnoci, lebo psy aj tak rachot delobuchov nezniesli. Tento rok pôjdeme aj ku známym, aj keď sa mi moc nechce, a nakoľko má byť počasie také, že okrem hluku nebudem mať z ohňostrojov nič. Osobne nemám rada silvester a vinšovanie do nového roka, vždy mi to pripomenie trápne formality, nakoľko vždy idem do čoraz horšieho a horšieho roka 😒 Spomínam si na jeden slivester ktorý bol ok, a to som si pozrela z postele nejakú zábavnú hodinovú reláciu a potom som zaspala ako taký dudek a zobudila sa až na druhý deň ráno na obed. Vtedy to bol u mňa deficit spánku, kašlala som na nejaké oslavy, ale pekne dobehla to, čo mi počas celého roka chýbalo najviac. A to bol spánok, taký poriadny. 🙂

lussy23
29. dec 2012

doma🙂 mňa zábavy nebavia.

dedenini
29. dec 2012

@wanilla u nas to bude jak obycajny den skoro... mozno by to bolo ine keby nemame dieta.. no moj priatel urcite zaspi... ja ho zobudim na polnoc, pripijeme si za poharik v okne s vyhladom na Liverpool, pozreme ohnostroje z okna a pobereme sa spat... a novy rok za nami..ci pred nami?? :D

timotea244
29. dec 2012

My sme doma.Ako mám malého,neviem ísť od neho preč...ale myslím to tak,že ho nechcem nechať doma samého u starkých.Takže už 4.rok sme všetci traja spolu doma 🙂