Sú tieto šaty vhodné do kostola na prijímanie pre krstnú mamu?

ivanka0603
15. jún 2021

Potrebujem poradiť dievčatá. Sú tieto šaty vhodné do kostola na prijímanie pre krstnú mamu?

anjelicek26
15. jún 2021

Ano kludne, su pod kolena a bez spagetovych ramienok, ani vystrih nemaju... + su pekne.

tyaja5
15. jún 2021

no neviem ako je to u vas no viem, ze u nas by malal mat zena prekryte ramena ked je na svadbe ci svatom prijimani. inak su pekne 🙂

elizabet173
15. jún 2021

@ivanka0603 Tiez by som si nieco cez ramena dala. Bolerko?

nafka0483
15. jún 2021

Tie ramena nie su cele hole, ten volanik posobi ako taky kratucky rukav. Ja by som na to nedavala nic, myslim, ze do kostola su dostatocne decentne.

@elizabet173 Bolerko by tie saty totalne "zabilo" :(

nataly86
15. jún 2021

Samozrejme ze môžeš. Krásne sú

elizabet173
15. jún 2021

@nafka0483 odhalene ramena by v kostole nemali byt. Ci sako, kabatik, to je fuk, alebo ine saty

anjelicek26
15. jún 2021

@elizabet173 ale ona nema odhalene ramena, , normalny strih + volanik na rukave..ani vystrih, ani spagetove ramienka... su decentne..zas to netreba s tym riesenim oblecenia az tak hrotit.

0silvia0
15. jún 2021

@ivanka0603 podla mna urcite mozes, ziadne bolerka a ine somariny netreba.

nafka0483
15. jún 2021

@elizabet173 Ale paze odhalene mozu byt? Za mna su ramena odhalene pri spagetovych ramienkach, toto nie su ramienka, to su saty bez rukavov - kde rukav nahradza ten maly volanik. Ja ich povazujem za uplne v poriadku.

Ale ked uz silouo mocou zakryt paze, tak sako, pripadne nieco ako "stola", pashmina, ale urcite nie bolerko. Ale tie saty su krasne, netreba ich nicim prekryvat a su vhodne.

mamamasama
15. jún 2021

chodievame do kostola pravidelne a saty su v uplnom poriadku...

pribinak
15. jún 2021

@tyaja5 veď nemá hole ramena. To platí pri šatách ktoré majú úzke ramienka - špagetou, alebo sú úplne bez zákrytych ramien

pribinak
15. jún 2021

@elizabet173 och bolerko k týmto šatám nie

lylyjana
15. jún 2021

@ivanka0603 odkial su prosim? Su prekraaaasne. A inak podla mna mozr kludbe do kostola. Nie subto spagetove ramienka, su ku krku, ani kratke nie su. Urcite by som ich zobrala aj do kostola bezproblemov 🙂

ivanka0603
autor
15. jún 2021

Ďakujem dievčatá, objednala som ich. Je to dosť na rýchlo a nemám čas chodiť po obchodoch. Mne sa zdajú tiež vhodné do kostola, ale chcela som počuť aj iný názor 😉

veronikaa1998
15. jún 2021

@lylyjana trendyeshop.sk

0silvia0
15. jún 2021

@ivanka0603 toto su uplne dokonale saty. Napriklad ja som videla na prijimani zenu, ktora sice mala vsetko podla protokolu, dlhe rukavy, ziadne odhalene ramena, ale nedomyslela, ze jej bude v kostole zima a cez tu bielu bluzu jej budu vytrcat obrovske bradavky. Nanestatsie musela s tymi bradavkami pochodovat po kostole, nakolko prijimala 1. sv. prijimanie ako dospela spolu s detmi😔 Podla mna celkom trapas.

unicornlady
15. jún 2021

Ja mám otázku k tej mašli okolo krku.
Ako to vyzerá v skutočnosti? A to tam musí byť, či sa to dá dať dole?

asia83
15. jún 2021

@ivanka0603 Určite áno. Krásne sú.

unicornlady
15. jún 2021

Tak tu som našla viac viditeľnú tú mašlu. Ale asi je to teda prišité hore.

ivkazba
15. jún 2021

Nádherné sú. Sú aj naživo také pekné ako na obrázku? @ivanka0603

hederamonstera
15. jún 2021

Podla mna su tiez nadherne a vhodne do kostola 🙂

ze bolerko :D boze zeny, trocha modnej sudnosti :D

nafka0483
15. jún 2021

@ivanka0603 Pridas potom prosim realnu fotku? Ci su naozaj take krasne a kvalitne ako na fotke, ci nahodou nepride nieco ako napodobenina z ali? lebo naozaj vyzeraju nadherne.

rucka77
15. jún 2021

podľa mňa si zvolila veľmi vhodé a moc krásne šaty. vôbec by som si elámala byť na tvojom mieste hlavu a kľudne by som si ich teda kúpila. len by som si dala pozor či sú také aj v skutočnosti

stanulienkat
15. jún 2021

Nádherné su, ale bojím sa, že budú vyzerať kúsok inak ako na fotke.

patus_2
15. jún 2021

@ivanka0603 žiadne bolerko ani sako si nedávaj, takéto šaty sú úplne vhodné do kostola. Nevhodné sú šaty bez ramienok alebo spagetove ramienka ako už aj dievčatá hore písali. Ale tieto šaty sú úplne vhodné, aj dĺzka, ani výstrih nemajú, kľudne si ich daj.

h2
15. jún 2021

@ivanka0603 Ahoj, presne toto som tu riešila pred rokom, nevedela som sa zbaviť predstavy, že by som mala mať odhalené ramená. A ani som nemala, dala som si šaty s dlhými rukávmi. Ale bola som jedna z mála, ostatné mamičky mali úplne v pohode šaty bez rukávov. Tieto, čo si si vybrala, sú veľmi pekné a určite vhodné. 👍

len_nig
15. jún 2021

Sú úžasné a určite sa hodia. Fuuuu že bolerko 😂 to sa nosilo keď som mala 10 rokov a už vtedy to bol dosť trapas v tejto dobe si to ani neviem predstaviť 😂🤦🏻‍♀️

jaskolka
15. jún 2021

Sú krásne a úplne sa hodia.

katpox
15. jún 2021

@ivanka0603 su pekne a mozu byt, ono uz sa nejak striktne neriesi, ze co ma clovek v kostole na sebe.... Samozrejme zas nic extremne vystredne, tie saty su slusive...

0silvia0
15. jún 2021

@len_nig vidis a ja som ani nepostrehla, ze su bolerka az take out, sice to nenosim, ale dobre vediet😎