Sú tieto šaty vhodné na svadbu?

27. júl 2022

Ahojte, poradte, lebo uz neviem, co je v mode. Korona mi vygumovala mozog. 🤣 Vsade ale vidim taketo satenove saty. Su podla vas vhodne na svadbu? Vydava sa moja sestra koncom oktobra.

Dakujem

autor
27. júl 2022
simona20201309
27. júl 2022

Nie!!! Toto je župan. Niekedy môže byť móda aká len chce...niektoré kúsky si nikdy neoblečiem. Táto je jedna z nich.

lejla77
27. júl 2022

Aj mne to pride ako zupan

bessie12
27. júl 2022

za mna tiez ako zupan. Nevhodne na svadbu. Mozno este keby sa pridal nejaky kus latky do toho vystrihu, tak s prizmurenim oka by sa to mozno dalo niekam obliect.

elementissa
27. júl 2022

Taká lepšia nočná košeľa 😅😆😆😆

ariannazara
27. júl 2022

Majú tam aj také saténove na 1 rameno ja som ich mala na svadbe po pol noci a každému sa páčili a vôbec nevyzerali ako župan 🙂 a vlastne ja sk obliekam co sa paci mne a nie ostatným tých mam na háku 🙏🤣

pinkgirl
27. júl 2022

Nič v zlom, ale určite nie.
Fakt má tá korona dopad na spoločnosť 😉😁.
Prejdi sa do mesta, poskusaj, nájdi v čom sa budeš cítiť ako dáma a nie ako v negližé.

jjanulienka
27. júl 2022

Mne sa veľmi páčia ☺️

dzulli1980
27. júl 2022

Na mňa strašne lacno pôsobia ... taký luxusnejší župan ... pre luxusnejšie slečny ...

lizwer
27. júl 2022

Určite nie. To si môžeš rovno župan obliecť a nemusíš ani kupovať tieto šaty.

autor
27. júl 2022

Zupan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

autor
27. júl 2022

Poradte mi nejake saty, lebo som pribrala, a mam take hrube ruky, ako prasa stehna.

bessie12
27. júl 2022

ja tiez nie som najstihlejsia, ale kupila som si dlhe saty s jemnym riasenim na bruchu a opticky to zostihluje. Ale ja si pod tie saty vezmem aj korzet, takze budem vyzerat stihejsie 😀

lenkakravcova
27. júl 2022

Tie, ktoré si tu dala skutočne pôsobia ako župan. No nie je to saténom, ale kombináciou saténu a V výstrihu.
Keď tam V výstrih nebude, nebudú pôsobiť županovo.

patha155
27. júl 2022

Zupan a obrovsky vystrih, ktory sa na svadbu nehodi. Zaujat ma nevesta a nie ty 🙂 kazdej postave sa hodi nieco ine 🤷‍♂️

autor
27. júl 2022

@bessie12 korzet????????? Aky? Poslrs mi prosim ta link?

bessie12
27. júl 2022

Nosila si niekedy nejaky korzet ? Ak nie, tak ti odporucam kupit s plastovymi kosticami a nie ocelovymi. Nevydrzis byt stiahnuta o cca 10 -15 cm cely den. Taktiez sa v tom treba naucit aj spravne dychat.

autor
27. júl 2022

@bessie12 nie vobec. A normalne existuju aj pod saty, ako napriklad stahujuce nohavicky?

bessie12
27. júl 2022

korzet mozes nosit pod saty, ale aj na normalne na tricku napr. Ja to nosim ako spodne pradlo na tielku. Na hole telo sa nikdy nenosi, lebo sa to skoro znici. Stiahne ti pas aj o 10 cm ( tie s ocelovymi kosticami, ale tie ti na zaciatok nedoporucam ako som uz spominala vyssie v prispevku, lebo si zaciatocnik ) a tym padom budes mat postavu v tvare presypacich hodin a takziez nadvihne "zvacsi" prsia. Nebudes sediet zhrbena.

autor
27. júl 2022

@bessie12 wau, odkial ho objednavas? Bola by si taka laskava sem prihodit link?

bessie12
27. júl 2022

korzety.cz odtial som naposledy objednala 2 korzety

ankare
27. júl 2022

Nepáčia sa mi

ivangeline
28. júl 2022

Pre mna je ten vysteih prilis..a ano podoba sa to na tie satenove zupaniky ako prehoz na najeku sexi bielizen.. :D Za mna tiez nie..

mijunik
28. júl 2022

Ale tá modrá farba… 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Ten výstrih je na svadbu naozaj príliš, na svadbe máš pôsobiť príjemne, ale jemne. S týmto výstrihom by si pôsobila vyzývavo.
Napadlo mi, že by si sa mohla ísť pozrieť na zopár sobášov, resp. si zastaň trošku obďaleč sobášneho miesta a pozoruj, čo majú zúčastnené dámy oblečené. Urobíš si prehľad a aj zistíš, čo Tvojmu typu postavy najlepšie pristane. 😊

mijunik
28. júl 2022

Manželovi som ukázala tie šaty aj s poznámkou, že o nich uvažuješ na svadbu a on sám od seba povedal, že ten výstrih by pôsobil, že tam ideš “na lov”. Že jedine teda, že by si chcela chytať svadobnú kyticu, padla by Ti rovno do záhrenia. Takže aj mužský názor - tieto šaty nie.

pinkgirl
28. júl 2022
athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spadnutaslivka
28. júl 2022

Nedávno som bola na svadbe a teda fakt to bol des. Zo 100 žien polovica mala pomaly až plážové šaty, štvrtina výstrihy také, že sama som mala problém nepozerať tam, kam netreba (nie som úchyl, ale keď vyslovene vyskakujú z výstrihu....) a veru neviem, či aspoň štvrtina bola oblečená aspoň trochu primerane svadobnému bontónu. Žiaľ, dnes sa ľudia riadia heslom "aby ti bolo pohodlne, môže ti byť jedno, kto si čo myslí" a podľa toho to už potom aj vyzerá. Ale keď sa chce chlap pokochať, nemusí sa namáhať - má to vyslovene na podnose.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaja0210
28. júl 2022

Ja by som ti poradila,ale nemôžem lebo povedia že robím reklamu 😄