Svadobný účes

silviafulercikova
14. mar 2016

Ahojte deivčatá čo poviete na tento učes dobrý ,alebo mám vyskušat ešte iny ? 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉

agnes9
14. mar 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@silviafulercikova na svoj vek vyzeras velmi dobre 🙂

katka1981
14. mar 2016

@silviafulercikova, no peknucka si a veru nik by ti ten vek neuhadol 🙂 Nezvazujes dat si ofinu vypnut? Alebo nieco s nou urobit. Uz na tejto fotke ju mas lepsie ako na tom svadobnom ucese. Ani natocene zozadu to nie je ono. Trebalo by to doladit. Nevravim ze teba uplne zmenit ale neni to ono.

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@alaguema asi to natočim na vlny a vypnem iba do boku ,alebo neham rozpustene a korunku do vlasou :D ked v tomto som ja strašne nerozhodna :( 😢

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@agnes9 Dakujem .

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@katka1981 ja mam vysoke čelo kuk sem

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@agnes9 dakujem .

katka1981
14. mar 2016

@silviafulercikova, ale nevyzeras zle bez tej ofiny. Ked tak ju nejak nacesat do boku aby si ty bola spokojna, ale aj na tejto fotke v tom kozusku to mas lepsie ako od kadernicky. Tvar mas peknu, aj vlasy, podla mna je to v rukach kaderniky. Nie si skareda, ze musi nieco maskovat. Ma velmi dobry material 🙂

katka1981
14. mar 2016

@silviafulercikova, nemas botox alebo nieco? To nie je mozne, ze nemas vrasky 😀

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@katka1981 Dakujem krásne :D

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@katka1981 nie nemam :D tu som s dcerou :D

loxa
14. mar 2016

@silviafulercikova prosim ta ktora je ktora 😀

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@loxa blondýnka je moja dcera .

maxiva
14. mar 2016

pozri ja ti to poviem takto.uces je pekny a ked sa ti paci,tak si ho daj,aj s tou ofinou.ale vymen kadernicku.treba tam dat nejaku jemnu korunku ,alebo taku svadobnu celenku.ten uces je pekny,ale to co mas na tej fotke,to sa nan ani zdaleka nepodoba.treba to trochu pridvihnut,tu ofinku zapracovat,dotvorit korunkou aaaaaaa budes krasna nevesticka 😀

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@maxiva my sme len skušali ona sama mi povedala ,že to sa ešte troška zhora nadvihne ,aby bol vzdušny ,aj tie vlny poju troška vyššie,ale tak kamaratka je kadernička na materskej som ju zavolala k sebe tak mi to vyhovovalo lebo mám male babatko, 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

maxiva
14. mar 2016

niektore kadernicky pridu aj domov,len treba salony obvolat..ja ta nechcem strasit,ale ten uces je uplne,ze cele zle.ani tie vlny neboli pekne.bolo ako krepovane,asi to precesala.no neviem.aby si nebola sklamana.viem ako to dokaze pokazit svadobny den 😒 povec jej nech ti to ucese znova,ale ze chces vidiet ako to bude naostro.z tohoto budes nestastna ☹

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@maxiva tak bola som aj v salonoch ,ale podaktore nerobia skušku 😢 😢

janka874
14. mar 2016
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

kludne by aj ofina mohla ist hore 🙂

maxiva
14. mar 2016

no hold musis naist taky salon,kde to robia.skus aj obvolavat,aby si s tym babom nemusela chodit.normalne povec,ze chces skusku,lebo chces vidiet,ako ta ucesu ak to bude normalna kadernicka urcite ti vyhovie.ved vydavas sa len raz.tak nech si spokojna zo sebou. 😉 😉

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

@maxiva druhý raz 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maxiva
14. mar 2016

to nevadi,ved vies ako som to myslela 😉 😉 😉 😉 😉

katy83
14. mar 2016

ja som kadernicka 🙂 kludni kuk aj v albume mam zopar ucesov ...Podla mna zalezi aj na tom ake budu saty, ked budu saty ku krku taky uces sa nehodi skor by som to dala hore no kazdopadne nech je to hladsie

silviafulercikova
autor
14. mar 2016

šaty budu takéto ,ale na vrch si dam čipkovane bolerko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

misel0806
14. mar 2016

@silviafulercikova si velmi sympaticka babenka a ten uces sa dokonale hodi k tim satam. Svagrina ked bola nevesta mala podobny uces ako ti a aj saty a bola jak princezna. Takze urcite budes aj ty😄😄😄

zanny93
14. mar 2016

@silviafulercikova po prvé nemáš vysoké čelo takže ofinu nepotrebuješ ale no čo po druhé by sa mi na tebe viac páčila rovná nie doboku.. ale tento účes by ti šiel ak by ti nevadili vypnuté vlasy https://www.google.sk/imgres?imgurl=http://crea... alebo len také tie vlny a lá victoria´s angels alebo ako tu už jedna slečna/pani písala ako Adela mala 🙂 a po neviem koľké fakt vyzeráš skvelo na svoj vek!

womankc
15. mar 2016

@silviafulercikova wau , tak tento je ďaleko lepší , máš krásne vlasy a si veľmi pekná žena, tak asi je aj jedno , že čo si dáš na hlavu 😎 😀

silviafulercikova
autor
15. mar 2016

@womankc ktory? :D

womankc
15. mar 2016

@silviafulercikova čo ste dávala reálnu fotku pre Katka1981 na prvej strane

reni1512
15. mar 2016

@silviafulercikova iny.... tieto natacane su take otrepane 😒 Ja by som na tvojom mieste volila nieco hladke, vycesane ci uz dohora, alebo pekny solidny dozadu, mas krasnu plet viem si tam predstavit aj nieco ine, no zalezi aj od siat...🙂

silviafulercikova
autor
15. mar 2016
zabkazelena007
15. mar 2016
Používateľ zabkazelena007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabkazelena007.

@rena1512 takyto drdol dozadu by mohol vyzerat na nej fakt dobre 🙂 treba poskusat viac variant