Aký účes pre 8r. chlapca?

valerya
18. aug 2019

Ahojte dievčatá. Zvažujem dlhší účes pre svojho 8r. syna. Už na nebaví ten čo má 🙂 Čo poviete na toto? Môžete mi ukázať ako inšpiráciu foto vášho chalana? 🙂

veronikaszabova
18. aug 2019

@valerya tak v tom veku uz si syn vedel sam presadit, aky uces chce

valerya
autor
18. aug 2019

@veronikaszabova Toho môjho toto ešte nezaujíma. Ešte ani veci na oblečenie si nevie sám vybrať. :D

veronikaszabova
18. aug 2019

@valerya tak to hej 🙂
Nas ma momentalne takyto - uz ma 10r ;)

valerya
autor
18. aug 2019

@veronikaszabova Niečo také má aj môj teraz, len jemu sa vlasy vlnia. Dobrý letný účes 🙂

valerya
autor
18. aug 2019

@veronikaszabova Na rovné vlásky sa mi páči niečo také, čo povieš? Možno aj na vlnité by to bolo pekné. Nechcem sby sa v škole hanbil 🙂)))) Čo myslíš?

kristiii
18. aug 2019

@valerya tak ono záleží od vlasov aj od typu tváre, nie každému sa hodí všetko. Môj chcel dlhšiu ofinu, lebo veď všetci majú, ale spadnuta dopredu mu nesvedčí a vygelovana dohora vypadá síce super ale drží tvar tak 15 minút. Treba skúsiť a uvidíš, ostrihať sa to dá vždy

veronikaszabova
18. aug 2019

@valerya treba konzultovat s dobrou kadernickou ;)

tykat
18. aug 2019

@valerya ...syn si teraz nechal dlhsie, mal vzdy rovne, kratke a ako narastli, zvlnili sa mu

valerya
autor
18. aug 2019

@tykat má perfektný strich, naozaj super

miriamik77
19. aug 2019

Teba to nebaví? Podľa mňa, keďže už má teda 8 rokov, mohol by si vybrať sám, teda aspoň do istej miery, čo bude mať na hlave a hlavne v akom strihu sa bude cítiť najlepšie nie?

valerya
autor
19. aug 2019

@miriamik77 Jeho to nezaujíma 🙂

eliska13
19. aug 2019

@tykat aké pekné vlasy nikdy by som nepovedala, že mal rovne